Kategorie

Informacje

Koszulki do pracy - jakie wybrać?

Opublikowano: 2019-07-12 12:54:54
Kategorie: Aktualności

Zazwyczaj jednak nie jesteśmy na tyle ograniczeni, aby nie móc wprowadzić do niego swojego zabawnego akcentu związanego z wykonywaną przez nas pracą. W końcu praca, w której spędzamy znaczną część dnia, powinna być nie tylko obowiązkiem, ale też miejscem w którym panuje miła i radosna atmosfera. Taką niewątpliwie można wprowadzić stawiając na fajne koszulki z naszego sklepu, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Koszulki pielęgniarskie

Pielęgniarstwo jest jednym z najpopularniejszych kobiecych zawodów. Zajęcie to cieszy się dużym uznaniem ze względu na to iż wymaga specjalistycznej wiedzy, sprawności fizycznej, wytrzymałości i ogromnych pokładów cierpliwości. Uwielbiasz tę pracę, ale są dni kiedy jest Ci zwyczajnie ciężko. T-shirt damski z nadrukiem dla pielęgniarki to fajny sposób na luzacki uniform, który wprowadzi Cię w radosny nastrój i rozbawi Twoich współpracowników i podopiecznych! W końcu szpital sam w sobie nie kojarzy się raczej z niczym przyjemnym, dlatego taki miły akcent na pewno pozostawi uśmiech na twarzy pacjentów.

Koszulki kucharskie

Dużym uznaniem cieszy się także zawód kucharza. W końcu to kucharz dzięki swojej pracy umila nasze różne życiowe momenty, którym towarzyszy posiłek. Randki, spotkania z rodziną, przyjaciółmi.. Nie można ich pięknej udekorować, niż smacznym posiłkiem, który na długo zapadnie w pamięć. I Ty właśnie jesteś tym magikiem, który swoją pomysłowością i dobrym gustem upamiętnia ważne chwile. Jeśli jesteś kucharzem, spraw sobie jedną z naszym koszulek. Koszulki z napisem kucharskim to doskonały pomysł na prezent dla bliskiego kucharza.

Koszulki dla magazyniera

Magazynier, czyli mistrz planu i jego wykonania. Jeśli obejmujesz stanowisko magazyniera, niewątpliwie jesteś osobą odpowiedzialną, terminową, dbającą o porządek i dobrze zorganizowaną. Same superlatywy? Też tak sądzimy, dlatego przedstawiamy Ci koszulki, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do Twojego roboczego uniformu. Niech każdy wie, że magazyn działa na Twoich zasadach i to Ty tu stawiasz warunki! Śmieszne koszulki męskie dla magazynierów z naszej oferty to świetny stój dla każdego prającego się tym zawodem.

Koszulki dla pszczelarza

Jesteś pszczelarzem? Zaskoczymy Cię, ale nasz sklep online z koszulkami ma w ofercie także coś dla Ciebie! Wiemy jak wiele pracy wymaga nadzorowanie pasieki i jak wiele pracy wkładasz w to, aby codziennie doglądać roju i zbierać miód, który później trafia na nasze stoły (a co jest lepszego od herbaty z miodem i cytryną?). Jesteś osobą cierpliwą, odpowiedzialną, kochasz zwierzęta – zasługujesz więc na pszczelarską koszulkę! Dajemy Ci wybór dlatego sam zdecyduj który wzór najlepiej odzwierciedla Twoją pszczelarską osobowość.

Koszulki z nadrukiem dla pozostałych zawodów

W naszym sklepie koszulkowym oferujemy mnóstwo zawodowych koszulek i każdy znajdzie coś dla siebie! Prezentujemy szeroką gamę wzorów dla pracowników z różnych dziedzin, zarówno damskich jak i męskich. W przypadku jeśli nie mielibyśmy wzoru którego szukasz, proponujemy koszulki z własnym nadrukiem – przekaż nam pomysł na swoją grafikę a my go zrealizujemy!

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)