Koszulki i bluzy dla babci 

Mimo że nasze babcie raczej już nie chodzą po dyskotekach, ani nie spędzają w galeriach handlowych całych dni to i tak koszulka z nadrukiem na pewno im się przyda. No i ta bezcenna radość z otrzymania czegoś sympatycznego od swoich wnuków!
Jest 126 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 126 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 126 elementów

Dla babci też znajdzie się koszulka z nadrukiem

To może dość nietypowy pomysł, aby babci ofiarowywać koszulkę z nadrukiem, ale czy nietypowe prezenty nie są najlepsze? Starsza osoba jest już tak długo na tym świecie, że miała okazję dostać jako prezent dosłownie wszystko. Spraw jej przyjemność i sprezentuj coś świeżego i zabawnego, dedykowaną koszulkę dla babci. W tym wypadku przede wszystkim liczy się przekaz, aby był zabawny i doceniający wszystkie starania jakie Twoja babcia włożyła w Twoje wychowanie. Najważniejsze jest to aby się spotkać, razem pośmiać i powspominać dawne czasy. Może nawet lepiej jak wpadamy bez okazji, wtedy jest dla naszej babci jasne, że nam na niej zależy i nie przychodzimy do niej z musu tylko z chęcią i radością. Oprócz czekoladek lub leku na serce możemy przynieść w prezencie koszulkę z nadrukiem. Jest to sprawdzone na ludziach, koszulki z nadrukiem zawsze wprowadzają w dobry nastrój, nawet jeżeli osoba obdarowana nie będzie jej nosić.

Oryginalny pomysł na super prezent dla Babci i Dziadka

Poza gotowymi pomysłami, takimi jak koszulka dla babci „Super Babcia” czy dla dziadka „Tak wygląda najlepszy dziadek na świecie” mamy możliwość drukowania Twoich własnych napisów i nadruków, np. opatrzonych imieniem dziadka lub babci, ich ulubionym powiedzeniem czy symboliką jakiegoś ważnego wydarzenia - wszystkie chwyty dozwolone, jeśli w grę wchodzi wywołanie wzruszenia ;) Koszulka dla prababci i pradziadka też wchodzi w grę - daj nam znać, stworzymy taki projekt specjalnie dla Ciebie. Jeśli myślisz o własnym nadruku, ciekawym pomysłem będzie stworzenie napisu dla świeżo upieczonych dziadków, np. z okazji narodzin wnuczęcia czy w formie przekazania informacji o ciąży. Z pewnością wywołają same pozytywne uczucia ;) Koszulka z nadrukiem to świetny prezent na każdą okazję czy nawet bez niej. Jest praktyczny, estetyczny i sympatyczny.

Więcej