Prezent dla szefa 

Jak wybierać prezenty dla szefa, którego mało znasz prywatnie, a zawodowo nie jesteście zbyt blisko? Nie macie już w firmie pomysłu na prezenty urodzinowe dla szefa? Pomożemy Ci wybrnąć z sytuacji. Zaprojektowaliśmy nasze koszulki i gadżety z napisami tak, by były to prezenty dla szefa, które są wyrazem sympatii i… nie sprowadzą na Ciebie kłopotów!
Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Jak wybrać odpowiednie prezenty dla szefa? Wiele zależy od tego, jaki jest Twój szef i jakie panują między Wami układy w firmie. Gdy nie okazuje specjalnie poczucia humoru i stara się podkreślać dystans między nim a pracownikami, wówczas wybierz jeden z „bezpiecznych” wzorów, na przykład koszulkę lub kubek z napisem „Tu ja jestem szefem. Jaka jest Twoja supermoc?”. Będzie to śmieszny prezent dla szefa, a wręczając go, nie przekroczysz ustalonych przez niego granic.

Prezenty dla szefa na miarę

Jeśli jednak masz to szczęście, że Twój przełożony ma luźniejsze podejście do życia i swoich pracowników oraz odrobinę poczucia humoru, możesz sięgnąć po śmieszny prezent dla szefa w postaci gadżetu z napisem o zabawnej treści. Koszulka z nadrukiem: „Mów do mnie Panie Dyrektorze/Pani Dyrektor” będzie znakomitym prezentem dla szefa, który właśnie awansował. Natomiast gadżety z napisem „Szef ma zawsze rację” czy „Szef ma zawsze rację. Nawet wtedy, kiedy jej nie ma” to prezenty z przymrużeniem oka, które z powodzeniem można wręczyć na różne okazje.

Gdy Twój szef jest zaprzyjaźniony z zespołem i znane jest jego poczucie humoru, możesz sięgnąć po odważniejsze napisy, na przykład „Ja jestem dyrektorem tego cyrku”. Wybierając taką koszulkę, pamiętaj, że wstępny warunek jest ważny, bo jeśli przełożony nie ma poczucia humoru na temat swojej firmy czy pozycji w niej, taki prezent dla szefa może okazać się ryzykowny.

Jeśli pracujesz w firmie, która ma świetnego szefa i chcesz wyrazić swoją sympatię dla przełożonego, możesz obdarować go koszulką lub kubkiem z napisem „Najlepszy szef na świecie”. To może być wspaniały prezent dla szefa na urodziny. Jeśli zdecydujecie się wręczyć go jako podarek od całego zespołu, napis na koszulce czy kubku będzie to dla niego dużym komplementem.

Prezent dla szefa dobrej jakości

Nasze koszulki wytwarzamy z bawełny wysokiej jakości, są więc trwałe i długowieczne. Produkty są wykonane z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Podobnie jak pozostałe gadżety naszej produkcji – kubki czy ozdobne poduszki, będą wiernie służyły obdarowanemu, przypominając mu przez długi czas o Waszych dobrych intencjach. 

Więcej