Prezent dla pary 

Idziesz obejrzeć nowe mieszkanie znajomych, a może kuzyn chce Ci przedstawić swoją nową dziewczynę i szukasz dobrego prezentu, który będzie dla nich odpowiedni? A może akurat Ty chcesz dać jakiś prezent swojej drugiej połowie, który będzie znakiem Waszej miłości? Na naszej stronie znajdziesz wiele wzorów nadruków na koszulkach i bluzach dla niej i dla niego. A to jeszcze nie wszystkie prezenty dla par.
Jest 856 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 856 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 856 elementów

Koszulkowe prezenty dla par są świetne na każdą okazję, a także i bez niej. Przygotowaliśmy nadruki z okazji Walentynek, rocznic, zawarcia małżeństwa, a także wzory, które pomogą dać drugiej połowie do zrozumienia, jak bardzo jest dla Ciebie ważna, jak ją cenisz i kochasz.

Prezent dla dwojga

Niektóre nasze wzory „przemawiają” w pełni tylko, gdy są noszone przez dwie osoby, jak na przykład „Razem Lepiej” czy chiński znak Yin-Yang, znany symbol odnoszący się do męskiego i żeńskiego aspektu. Każdy wyraz i znak wydrukowany jest na pojedynczej koszulce, a tylko razem tworzą jedną całość. To znakomity prezent dla pary, bo gdy włożycie je oboje, dadzą wyraz Waszemu zgraniu i sile Waszego związku.

Taki prezent dla niej i dla niego doskonale sprawdzi się jako drobiazg dla znajomych par, z którymi dobrze się znasz, lubisz spędzać czas lub często się spotykasz. Równie dobrze śmieszna koszulka może być podarkiem dla rodziców, dziadków czy innych par z rodziny, które są dobrze zgrane i mają poczucie humoru.

Koszulka jako prezent dla dwojga to świetny pomysł dla świeżych par, które bardzo lubią pokazywać światu, że są w związku. Napisy o statusie w związku w wersji dla niej i dla niego znajdziesz u nas w wielu różnych wariantach, mniej lub bardziej żartobliwie ujętych.

Koszulkowe kocham Cię

Nasze koszulki to świetny sposób, by podkreślić słowa miłości. Takie prezenty dla niej i dla niego pomogą również w końcu pogodzić się lub przebrnąć trudniejsze chwile. Na przykład napis na koszulce: „Małżeństwo — Nabycie dożywotniego prawa do irytowania partnera/partnerki, z góry podlegającego ułaskawieniu (patrz: miłość)”, czy „Miłość — Głębokie uczucie do drugiej osoby, które czasami bywa ślepe, natomiast zawsze wiąże się z zaakceptowaniem wad partnera/partnerki takich jak: chrapanie, wyjadanie ostatnich frytek, narzekanie” przypomną, co w związku jest naprawdę ważne, kiedy chwilowo górę wezmą te mniej pożądane emocje.

Wydaje się, że taki prezent dla pary to tylko drobiazg, tymczasem napisy na naszych koszulkach mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Pomagają spojrzeć z dystansu na drugą połówkę, wtedy kiedy są noszone. 

Więcej