prezent na zaręczyny 

Najważniejszy prezent na zaręczyny to pierścionek dla wybranki, ewentualnie dodatkiem mogą być kwiaty. Jeśli jednak do tej ważnej chwili w życiu chcesz wprowadzić trochę zabawy, możesz zabłysnąć poczuciem humoru i pod elegancki strój założyć np. zabawną koszulkę z nadrukiem. Taki prezent na zaręczyny przygotujemy specjalnie dla Ciebie, nadrukujemy na niej na przykład wybraną przez Ciebie datę i imię Twojej drugiej połowy.
Jest 372 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 372 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 372 elementów

Taka koszulka może mieć zastosowanie także w późniejszym czasie. To doskonały prezent na rocznicę zaręczyn. Możesz ją kupić swemu wybrankowi, szczególnie wtedy jeśli ma on krótką pamięć i daty ważnych dla Was wydarzeń nieszczególnie się jej trzymają. Zabawny nadruk z ważną dla Was datą będzie dla niego zabawną „przypominajką”.

Prezent na zaręczyny i nie tylko

Na koszulkowy.pl mamy dla Was nie tylko zabawny prezent na zaręczyny, ale też wiele gadżetów, które przydadzą się w kolejnych etapach drogi do ołtarza.

Porządny wieczór kawalerski i panieński powinien na lata zapisać się w Waszej pamięci. Oba wydarzenia są długo i bardzo starannie planowane. Dotyczy to także strojów, które mają wyróżnić uczestników obu wydarzeń od reszty. Dlatego nie obejdzie się bez pomysłowych koszulek zarówno dla głównych bohaterów tych wydarzeń, jak i dla ich gości. Na naszej stronie możesz wybrać koszulki z napisem, który najbardziej podkreśli nastrój imprezy, będzie pasował do zaplanowanego scenariusza i będzie towarzyszył szampańskiej zabawie. A ponieważ wieczór kawalerski i panieński to niezapomniana zabawa „ostatniego dnia wolności”, napisy na koszulkach również są szalone.

Po ślubie założycie obrączki, które będą znakiem, że jesteście formalnym małżeństwem. A co przed nim? Możecie kupić sobie nawzajem koszulki z napisami świadczącymi o zbliżającym się ważnym dniu. Przy okazji mogą być one informacją dla osób w Waszym otoczeniu. Zajęci przygotowaniami do tego ważnego wydarzenia, młodzi są często nieobecni duchem, roztargnieni i podenerwowani. Fajna koszulka z napisem może zastąpić im wszelkie tłumaczenia.

Gadżety dla bliskich i rodziny

Na naszej stronie znajdziesz też gadżety dla przyszłych świadków. Mogą być one podarkami nie tylko na wieczór panieński czy kawalerski. Elegancki kubek z napisem czy koszulka staną się dla nich pamiątką po najważniejszym wydarzeniu w Twoim życiu.

W ofercie mamy również koszulki z napisami, które ułatwią wejście w życie nowej rodziny. Nic nie działa tak dobrze jak poczucie humoru, które potrafi rozładować przedślubne napięcie i wprowadzić dobry nastrój między teściową a zięciem czy synową. 

Więcej