prezent na jubileusz firmy 

Jak uczcić rocznicę istnienia firmy? Jest na to wiele sposobów, ale jednym z lepszych jest podkreślenie tego, jak ważni są dla przedsiębiorstwa współpracujący z nim ludzie. Dlatego świetny prezent na jubileusz firmy to koszulki i gadżety, które poinformują klientów o ważnej dla Was dacie, a pracownikom dadzą poczucie wspólnoty
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem niewielkiego biznesu, czy szefem sporej firmy, rocznica to wydarzenie, które warto odnotować. Firmowe „urodziny” to nie tylko okazja do świętowania, ale też do podkreślenia tradycji i wartości przedsiębiorstwa. Biznes lubi stałość, a firmy długo działające na rynku są lepiej postrzegane jako wiarygodni partnerzy, którzy są sprawdzeni przez rynek. Jeśli pokażesz przy okazji, że wartością są dla Ciebie dobre relacje z pracownikami, będzie to dodatkowy element do budowy dobrej opinii Twojej firmy.

Gadżety na jubileusz firmy

Warto kompleksowo podejść do obchodów jubileuszu i zamówić zawczasu drobiazgi, które będą pamiątką dla Twoich współpracowników, a przy tym podkreślą, że Twoja firma nie jest nowicjuszem w biznesie. Na stronie koszulkowy.pl możesz zamówić dowolne gadżety na jubileusz firmy – koszulki, kubki, plakaty czy domowe drobiazgi ozdobione wybranym przez Ciebie napisem. Część z nich możesz wykorzystać jako prezent na jubileusz firmy wręczany wybranym kontrahentom czy zaprzyjaźnionym klientom. Będzie to miły drobiazg, który sprawi, że poczują się wyróżnieni oraz dowiedzie, że pamiętasz o nich w czasie firmowego jubileuszu. Jednocześnie pomoże to zbudować świadomość i  wizerunek obecnej od dawna na rynku firmy.

Prezent dla pracownika

Prezenty dla firmy na jubileusz to także koszulki z okolicznościowymi napisami, które wręczysz pracownikom. Wykonamy je dla Ciebie według Twojego pomysłu i wzoru. Wbrew pozorom to ważny detal, który pomaga poczuć zespołowi, że jest jednością i buduje firmową wspólnotę, a to przekłada się bezpośrednio na atmosferę i wydajność pracy.

Na stronie koszulkowy.pl znajdziesz też zabawne koszulki dla różnych zawodów, np. mechaników, ślusarzy, projektantów, webmasterów, drukarzy i weterynarzy. One także mogą stanowić prezent na jubileusz firmy dla pracowników, ponieważ napisy – często zabawne – podkreślają dumę i mistrzostwo wykonywanego zawodu. Koszulki i inne gadżety z takimi napisami mogą być częścią jubileuszowych nagród dla ludzi pracujących w Twojej firmie. Dzięki nim możesz w zabawny sposób okazać, że szanujesz i cenisz ich pracę, która przecież jest składową sukcesu, jaki odnosi Twoja firma na rynku.

Więcej