Elektrycy 

Elektryk ma ważną pracę, w której liczą się nie tylko umiejętności, ale i wiedza. Jeden błąd może się źle zakończyć i chociaż podobno „elektryka prąd nie tyka” to lepiej nie ryzykować.
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 5 3
  3 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 4
  4 Review(s) 

  Uwaga! Ta dziewczyna jest już chroniona przez troskliwego elektryka Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny pielęgniarza. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 8
  8 Review(s) 

  Jak dorosnę będę elektrykiem - tak jak mój tata Body niemowlęce z nadrukiem. Wykonane w 100% z bawełny z nadrukiem przystosowanym do kontaktu ze skórą dziecka. Bezproblemowe ubieranie dzięki dwóm guzikom na ramieniu.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 5 12
  12 Review(s) 

  Jestem elektrykiem - rozwiązuję problemy, o których nie masz pojęcia, w sposób jakiego nie jesteś w stanie zrozumieć Bluza z nadrukiem dla elektryka. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 5 12
  12 Review(s) 

  Bluza z nadrukiem dla elektryka. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 5 12
  12 Review(s) 

  Bluza z nadrukiem dla elektryka. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 5 13
  13 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla elektryka. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 20
  20 Review(s) 

  Poduszka dziewczyny chronionej przez troskliwego elektryka Poduszka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby.  Wymiary poduszki: 38cm x 38cm.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 5 27
  27 Review(s) 

  Kubek ceramiczny z nadrukiem dla elektryka. Idealny dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby.  Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 5 28
  28 Review(s) 

  Elektryk - stawka godzinowa: 100 PLN minimum, 150 PLN jeśli patrzysz, 175 PLN jeśli pomagasz, 200 PLN jeśli wcześniej to robiłeś, 250 PLN jeśli mówisz mi jak to robić Koszulka z nadrukiem dla elektryka. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 31
  31 Review(s) 

  Niektórzy nazywają mnie elektrykiem, ale najważniejsi mówią do mnie tato Koszulka z nadrukiem dla elektryka. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 39
  39 Review(s) 

  Jestem elektrykiem - rozwiązuję problemy, o których nie masz pojęcia, w sposób jakiego nie jesteś w stanie zrozumieć Koszulka z nadrukiem dla elektryka. Uszyta z przyjemnej w noszeniu bawełny, świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu także jako pomysł na prezent.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 42
  42 Review(s) 

  Najlepszy elektryk w całej wsi Koszulka z nadrukiem dla elektryka. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 42
  42 Review(s) 

  Wszyscy rodzą się równi, ale niektórzy poszli o krok dalej i okiełznali prąd Koszulka z nadrukiem dla elektryka. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 49
  49 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem dla Elektryka. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Sprawdź swój rozmiar: Tabela Rozmiarów

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem dla Elektryka. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Stwórz prezent dla elektryka, który będzie dla niego zaskoczeniem

Z tego względu warto docenić osobę, która dobrze i bezpiecznie wykonuje ten zawód i znaleźć ciekawy prezent dla elektryka. Takie podarunki związane z wykonywanym zawodem są nie tylko miłą niespodzianką, ale także sprawiają, że obdarowana osoba czuje się doceniona. Doskonale spraw...

Stwórz prezent dla elektryka, który będzie dla niego zaskoczeniem

Z tego względu warto docenić osobę, która dobrze i bezpiecznie wykonuje ten zawód i znaleźć ciekawy prezent dla elektryka. Takie podarunki związane z wykonywanym zawodem są nie tylko miłą niespodzianką, ale także sprawiają, że obdarowana osoba czuje się doceniona. Doskonale sprawdzają się na różne okazje, dlatego prezent dla elektryka możesz podarować swoim bliskim na urodziny, imieniny czy święta. Taki podarunek będzie z pewnością dużym, a co ważniejsze – pozytywnym zaskoczeniem. Już teraz znajdź pomysł na prezent dla elektryka, który sprawi mu radość.

Zaskakujące koszulki z zabawnymi nadrukami dla współpracownika

Być może poszukiwałeś kiedyś podarunku dla kolegi z pracy. Choć wydawałoby się, że jest to trudne zadanie – nic bardziej mylnego. Koszulki z zawodem nie bez powodu cieszą się popularnością, dlatego męski t-shirt dla elektryka to idealny pomysł na prezent. Nasze koszulki zaprojektowaliśmy w taki sposób, by nie tylko miały walory wizualne, ale także były wygodne w noszeniu i trwałe. Dzięki tym cechom taka śmieszna koszulka dla elektryka jest atrakcyjnym prezentem, który spraw mu mnóstwo radości. Nasze wzory zaprojektowane są z myślą o tym, by elektryk poczuł się doceniony, a humorystyczne grafiki sprawiają, że koszulka to trafiony prezent dla elektryka.

Które gadżety z nadrukiem zaskoczą elektryka?

Aby Twój prezent dla elektryka był wyjątkowy, zdecyduj się na coś niepowtarzalnego i kreatywnego. W ten sposób nie tylko podarujesz mu upominek, który wywoła uśmiech na jego twarzy, ale także mile go zaskoczy. Może zabawny kubek dla elektryka to coś, czego szukasz? Idealnie nada się na przerwę w pracy i umili drugie śniadanie. Spersonalizowane podarunki sprawiają mnóstwo radości, dlatego będzie to doskonały pomysł na prezent dla elektryka na różne okazje.

Więcej