Śląskie napisy na koszulkach i bluzach 

Jest 34 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 34 elementów

Górny Śląsk czeka na koszulki!

Gwara śląska dla rodowitych Ślązaków to skarb nie do przecenienia. Odróżnia ich od reszty mieszkańców Polski, pozwala poczuć się swojsko w miejscach publicznych, w gronie pobratymców i daje nieograniczone możliwości tworzenia przezabawnych żartów czy anegdot. Siłą rzeczy gwara musiała trafić również na koszulki z nadrukiem, które sprawdzają się nie tylko na południu Polski. Chyba wszyscy słyszeli o gryfnych hanysach i szwarnych frelkach mieszkających na Górnym Śląsku! Koszulka ze śląskim tekstem jest hitem na każdym spotkaniu. Propozycji mamy sporo, best sellery to oczywiście, "Nie nerwuj hanysa" oraz "Gryfno frelka", ale jako prezent również świetnie nadają się "Szwarny synek" czy "Tukyj sie godo"

Bez trudu znajdziesz też coś dla górnika. Herb górniczy lub koszulka "Górnik zawsze wchodzi najgłębiej" to najchętniej kupowane prezenty na Barbórkę.

Kluski śląskie, rolady i śląskie koszulki z nadrukiem

Gwara śląska to nieograniczone źródło śmiesznych tekstów, przydługawych żartów i anegdot pełnych pseudo przekleństw jak "Ło pieronie", czy "pierzina jasnego". Teraz jest czas i okazja, aby promować "naszo godka" na koszulkach, kubkach i poduszkach z nadrukiem. W naszej ofercie typowe koszulki męskie ze śląskim nadrukiem to np: "Szwarny synek", "Nie nerwuj hanysa" oraz "100% Ślonzok". Analogicznie dla kobiet mamy damskie koszulki ze śląskim nadrukiem jak na przykład "Jerona zaś te hawerfloki", "Gryfno frelka", a także "Ni mom sie w co łoblyc". Super do codziennego noszenia, idealne na prezent, doskonałe podczas spotkań z przyjaciółmi. Nie wstydź się swojego lokalnego dziedzictwa i pokaż że jesteś prawdziwym hanysem z Oberschlesien.

Oprócz typowo śląskich koszulek posiadamy także koszulki dla górników. Koniecznie sprawdź dostępne wzory i zamów dla siebie lub na prezent!

Więcej