Koszulki dla górników 

Koszulka dla mamyW naszej ofercie znajdziecie zarówno koszulki dla przyszłej mamy, jak i tej, która pociechy już dawno zdążyła urodzić, albo nawet wychować ;) To dobry prezent z okazji urodzin, Dnia Matki, wiadomości o ciąży bliskiej osoby, baby shower lub na prezent po porodzie. Wszystkie koszulki z nadrukiem dla mamy są bardzo dobrej jakości - wystarczy wziąć je do ręki, żeby się o tym przekonać ;) Świeżo upieczona mama przede wszystkim stawia na praktyczność. Potrzebuje między innymi ubra
Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Koszulka lub bluza dla górnika

Pod ziemią praktycznie wszystko jedno co masz na sobie, bo pierwsze prawie nic tam nie widać, a po drugie po kilku chwilach pracy jesteś cały czarny od pyłu węglowego (szczególnie Ci, pracujący na przodku). Ale zawsze jest jakieś ale. Górnik też człowiek i jak każdy pracujący potrzebuje swojej kolekcji koszulek i bluz z nadrukiem. Hity na dzień górnika to oczywiście czarne męskie koszulki z napisami lub herbem górniczym, lecz nie tylko. Ogromną popularnością cieszą się również bluzy z nadrukiem dla górników np. z przekazem „Górnik zawsze wchodzi najgłębiej”. Ciągle poszukujemy nowych inspiracji aby poszerzać ofertę dla naszych śląskich twardzieli. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś sam wysłał nam propozycję projektu. Przygotujemy wizualizację i wykonamy dowolny wzór na dowolnym rozmiarze.

Prezent dla górnika? Jasne że koszulka z nadrukiem!

Męskie koszulki z nadrukiem to fantastyczny pomysł na prezent szczególnie z uwagi na ich uniwersalny charakter. Można w nich iść wszędzie tam, gdzie nie jest konieczny garnitur lub strój galowy. Nadają się na biesiady z okazji Barbórki czy zwykłe, coroczne urodziny. Na wspomniane okazje oczywiście dajemy naszym wspaniałym górnikom prezenty. I naprawdę wcale nie musi to być alkohol (chociaż i z niego większość z grubiorzy się ucieszy), polecamy stworzenie zestawu prezentowego w którego skład może wchodzić koszulka z nadrukiem górniczym lub bluza dla górnika. Odzież to bardzo sympatyczny pomysł na prezent dla górnika. W końcu czasami wyjeżdża spod ziemi i potrzebuje pokazać się wśród ludzi. Jeżeli nie przypadły Ci do gustu nasze propozycje z kategorii górnik, równie dobrze możesz sprawdzić sekcję „Śląskie koszulki”, świetna zabawa gwarantowana. Koszulki z tekstami po śląsku są co raz popularniejsze i to nawet poza Śląskiem. I bardzo cieszy nas taka sytuacja.

Więcej