Koszulki z napisami dla (nie)zawodowych kierowców 

Witajcie kierowcy! Dojechaliście do miejsca gdzie możecie udokumentować swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu poprzez koszulkę z nadrukiem dedykowaną właśnie kierowcom. Super pomysł na prezent dla Ciebie lub kogoś z Twojego otoczenia kto wykazuje ponadprzeciętne predyspozycje do prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Jest 39 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 39 elementów

Jaki jest fajny prezent dla kierowcy?

Statystyki mówią, że Polacy są kierowcami niezbyt zważającymi na niebezpieczeństwa czyhające na drogach. Np uważają, iż nie ma nic złego w prowadzeniu samochodu ponad 4 godziny bez przerwy, ale czy nie jest po prostu tak, że jesteśmy twardymi zawodnikami? Wyraźmy to dzięki koszulce z nadrukiem dla kierowców, która pokaże to kim jesteśmy i co lubimy. Nie musimy poprzestawać na samym T-shircie, każdemu kierowcy przyda się również parę innych gadżetów, szczególnie gdy często wyrusza w długi trasy w dzień i w nocy. Nieodzownym jest oczywiście kubek termiczny z grawerem (kubek na gorący napój, grawer dla delikatnego szpanu). Łyk gorącej herbaty lub rosołku super poprawia komfort jazdy niekończącą się autostradą. Do dyspozycji mamy również specjalne okulary przeciwsłoneczne stworzone specjalnie do prowadzenia samochodu. Możemy też kupić coś do samochodu, np. pokrowiec na kierownicę lub rejestrator jazdy, ale jednak co koszulka to koszulka. Przydatna w każdej sytuacji i w podroż i na imprezę. Tym bardziej teraz kiedy możesz zamówić specjalną koszulkę dla kierowców.

Nie, nie mamy koszulki z nadrukiem pasów bezpieczeństwa

Uważamy że to lekka przesada i jesteśmy zwolennikami zapinania prawdziwych pasów mimo iż czasami słychać głosy im przeciwne. Bezpieczeństwo na drodze to podstawa. Oczywiście nam też się zdarza czasem jechać nieco za szybko, ale tylko jeśli spieszymy się do pracy, by tworzyć nowe wzory na koszulki lub zadbać o to, aby jak najszybciej wysłać te już zamówione. Sporym zainteresowaniem cieszą się koszulki z miesiącami dla kierowców. Oprócz potwierdzania umiejętności naszego znajomego kierowcy, zwracamy również uwagę na to w jakim miesiącu się urodził by podkreślić jego wspaniałość. W sekcji praca, znajdziesz również koszulki dla kierowców ciężarówek, czyli ludzi będących za kierownicą, tą większą ;)

Więcej