Koszulki i bluzy z miesiącem urodzin 

Seria koszulek urodzinowych cieszy się niesamowitym zainteresowaniem więc postanowiliśmy ją rozszerzyć z takich zawierających wiek na t-shirty z miesiącem urodzenia danego solenizanta. Witamy w dziale miesiące, gdzie znajdziesz szereg koszulek w każdym z miesięcy występujących w ciągu roku.
Jest 279 produktów.

Podkategorie

 • Koszulki urodzinowe -...

  Niech styczeń będzie zauważony!

  Zbliżają się urodziny lub okazja przed którą szukasz pomysłu na prezent urodzinowy dla twojego znajomego? Zadbaj by był widoczny w tłumie i z dumą prezentował miesiąc swoich urodzin. Męskie koszulki z miesiącem "Królowie rodzą się w styczniu"- dostępne również bluzy oraz "Legendy rodzą się w styczniu" zagwarantują, że twój znajomy będzie przykuwał uwagę. Damskie koszulki z miesiącem dedykujemy dla prawdziwych dam "Księżniczki rodzą się w styczniu" i "Królewny rodzą się w styczniu"- dostępne również jako bluzy. Dla styczniowej z solenizantki z poczuciem humoru polecamy T-shirt z miesiącem "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w styczniu".  A dla tych najodważniejszych " Jestem styczniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- dostępne również jako bluza. Ten prezent na urodziny z pewnością ucieszy obdarowanego.

  Styczniowi rodzice

  Rodzice pełnią ważną role w naszym życiu i są jego nieodłącznym elementem. Lata poświęceń, troski, wsparcia i bezwarunkowej miłości. Choć nic nie może mierzyć się z tym co od nich dostaliśmy T-shirt z miesiącem z pewnością bardzo ich ucieszy. Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla któregoś z rodziców lub oboje urodzili się w styczniu, możesz zakończyć swoje poszukiwania! Życzenia urodzinowe styczeń możesz przekazać w niekonwencjonalny sposób, wręczając T-shirt z miesiącem. Dla mam, proponujemy damskie koszulki z miesiącem "Takie niesamowite matki rodzą się w styczniu", a dla ojców męskie koszulki z miesiącem "Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w styczniu". Jest to z pewnością recepta na udany prezent dla wyjątkowych osób.

  Córeczka tatusia

  Proponujemy inny pomysł na prezent urodzinowy dla taty. Jeśli to ty urodziłaś się w styczniu, a z twoim tatą łączy Cię bliska więź męskie koszulki z miesiącem "Tata od zadań specjalnych- mam też piękną córkę urodzoną w styczniu", będą strzałem w dziesiątkę. Obok tak dowcipnej koszulki nikt nie przejdzie obojętnie. Ten prezent na urodziny sprawdzi się w 100%!

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem


  Dla przedstawicielek płci pięknej, życzenia urodzinowe możesz złożyć w formie koszulki z miesiącem! Proponujemy koszulki, które z pewnością zwrócą uwagę na solenizantkę.  "Takie wspaniałe kobiet jak ja i Rihanna rodzą się w lutym"- urodzić się w tym samym miesiącu co barbadoska gwiazda uważamy za rzecz wartą pochwalenia się!  "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale te najlepsze przychodzą na świat w lutym" czy "Księżniczki rodzą się w lutym" te koszulki z miesiącem sprawią, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Dla odważnych zawodniczek, które niczego się nie boją najlepiej sprawdzi się koszulka z napisem "Jestem lutową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- dostępna jest również ciepła bluza z tym napisem, która będzie doskonała na zimowe wieczory.

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Znaleźliśmy również coś dla mężczyzn. Ed Sheeran jest z pewnością wielką gwiazdą światowego formatu i tak jak ty czy twój znajomych urodził się w lutym! Czad nie? Dlatego dla najbardziej przebojowych facetów proponujemy życzenia urodzinowe w formie koszulki "Tacy przystojni faceci jak ja i Ed Sheeran rodzą się w lutym". Koszulki z miesiącem "Legendy rodzą się w lutym" i "Królowie rodzą się w lutym" będą świetnym pomysłem dla twojej sympatio, przyjaciela, członka rodziny, bliskiej Ci osoby. A może to ty masz urodziny i sprawisz sobie wielki wyróżnienie? Dla prawdziwych królów proponujemy również bluzy z tym napisem, które ogrzeją w niejeden zimowy dzień.

  Koszulki z miesiącem dla rodziców

  Któreś z twoich rodziców urodziło się w lutym? Jeśli tak to z pewnością jesteś szczęściarzem. Do tego masz już gotowy pomysł na prezent dla nich! Męskie koszulki z nadrukiem "Wspaniali ojcowie rodzą się w lutym" oraz damskie koszulki z nadrukiem "Niesamowite matki rodzą się w lutym" będą najlepszym wyróżnieniem, twoi rodzice w tłumie zawsze będą widoczni i dumni. 

  A może to ty urodziłaś się w lutym? Nie mogłaś lepiej trafić! "Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w lutym"- to prezent idealny, szczególnie jeśli jesteś córeczką tatusia i łączy was szczególna więź.

 • Koszulki urodzinowe -...

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Obchodzisz urodziny w marcu, ty lub ktoś w twoich znajomych? Mamy idealny pomysł na prezent! Najwyższej jakości koszulki z miesiącem dla solenizantów będą strzałem w dziesiątkę. Proponujemy koszulki "Legendy rodzą się w marcu", a dla najodważniejszych- koszulkę "Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w marcu" lub "Nie ma siły na faceta z marca, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem". Twój znajomy uwielbia jazdę samochodem? A może to twój imprezowy kierowca? Męskie koszulki z nadrukiem "Najlepsi kierowcy rodzą się w marcu". Prezentem, który z pewnością przyciągnie wzrok będą koszulki "Tacy przystojni faceci jak ja oraz Adam Levine rodzą się w marcu", czy "Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w marcu, więc jestem o krok od ideału". A może to twój książę z bajki dziś świętuje? Tutaj idealnie sprawdzi się koszulka "Królowie rodzą się w marcu"- również jako bluzy. Jeśli to ty jesteś marcową księżniczką- dla twojej drugiej połówki stworzyliśmy idealny T-shirt z napisem "Tacy niesamowici faceci jak ja są zajęci przez atrakcyjne dziewczyny- moja urodziła się w marcu". Będą to życzenia urodzinowe, które pozostaną na lata.

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Nie moglibyśmy zapomnieć o płci pięknej! Stworzyliśmy również coś dla prawdziwych dam. Życzenia urodzinowe w wielu wariantach. A oto nasze propozycje! Koszulki z miesiącem  dla prawdziwych gwiazd, które uwielbiają być w centrum zainteresowania to z pewnością te z nadrukiem "Takie wspaniałe kobiety jak ja i Lady Gaga rodzą się w marcu". Dla najodważniejszych, które nikogo i niczego się nie boją z pewnością sprawdzą się damskie koszulki z nadrukiem "Jestem marcową dziewczyna, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- również w formie bluzy. Dla prawdziwych dam, nie będzie nic bardziej trafionego niż koszulki "Królowe rodzą się w marcu" lub "Księżniczki rodzą się w marcu". Trafionym prezentem będą również "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w marcu". Jeżeli to ty jesteś marcowym chłopakiem sprezentuj swojej miłości T-shirt z nadrukiem "Takie niesamowite dziewczyny są zajęte przez atrakcyjnych facetów- mój urodził się w marcu".

  Życzenia urodzinowe dla rodziców

  Specjalne koszulki przygotowaliśmy dla osób, które towarzyszą nam od samego początku, dla rodziców. Nie mamy co do tego wątpliwości, że to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Spraw im wyjątkowe życzenia urodzinowe. Damskie koszulki z nadrukiem "Takie niesamowite matki rodzą się w marcu". Oraz wariant dla ojców męskie koszulki z nadrukiem "Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w marcu".  A może to ty urodziłaś się w marcu? "Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w marcu" pokaże najlepiej, jak bardzo doceniasz waszą relację.
 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem


  Dla kwietniowych solenizantek przewidzieliśmy specjalne życzenia urodzinowe. Dla prawdziwych dam oraz delikatnych kobiet proponujemy koszulka z nadrukiem “Księżniczki rodzą się w kwietniu” oraz “Królewny rodzą się w kwietniu”- również w formie bluz. Dla tych pewnych siebie, najlepiej sprawdzi się T-shirt z nadrukiem “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w kwietniu” oraz “Jestem dziewczyną z kwietnia, żyję w magicznym świecie”. Jako, że to miesiąc w którym rodzą się najbardziej waleczne i samodzielne osoby, przychodzimy z odważnymi propozycjami, które w połączeniu z ogromnym poczuciem humoru sprawdzą się w 100%! Prezent urodzinowy koszulka z nadrukiem “Jestem kwietniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i nieposkromioną gębą” oraz “Jestem z kwietnia- nawet samego diabła nie stać na kupno mojej dusz”. Te śmieszne koszulki będą wyglądać szałowo - co do tego nie ma wątpliwości!

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Przygotowaliśmy również coś dla naszych kwietniowych panów. Koszulki z miesiącem, które wyrażą jak szczególną sympatią dzielimy z osobą obdarowaną “Królowie rodzą się w kwietniu”- również w formie bluzy oraz “Legendy rodzą się w kwietniu”- również w formie bluzy.  Dla najodważniejszych facetów, którzy niczego się nie boją najlepsze będą koszulki z nadrukiem “Jestem facetem z kwietnia- mam 3 oblicza”- również w formie bluzy oraz “Nie ma siły na faceta z kwietnia, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem”- również w formie bluzy. Jako, że pogoda w kwietniu nie raz zaskakuje, na zimniejsze dni idealnym prezentem będą bluzy z nadrukiem. Bluzy z miesiącem takie jak “Nie lekceważ mężczyzny urodzonego w kwietniu” lub  “Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w kwietniu, więc jestem o krok od ideału”.

  Specjalne koszulki z nadrukiem dla rodziców

  Tym najważniejszym poświęcamy osobną część. Tak ważne osoby powinny zostać wyróżnione w wyjątkowy sposób, który pokaże im jak bardzo ich kochamy! Damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się w kwietniu”. Dla ojców proponujemy męską koszulkę z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w kwietniu”. Jeśli jesteś córeczką tatusia, pokaż mu jak doceniasz więź, która was łączy. Tutaj rewelacyjne będą zabawne koszulki “Tata do zadań specjalnych - mam też piękną córkę urodzoną w kwietniu” oraz “Tata do zadań specjalnych - Mam też wspaniałą córkę urodzoną w kwietniu”. Takie koszulki z przekazem prosto z serca, będą z dumą noszone, przez ich posiadaczy.

 • Koszulki urodzinowe - Maj

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Zabawne koszulki to idealny prezent urodzinowy dla osoby urodzonej w maju. Mamy kilka propozycji, które sprawdzą się na każdą okazję! Wyjątkowym kobietom dedykujemy wyjątkowe koszulki z nadrukiem “Jestem dziewczyną z maja- żyję w magicznym świecie” oraz “Dziewczyny z maja to promyki słońca pomieszane z małym huraganem’. Jeśli twoja znajoma to wulkan energii, pełen pewności siebie, nie możesz wybrać lepiej niż “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w maju”. Dla tych najodważniejszych, które wiedzą czego chcą w życiu polecamy “Jestem z maja - nawet samego diabła nie stać na kupno mojej duszy” oraz “Jestem majową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą”- również w formie bluzy. Nieznajomy, który spotka twoją znajomą, w takiej koszulce od razu będzie wiedział z kim ma do czynienia! A dla pań z nieco łagodniejszym nastawieniem do życia życzenia urodzinowe w formie koszulki z nadrukiem “Księżniczki rodzą się w maju” oraz “Królewny rodzą się w maju”- również jako bluzy, będą strzałem w dziesiątkę.

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Nie moglibyśmy pominąć mężczyzn, dla nich również przygotowaliśmy życzenia urodzinowe w najlepszej formie. Jeśli twój znajomy pasjonuje się motoryzacją, albo to do niego zawsze dzwonisz, kiedy potrzebujesz kierowcy wracając z imprezy, kup mu koszulkę z nadrukiem “Najlepsi kierowcy rodzą się w maju”. Twój znajomy poczuję się z pewnością doceniony! T-shirt z nadrukiem “Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w maju, więc jestem o krok od ideału”- również dostępny jako bluza, będzie wariantem dla panów, którzy mają dużo pewności siebie i nie będą bali się założyć tego zabawnego prezentu na siebie! Chcemy zaproponować serię dla tych najodważniejszych mężczyzn, którzy nosząc swój prezent urodzinowy, zaintrygują niejedną osobę na ulicy.  Koszulki i bluzy z nadrukami “Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w maju”, Jestem facetem z maja. Mam 3 oblicza - ciche i miłe, zabawne i szalone oraz takie, którego za nic nie zechcesz poznać”, “Nie ma siły na faceta z maja, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem“. Prawda, że intrygując?! Dla nas rewelacja! Dla znajomych, czy chłopaka proponujemy nadruk “Legendy rodzą się w maju” oraz “Królowie rodzą się w maju”- również w formie bluzy.

  Koszulki z nadrukiem dla rodziców

  To dla nich zrobiliśmy osobne propozycje koszulek z miesiącem. To wyjątkowe osoby, chcemy by tak właśnie się poczuły! Damskie koszulki z nadrukiem “Takie wspaniałe matki rodzą się w maju” wywołają na twarzy mamy ogromny uśmiech od ucha do ucha. Męskie koszulki z nadrukiem “Tacy niesamowici ojcowie rodzą się w maju” to nasza propozycja skierowana dla ojców.  A może to ty jesteś córeczką tatusia? Nie mogłaś trafić lepiej! Koszulka z nadrukiem “Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w maju” to rewelacyjny prezent, który twój tata będzie z dumą nosił wśród znajomych, chwaląc się swoją córką!

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Czerwcowe solenizantki cechuje w porównaniu do innych miesięcy wyjątkowa delikatność i subtelność. Polecamy koszulki z nadrukiem, które szczególnie to podkreślą oraz pokażą poczucie humoru! “Księżniczki rodzą się w czerwcu” oraz “Królewny rodzą się w czerwcu”- również w formie bluz, sprawdzą się z pewnością. Dla pewnych siebie kobiet przygotowaliśmy wyjątkowe T-shirt z nadrukiem z miesiącem “Jestem dziewczyną z czerwca - żyję w magicznym świecie”,  “Dziewczyny z czerwca to promyki słońca połączone z małym huraganem” oraz “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze rodzą się w czerwcu”. Ten wybór z pewnością zachwyci osoby obdarowane i zwróci uwagę wśród tłumu! Jeśli twoja znajoma nie pasuje do opisu spokojnej, delikatnej osoby, nie ma się o co martwić! Zadbaliśmy również o czerwcowe silne kobiece charaktery. “Jestem z czerwca - nawet samego diabła nie stać na kupno mojej duszy” oraz “Jestem czerwcową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą” to koszulki, obok których nie można przejść obojętnie. Twoja przebojowa znajoma z pewnością będzie zachwycona z takich życzeń urodzinowych.

  Męskie koszulki z nadrukiem 

  Leo Messi, Maciej Kot, Johnny Depp to jedne z wielu sław urodzonych w czerwcu. Więc dlaczego twój znajomy nie miałby pochwalić się tym, że urodził się w tym samym miesiącu co oni! Koszulki z miesiącem “Legendy rodzą się w czerwcu” oraz “Królowie rodzą się w czerwcu”- również w formie bluz, będą najlepszym sposobem by pokazać światu swój powód do domy! Mamy również T-shirt z nadrukiem dla prawdziwych twardzieli “Jestem facetem z czerwca. Mam 3 oblicza” ,” Nie ma siły na faceta z czerwca, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem”  oraz “Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w czerwcu - bluza”. Niech wszyscy wiedzą, że nie mają do czynienia z byle kim! Życzenia urodzinowe dla prawdziwego fana czterech kółek, mogą być nie lada gratką. Tutaj również wyciągamy pomocną dłoń!  Koszulka z nadrukiem “Najlepsi kierowcy rodzą się w czerwcu” z pewnością ucieszy fana samochodów.

  Specjalne koszulki z nadrukiem dla rodziców

  Rodzice - osoby tak ważne, że postanowiliśmy wyróżnić dla nich życzenia urodzinowe. Spraw by i oni poczuli się wyjątkowo, dziękując im za lata troski koszulką z nadrukiem, która zostanie z nimi również na lata. Damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się w czerwcu” zachwyci każdą mamę! Za to coś co ucieszy każdego tatę, to męska koszulka z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w czerwcu”.
  Mamy dodatkowy prezent dla ojców, których ze swoimi małymi księżniczkami łączy wyjątkowa więź! “Tata od zadań specjalnych - mam też piękną córkę urodzoną w czerwcu”, to zabawna koszulka, która okaże jak mocną więź mogą dzielić ojciec z córką.

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Dla lipcowych solenizantek o gorących sercach, o których świat musi się dowiedzieć, mamy prezent idealny na każdą okazję! Koszulka z nadrukiem “Dziewczyny z lipca to promyki słońca połączone z małym huraganem”,“Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale  tylko te najlepsze przychodzą na świat w lipcu” czy “Jestem dziewczyną z lipca - żyję w magicznym świecie, gdzie śmiech jest beztroski, wyobraźnia nie ma granic, miłość jest wieczna”. Dla kobiet o wyjątkowo gorących temperamentach najlepszym wyborem będą życzenia urodzinowe  “Jestem z lipca, samego diabła nie stać na kupno mojej duszy” czy “Jestem lipcową dziewczyną urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą”. Mamy również propozycje dla prawdziwych księżniczek, dam, wybranek serca T-shirt z nadrukiem “Księżniczki rodzą się w lipcu” i “Królewny rodzą się w lipcu”- również w formie bluzy. Jeśli jednak to ty urodziłeś się w lipcu, i szukasz perfekcyjnie pasującego prezentu dla swojej drugiej połówki, trafiłeś idealnie! Zabawna koszulka “Przykro mi ta dziewczyna jest już zajęta przez atrakcyjnego faceta z lipca”- oprócz wywołania uśmiechu u osoby obdarowanej, będzie miało drugą pozytywną korzyść, odstraszy innych adoratorów od twojej sympatii, kiedy Ciebie nie będzie obok!

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Zadbaliśmy również o lipcowych mężczyzn! Warto pochwalić się, że urodzili się w tym samym miesiącu co Arnold Schwarzenegger, Tom Hanks, Mamed Chalidow czy Slash! Również Fernando Alonso, hiszpański kierowca Formuły I urodził się w lipcu. Jeśli miesiąc urodzenia i zdolności za kierownicą łączą z nim twojego znajomego postaw na T-shirt z nadrukiem “Najlepsi kierowcy rodzą się w lipcu”. Dla prawdziwych gwiazdorów, którzy nie boją się być w centrum uwagi, proponujemy życzenia urodzinowe, które przyciągną wiele spojrzeń na ulicy! “Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w lipcu więc jestem o krok od ideału”- również w formie bluzy. Ten zabawny prezent rozbawi każdego! Dla odważnych mężczyzn, którzy niczego się nie boją najlepszym wyborem będą koszulki z miesiącem “Jestem facetem z lipca- mam 3 oblicza”, “Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w lipcu” czy “Nie ma siły na faceta z lipca, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem”. Wszystkie dostępne również w formie bluzy z miesiącem. Jeśli szukasz prezent urodzinowy dla przyjaciela wybierz koszulkę “Legendy rodzą się w lipcu” lub “Królowie rodzą się w lipcu”- również w formie bluzy. To ty urodziłaś się w lipcu? Szukasz czegoś idealnego dla swojej drugiej połówki? Przychodzimy rewelacyjnym rozwiązaniem! Męska koszulka z nadrukiem “Wybacz ten facet jest zajęty przez seksowną dziewczynę urodzoną w lipcu” rozbawi twojego partnera oraz odstraszy inne kobiety, które będą na tyle blisko aby przeczytać wiadomość dla nich!

  Koszulki z nadrukiem dla rodziców

  Dla tych dwóch najważniejszych osób, bez których nie byłoby Cię na świecie, przygotowaliśmy specjalne życzenia urodzinowe. Dla mam damskie koszulki z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się w lipcu”, które wywołają ogromną radość. Dla tatusiów męskie koszulki z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w lipcu”. Twoi rodzice poczują się wyjątkowo wyróżnieni spośród innych rodziców. Jeśli natomiast to ty jesteś lipcową dziewczyną - sprezentuj swojemu tacie, koszulkę z nadrukiem, która będzie strzałem w dziesiątkę “Tata od zadań specjalnych mam też piękną córkę urodzoną w lipcu”. Pokaż jak wyjątkowa więź was łączy.

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem 

  Dla sierpniowych solenizantek mamy idealny pomysł na prezent. T-shirt z miesiącem którego wzór możesz wybrać, by pasował idealnie dla twojej znajomej. Jeśli wyróżnia ją przebojowość i nie boi się przyciągać spojrzeń koszulka “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w sierpniu” czy “Jestem dziewczyną z sierpnia - żyję w magicznym świecie, gdzie śmiech jest beztroski, wyobraźnia nie ma granic, miłość jest wieczna”. Dla tych najodważniejszych, które nie boją się wyzwań najlepszym wyborem będą T-shirt z nadrukiem “Jestem sierpniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą” czy “Jestem z sierpnia - nawet samego diabła nie stać na kupno mojej duszy”. Dla nieco delikatniejszych polecamy “Dziewczyny z sierpnia to promyki słońca połączone z małym huraganem“. Jeśli twoja znajoma to prawdziwa dama, a może do twarzy jej z koroną, wybierz śmieszny prezent  “Księżniczki rodzą się w sierpniu” lub “Królewny rodzą się w sierpniu”- również w formie bluzy.

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Jedni z najbardziej znanych sportowców urodzili się w sierpniu. Dlaczego twój znajomy nie miałby ogłosić tego światu, że on również przyszedł na świat w tym samym miesiącu!? T-shirt z nadrukiem “Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w sierpniu, a to już krok od ideału” to prezent urodzinowy, który sprawdzi się jak żaden inny! Dostępne również w formie bluzy. Dla silnych i odważnych mężczyzn przygotowaliśmy specjalne nadruki. “Jestem facetem z sierpnia- mam 3 oblicza”, “Nie ma siły na faceta z sierpnia, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem” czy “Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w sierpniu” dopełnią mocny charakter twojego znajomego - również w formie bluz. A może jego pasja to samochody? Za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie? Postaw na koszulka z miesiącem “Najlepsi kierowcy rodzą się w sierpniu”. Naszym zdaniem dla przyjaciół, sympatii najlepszym wyborem będą koszulki z nadrukiem “Legendy rodzą się w sierpniu” lub “Królowie rodzą się w sierpniu”- również w formie bluz.

  Koszulki z nadrukiem dla rodziców 

  Chcielibyśmy wyróżnić te wspaniałe osoby, przedstawiając specjalną ofertę dla nich. Niepodważalnym jest, że to z pewnością jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Dlaczego więc nie podarować im prezent urodzinowy, który pokaże im jak bardzo ich kochacie? Dla mam przygotowaliśmy damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się w sierpniu”, dla ojców zaś męska koszulka z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w sierpniu”. Mamy dodatkowy prezent dla ojców, których córki urodzone są w sierpniu!  “Tata od zadań specjalnych- mam też piękną córkę urodzoną w sierpniu”, to zabawna koszulka, która pokaże jak silną więź mogą dzielić ojciec z córką.

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Zawzięta jak Beyonce? Kochająca podróże jak Martyna Wojciechowska? A może przebojowa jak P!nk? To właśnie to, co łączy kobiety urodzone we wrześniu! Naszym zdaniem to powód do dumy i coś czym warto się pochwalić. “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat we wrześniu” to zabawny prezent dla szalonych wrześniowych solenizantek, który  będzie strzałem w 10! Dla kobiet z silnym charakterem T-shirt z miesiącem “Jestem wrześniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą” będzie prezentem urodzinowym, noszonym z dumą! Dostępny również w formie bluzy, na zimne wrześniowe wieczory. “Księżniczki rodzą się we wrześniu” czy “Królowe rodzą się we wrześniu”- również jako bluza, to najlepszy wybór dla prawdziwych dam, przyjaciółek czy drugich połówek. 

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Zastanawiałeś się kiedyś co łączy Krzysztofa Krawczyka, Lance’a Armstronga, Stephena Kinga i Stefana Batorego? My też nie, ale jest to miesiąc urodzenia! Wszyscy ci panowie urodzili się we wrześniu! Ty lub twój znajomy należycie do tego grona? Zazdrościmy! T-shirt z miesiącem będzie świetnym prezent urodzinowy dla wrześniowych solenizantów. “Urodziłem się we wrześniu. Moje blizny opowiadają historię. Przypominają o czasie, w którym życie próbowało mnie złamać, ale przegrało” to odważna koszulka, która z pewnością nie jest się dla każdego! Jeśli opisuje twojego znajomego, będzie noszona z dumą. Dla kierowców- niekoniecznie niedzielnych- koszulka “Najlepsi kierowcy rodzą się we wrześniu” to idealny prezent. “Legendy rodzą się we wrześniu”. “Jestem facetem z września. Mam 3 oblicza” czy “Królowie rodzą się we wrześniu”-również jako bluzy, to zabawny prezent, który zostanie na długi czas z osobą obdarowaną.

  Koszulki z nadrukiem dla rodziców

  Przychodzimy z pomysł na prezent urodzinowy dla rodziców. Sprawdzą się one również na każdą inną okazję! Dla mam damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się we wrześniu”, dla ojców za to męskie koszulki z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się we wrześniu”. Jeśli to ty jesteś córeczką tatusia urodzoną we wrześniu, postaw na T-shirt z nadrukiem “Tata od zadań specjalnych, mam też córkę urodzoną we wrześniu”.

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Szukasz pomysł na prezent  dla znajomej urodzonej w październiku? Nie można było lepiej trafić. T-shirt z nadrukiem “Księżniczki rodzą się w październiku” czy “Królewny rodzą się w październiku”- również w formie bluz, to prezent idealny, który zostanie z solenizantką na długo. Dla najbardziej przebojowych dedykujemy zabawny nadruk “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w październiku”, a dla najodważniejszych “Jestem październikową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą”. Gwarantujemy, że każda z nich trafi do serca i będzie z dumą noszona.

  Męskie koszulki z nadrukiem

  Mamy również pomysł na prezent dla mężczyzn urodzonych w tym miesiącu! “Legendy rodzą się w październiku” czy “Królowie rodzą się w październiku” to zawsze dobry wybór na prezent urodzinowy. “Urodziłem się w październiku. Moje blizny opowiadają historię. Przypominają o czasie, w którym życie próbowało mnie złamać, ale przegrało.” jeśli to zdanie pasuje do twojego znajomego, będzie z pewnością prezentem, który sprawi mu radość i godnie spocznie noszone na jego piersi! “Jestem facetem z października. Mam 3 oblicza” to koszulka, która zaintryguje nie jedną osobę, która będzie ją czytać na ulicy. Ten T-shirt z nadrukiem  dedykujemy odważnym mężczyznom! 

  Koszulki z nadrukiem dla rodziców

  Dla tej dwójki stworzyliśmy osobną część. Pokaż im jak bardzo ich kochasz. Damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się w październiku” oraz męska koszulka z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w październiku”, sprawią, że to twoi rodzice będą się wyróżniać, a inni będą im zazdrościć tak pięknego prezentu. Dla ojców, których to córki urodziły się w październiku dedykujemy T-shirt z nadrukiem “Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w październiku”, która pokaże całemu światu, jak wspaniała więź was łączy.

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Idealny prezent urodzinowy dla osoby urodzonej w listopadzie to z pewnością T-shirt z nadrukiem!  Praktyczny prezent, który zostanie z solenizantką na długi czas, do tego za każdym razem kiedy spojrzy na siebie w lustrze przypomni sobie o tobie oraz swojej imprezie urodzinowej! “Księżniczki rodzą się w listopadzie” oraz “Królewny rodzą się w listopadzie”- również jako bluza z nadrukiem, to zawsze dobry pomysł! Jeśli szukasz czegoś dla bardziej przebojowej osobowości postaw na zabawny prezent “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w listopadzie”. A dla tych które niczego się nie boją, w szczególności przyciągać wzroku innych i intrygować “Jestem listopadową dziewczyną urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą.”

  Męskie koszulki z nadrukiem 

  Jesteśmy również przygotowani na urodziny męskiego grona. Śmieszny nadruk na T-shircie to nasza specjalność! Prezent urodzinowy dla osoby urodzonej w listopadzie oto nasze propozycje, które sprawdzą się zawsze “Legendy rodzą się w listopadzie” czy “Królowie rodzą się w listopadzie”- również jako bluza z nadrukiem.

  Koszulki z miesiącem dla rodziców

  rodzice to osoby, które chcieliśmy wyróżnić. Damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się w listopadzie” i męska koszulka z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w listopadzie” wyrażą więcej niż tysiąc słów! A jeśli to córka urodzona jest w listopadzie, najlepszym wyborem będzie T-shirt z nadrukiem  “Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w listopadzie”.

 • Koszulki urodzinowe -...

  Damskie koszulki z nadrukiem

  Koszulka to idealny pomysł na prezent, praktyczna i modna z pewnością trafi w gust osoby obdarowanej. Dla grudniowych pań polecamy T-shirt z nadrukiem “Księżniczki rodzą się w grudniu” oraz “Królewny rodzą się w grudniu”- również w formie bluza z nadrukiem, na długie zimowe wieczory. Jeśli twoja znajoma lubi wyróżniać się z tłumu i jest dumna z tego, kiedy się urodziła lub ty chcesz jej pokazać, że ma się czym chwalić postaw na śmieszny nadruk “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w grudniu”. Wciąż za mało przykuwający wzrok nadruk? Jesteśmy na to przygotowani! “Jestem grudniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą” to pomysł na prezent, który przyciągnie masę spojrzeń, które będą zaintrygowane, czy napis na koszulce to rzeczywiście prawda.

  Męskie koszulki z nadrukiem 

  Dla praktycznych panów, koszulka sprawdzi się zawsze. Na co dzień, wyjście na miasto, czy jako bardziej elegancka stylizacja w połączeniu z marynarką. To wystarczające argumenty by wybrać T-shirt z miesiącem jako prezent urodzinowy dla osoby urodzonej w grudniu. “Legendy rodzą się w grudniu” oraz “Królowie rodzą się w grudniu”- również dostępne jako bluza z nadrukiem na chłodne wieczory, to strzał w 10 dla każdego faceta. 

  Koszulki z nadrukiem dla rodziców

  “Takie niesamowite matki rodzą się w grudniu” i “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w grudniu” to pomysł na prezent dla osoby urodzonej w grudniu, która wyróżni twoich rodziców, spośród innych. Znajomi od razu będą wiedzieć, kto ma tak wspaniałych rodziców, ale i dzieci, które podarowały im tak wyjątkowy prezent. Zabawna koszulka dla ojca, którego ukochana córka urodziła się w grudniu “Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w grudniu”. Ten T-shirt z nadrukiem z pewnością wszystkich rozbawi, ale i pokaże jak silna łączy was więź.

na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 279 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 279 elementów

To w jakim miesiącu się urodziłeś oznacza kim jesteś

Badania dowodzą, że miesiąc w jakim się urodziliśmy ma niemały wpływ na nasze pierwsze sukcesy lub porażki, a także częściowo kształtuje naszą osobowość. I pewnie coś w tym jest, gdyż wszyscy wiemy jak bardzo plastyczne są małe dzieci, a warunki pogodowe są dla nich nadzwyczaj istotne. Nie ma...

To w jakim miesiącu się urodziłeś oznacza kim jesteś

Badania dowodzą, że miesiąc w jakim się urodziliśmy ma niemały wpływ na nasze pierwsze sukcesy lub porażki, a także częściowo kształtuje naszą osobowość. I pewnie coś w tym jest, gdyż wszyscy wiemy jak bardzo plastyczne są małe dzieci, a warunki pogodowe są dla nich nadzwyczaj istotne. Nie ma raczej sensu licytować się czy osoby urodzone w miesiącach zimowych są lepsze od tych które przyszły na świat w lato lub odwrotnie. Ważne, że Ty wiesz z jakiego jesteś miesiąca i jesteś z tego dumny. Do podkreślenia tego jakże doniosłego faktu posłuży oczywiście koszulka z miesiącem urodzenia. Idealna na każdą okazję, wyjście na miasto ze znajomymi czy zwykłe posiedzenie rodzinne. Zawsze i wszędzie ludzie będą wiedzieć z kim mają do czynienia dzięki Twojej nowej koszulce z miesiącem.

Pomysł na prezent? Żaden problem!

Koszulki i bluzy z miesiącem to fantastyczny pomysł na prezent na urodziny ponieważ będą się idealnie odnosić do sytuacji. W końcu zostaną wręczone w miesiącu w którym urodził się dany solenizant. Mamy w swojej ofercie zarówno koszulki z miesiącem dla kobiet jak i bluzy z miesiącem dla mężczyzn. Nasze produkty nadają się jednocześnie jako główny podarunek lub jako dodatek do czegoś innego co Twój znajomy lub członek rodziny lubi najbardziej. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie zestawu prezentowego z miesiącem w którym znaleźć się możę koszulka z miesiącem oraz bluza z miesiącem, ale z innym wzorem. Bo jest w czym wybierać. Mamy przeróżne designerskie wzory od jednokolorowych napisów po koszulki z rycerzami oraz czaszkami! Nie czekaj, zamów już dziś z wygodną dostawą do domu lub pracy.

Więcej