Koszulki i bluzy z miesiącem urodzin 

Seria koszulek urodzinowych cieszy się niesamowitym zainteresowaniem więc postanowiliśmy ją rozszerzyć z takich zawierających wiek na t-shirty z miesiącem urodzenia danego solenizanta. Witamy w dziale miesiące, gdzie znajdziesz szereg koszulek w każdym z miesięcy występujących w ciągu roku.
Jest 313 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 313 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 313 elementów

To w jakim miesiącu się urodziłeś oznacza kim jesteś

Badania dowodzą, że miesiąc w jakim się urodziliśmy ma niemały wpływ na nasze pierwsze sukcesy lub porażki, a także częściowo kształtuje naszą osobowość. I pewnie coś w tym jest, gdyż wszyscy wiemy jak bardzo plastyczne są małe dzieci, a warunki pogodowe są dla nich nadzwyczaj istotne. Nie ma raczej sensu licytować się czy osoby urodzone w miesiącach zimowych są lepsze od tych które przyszły na świat w lato lub odwrotnie. Ważne, że Ty wiesz z jakiego jesteś miesiąca i jesteś z tego dumny. Do podkreślenia tego jakże doniosłego faktu posłuży oczywiście koszulka z miesiącem urodzenia. Idealna na każdą okazję, wyjście na miasto ze znajomymi czy zwykłe posiedzenie rodzinne. Zawsze i wszędzie ludzie będą wiedzieć z kim mają do czynienia dzięki Twojej nowej koszulce z miesiącem.

Pomysł na prezent? Żaden problem!

Koszulki i bluzy z miesiącem to fantastyczny pomysł na prezent na urodziny ponieważ będą się idealnie odnosić do sytuacji. W końcu zostaną wręczone w miesiącu w którym urodził się dany solenizant. Mamy w swojej ofercie zarówno koszulki z miesiącem dla kobiet jak i bluzy z miesiącem dla mężczyzn. Nasze produkty nadają się jednocześnie jako główny podarunek lub jako dodatek do czegoś innego co Twój znajomy lub członek rodziny lubi najbardziej. Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie zestawu prezentowego z miesiącem w którym znaleźć się możę koszulka z miesiącem oraz bluza z miesiącem, ale z innym wzorem. Bo jest w czym wybierać. Mamy przeróżne designerskie wzory od jednokolorowych napisów po koszulki z rycerzami oraz czaszkami! Nie czekaj, zamów już dziś z wygodną dostawą do domu lub pracy.

Więcej