Koszulki urodzinowe - Marzec 

Marzec oznacza "miesiąc Marsa"- staroitalskiego boga wojny. Ale spokojnie! My przychodzimy w pokojowych zamiarach! Odkryliśmy przepis na prezent dla osoby urodzonej w marcu. Osoby te cechuje ogromna ilość empatii oraz to, że są godni zaufania. Są również bardzo uparci! Do tego jak można byłoby pominąć fakt, że są urodzeni w tym samym miesiącu co Lady Gaga, Celine Dion czy Sławomir!
Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • 5 26
  26 Review(s) 

  Jestem facetem z marca. Mam 3 oblicza - ciche i miłe, zabawne i szalone oraz takie, którego za nic nie zechcesz poznać. Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny urodzonego w marcu. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 26
  26 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny urodzonej w marcu. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 48
  48 Review(s) 

  Tata do zadań specjalnych. Praca 24/h na dobę 7 dni w tygodniu. Mam też piękną córkę urodzoną w marcu Super prezent dla twojego taty jeśli urodziłaś się w marcu. Taka koszulka na pewno przyniesie jemu i znajomym wiele uśmiechu.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w marcu Idealny prezent dla Twojego kochanego taty urodzonego w marcu! Z pewnością ta koszulka sprawi uśmiech na jego twarzy oraz bliskich.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 51
  51 Review(s) 

  Takie niesamowite matki rodzą się w marcu Super prezent dla twojej ukochanej mamy urodzonej w marcu. Taka koszulka na pewno przyniesie jej i znajomym wiele uśmiechu.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 51
  51 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem dla faceta z marca. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 52
  52 Review(s) 

  Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w marcu, więc jestem o krok od ideału Męska koszulka z nadrukiem dla faceta z marca. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Nie ma siły na faceta z marca, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem Męska koszulka z nadrukiem dla faceta z marca. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 51
  51 Review(s) 

  Takie niesamowite dziewczyny jak ja są zajęte przez atrakcyjnych facetów - mój urodził się w marcu Damska koszulka z nadrukiem dla dziewczyny faceta urodzonego w marcu. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 51
  51 Review(s) 

  Tacy niesamowici faceci jak ja są zajęci przez atrakcyjne dziewczyny - moja urodziła się w marcu Męska koszulka z nadrukiem dla faceta dziewczyny urodzonej w marcu. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Damska koszulka z nadrukiem dla kobiet urodzonych w marcu. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem dla faceta urodzonego w marcu. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 52
  52 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla kierowcy urodzonego w marcu. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Szukasz idealnej dla siebie bluzy z napisami? Takiej, która podkreśli Twój charakter (i figurę)? A do tego chcesz pochwalić się urodzinami w listopadzie? Jeśli jesteś „na tak”, to listopadowa bluza z nadrukiem musi być Twoja. Czas przypomnieć światu, że chociaż ten miesiąc nie należy do najprzyjemniejszych, to Ty zawsze jesteś pełna energii i masz...

  109,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 53
  53 Review(s) 

  Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 54
  54 Review(s) 

  Co łączy Cię z Lady Gagą, Eltonem Johnem, Mariah Carey i Brucem Willisem? Tak, jesteście wyjątkowymi ludźmi, a sukces to Wasze drugie imię. Ale jest jeszcze coś: wszyscy macie urodziny w marcu! A więc załóż koszulkę marcowej dziewczyny i pędź do przodu!

  45,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 55
  55 Review(s) 

  Księżniczki rodzą się w Marcu - koszulka damska Bestseller tego sezonu! Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 55
  55 Review(s) 

  Męska lub damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 54
  54 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 54
  54 Review(s) 

  Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 56
  56 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Damska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 56
  56 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Męska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Męskie koszulki z nadrukiem

Obchodzisz urodziny w marcu, ty lub ktoś w twoich znajomych? Mamy idealny pomysł na prezent! Najwyższej jakości koszulki z miesiącem dla solenizantów będą strzałem w dziesiątkę. Proponujemy koszulki "Legendy rodzą się w marcu", a dla najodważniejszych- koszulkę "Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w marcu" lub "N...

Męskie koszulki z nadrukiem

Obchodzisz urodziny w marcu, ty lub ktoś w twoich znajomych? Mamy idealny pomysł na prezent! Najwyższej jakości koszulki z miesiącem dla solenizantów będą strzałem w dziesiątkę. Proponujemy koszulki "Legendy rodzą się w marcu", a dla najodważniejszych- koszulkę "Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w marcu" lub "Nie ma siły na faceta z marca, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem". Twój znajomy uwielbia jazdę samochodem? A może to twój imprezowy kierowca? Męskie koszulki z nadrukiem "Najlepsi kierowcy rodzą się w marcu". Prezentem, który z pewnością przyciągnie wzrok będą koszulki "Tacy przystojni faceci jak ja oraz Adam Levine rodzą się w marcu", czy "Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w marcu, więc jestem o krok od ideału". A może to twój książę z bajki dziś świętuje? Tutaj idealnie sprawdzi się koszulka "Królowie rodzą się w marcu"- również jako bluzy. Jeśli to ty jesteś marcową księżniczką- dla twojej drugiej połówki stworzyliśmy idealny T-shirt z napisem "Tacy niesamowici faceci jak ja są zajęci przez atrakcyjne dziewczyny- moja urodziła się w marcu". Będą to życzenia urodzinowe, które pozostaną na lata.

Damskie koszulki z nadrukiem

Nie moglibyśmy zapomnieć o płci pięknej! Stworzyliśmy również coś dla prawdziwych dam. Życzenia urodzinowe w wielu wariantach. A oto nasze propozycje! Koszulki z miesiącem  dla prawdziwych gwiazd, które uwielbiają być w centrum zainteresowania to z pewnością te z nadrukiem "Takie wspaniałe kobiety jak ja i Lady Gaga rodzą się w marcu". Dla najodważniejszych, które nikogo i niczego się nie boją z pewnością sprawdzą się damskie koszulki z nadrukiem "Jestem marcową dziewczyna, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- również w formie bluzy. Dla prawdziwych dam, nie będzie nic bardziej trafionego niż koszulki "Królowe rodzą się w marcu" lub "Księżniczki rodzą się w marcu". Trafionym prezentem będą również "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w marcu". Jeżeli to ty jesteś marcowym chłopakiem sprezentuj swojej miłości T-shirt z nadrukiem "Takie niesamowite dziewczyny są zajęte przez atrakcyjnych facetów- mój urodził się w marcu".

Życzenia urodzinowe dla rodziców

Specjalne koszulki przygotowaliśmy dla osób, które towarzyszą nam od samego początku, dla rodziców. Nie mamy co do tego wątpliwości, że to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Spraw im wyjątkowe życzenia urodzinowe. Damskie koszulki z nadrukiem "Takie niesamowite matki rodzą się w marcu". Oraz wariant dla ojców męskie koszulki z nadrukiem "Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w marcu".  A może to ty urodziłaś się w marcu? "Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w marcu" pokaże najlepiej, jak bardzo doceniasz waszą relację.
Więcej