Koszulki urodzinowe - Marzec 

Marzec oznacza "miesiąc Marsa"- staroitalskiego boga wojny. Ale spokojnie! My przychodzimy w pokojowych zamiarach! Odkryliśmy przepis na prezent dla osoby urodzonej w marcu. Osoby te cechuje ogromna ilość empatii oraz to, że są godni zaufania. Są również bardzo uparci! Do tego jak można byłoby pominąć fakt, że są urodzeni w tym samym miesiącu co Lady Gaga, Celine Dion czy Sławomir!
Jest 26 produktów.
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Męskie koszulki z nadrukiem

Obchodzisz urodziny w marcu, ty lub ktoś w twoich znajomych? Mamy idealny pomysł na prezent! Najwyższej jakości koszulki z miesiącem dla solenizantów będą strzałem w dziesiątkę. Proponujemy koszulki "Legendy rodzą się w marcu", a dla najodważniejszych- koszulkę "Nigdy nie lekceważ mężczyzny urodzonego w marcu" lub "Nie ma siły na faceta z marca, nawet śmierć omija mnie szerokim łukiem". Twój znajomy uwielbia jazdę samochodem? A może to twój imprezowy kierowca? Męskie koszulki z nadrukiem "Najlepsi kierowcy rodzą się w marcu". Prezentem, który z pewnością przyciągnie wzrok będą koszulki "Tacy przystojni faceci jak ja oraz Adam Levine rodzą się w marcu", czy "Nikt nie jest doskonały, ale ja urodziłem się w marcu, więc jestem o krok od ideału". A może to twój książę z bajki dziś świętuje? Tutaj idealnie sprawdzi się koszulka "Królowie rodzą się w marcu"- również jako bluzy. Jeśli to ty jesteś marcową księżniczką- dla twojej drugiej połówki stworzyliśmy idealny T-shirt z napisem "Tacy niesamowici faceci jak ja są zajęci przez atrakcyjne dziewczyny- moja urodziła się w marcu". Będą to życzenia urodzinowe, które pozostaną na lata.

Damskie koszulki z nadrukiem

Nie moglibyśmy zapomnieć o płci pięknej! Stworzyliśmy również coś dla prawdziwych dam. Życzenia urodzinowe w wielu wariantach. A oto nasze propozycje! Koszulki z miesiącem  dla prawdziwych gwiazd, które uwielbiają być w centrum zainteresowania to z pewnością te z nadrukiem "Takie wspaniałe kobiety jak ja i Lady Gaga rodzą się w marcu". Dla najodważniejszych, które nikogo i niczego się nie boją z pewnością sprawdzą się damskie koszulki z nadrukiem "Jestem marcową dziewczyna, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- również w formie bluzy. Dla prawdziwych dam, nie będzie nic bardziej trafionego niż koszulki "Królowe rodzą się w marcu" lub "Księżniczki rodzą się w marcu". Trafionym prezentem będą również "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w marcu". Jeżeli to ty jesteś marcowym chłopakiem sprezentuj swojej miłości T-shirt z nadrukiem "Takie niesamowite dziewczyny są zajęte przez atrakcyjnych facetów- mój urodził się w marcu".

Życzenia urodzinowe dla rodziców

Specjalne koszulki przygotowaliśmy dla osób, które towarzyszą nam od samego początku, dla rodziców. Nie mamy co do tego wątpliwości, że to jedne z najważniejszych osób w naszym życiu. Spraw im wyjątkowe życzenia urodzinowe. Damskie koszulki z nadrukiem "Takie niesamowite matki rodzą się w marcu". Oraz wariant dla ojców męskie koszulki z nadrukiem "Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w marcu".  A może to ty urodziłaś się w marcu? "Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w marcu" pokaże najlepiej, jak bardzo doceniasz waszą relację.
Więcej