Koszulki urodzinowe - Styczeń 

Styczeń jest jednym z najbardziej wyjątkowych miesięcy w roku. Oprócz pięknej zimowej aury jest miesiącem zetknięcia się starego i nowego roku. Osoby urodzone w styczniu są najstarsze wśród swoich rówieśników. Wykazują się sporą odwagą oraz ogromnym poczuciem humoru. Pomysł na prezent urodzinowy dla tak wymagających znajomych może być nie lada wyzwaniem! Zaskocz swojego bliskiego kreatywnym T-shirt z miesiącem jego urodzin.
Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Niech styczeń będzie zauważony!

Zbliżają się urodziny lub okazja przed którą szukasz pomysłu na prezent urodzinowy dla twojego znajomego? Zadbaj by był widoczny w tłumie i z dumą prezentował miesiąc swoich urodzin. Męskie koszulki z miesiącem "Królowie rodzą się w styczniu"- dostępne również bluzy oraz "Legendy rodzą się w styczniu" zagwarantują, że twój znajomy będzie przykuwał uwagę. Damskie koszulki z miesiącem dedykujemy dla prawdziwych dam "Księżniczki rodzą się w styczniu" i "Królewny rodzą się w styczniu"- dostępne również jako bluzy. Dla styczniowej z solenizantki z poczuciem humoru polecamy T-shirt z miesiącem "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w styczniu".  A dla tych najodważniejszych " Jestem styczniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- dostępne również jako bluza. Ten prezent na urodziny z pewnością ucieszy obdarowanego.

Styczniowi rodzice

Rodzice pełnią ważną role w naszym życiu i są jego nieodłącznym elementem. Lata poświęceń, troski, wsparcia i bezwarunkowej miłości. Choć nic nie może mierzyć się z tym co od nich dostaliśmy T-shirt z miesiącem z pewnością bardzo ich ucieszy. Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla któregoś z rodziców lub oboje urodzili się w styczniu, możesz zakończyć swoje poszukiwania! Życzenia urodzinowe styczeń możesz przekazać w niekonwencjonalny sposób, wręczając T-shirt z miesiącem. Dla mam, proponujemy damskie koszulki z miesiącem "Takie niesamowite matki rodzą się w styczniu", a dla ojców męskie koszulki z miesiącem "Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w styczniu". Jest to z pewnością recepta na udany prezent dla wyjątkowych osób.

Córeczka tatusia

Proponujemy inny pomysł na prezent urodzinowy dla taty. Jeśli to ty urodziłaś się w styczniu, a z twoim tatą łączy Cię bliska więź męskie koszulki z miesiącem "Tata od zadań specjalnych- mam też piękną córkę urodzoną w styczniu", będą strzałem w dziesiątkę. Obok tak dowcipnej koszulki nikt nie przejdzie obojętnie. Ten prezent na urodziny sprawdzi się w 100%!

Więcej