Koszulki urodzinowe - Styczeń 

Styczeń jest jednym z najbardziej wyjątkowych miesięcy w roku. Oprócz pięknej zimowej aury jest miesiącem zetknięcia się starego i nowego roku. Osoby urodzone w styczniu są najstarsze wśród swoich rówieśników. Wykazują się sporą odwagą oraz ogromnym poczuciem humoru. Pomysł na prezent urodzinowy dla tak wymagających znajomych może być nie lada wyzwaniem! Zaskocz swojego bliskiego kreatywnym T-shirt z miesiącem jego urodzin.
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 5 31
  31 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny urodzonej w styczniu. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 31
  31 Review(s) 

  Jestem dziewczyną ze stycznia - żyję w magicznym świecie, gdzie śmiech jest beztroski, wyobraźnia nie ma granic, miłość jest wieczna Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny urodzonej w grudniu. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 31
  31 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny urodzonego w grudniu. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 31
  31 Review(s) 

  Jestem facetem ze stycznia. Mam 3 oblicza - ciche i miłe, zabawne i szalone oraz takie, którego za nic nie zechcesz poznać.Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny urodzonego w grudniu. Idealny pomysł na prezent na imieniny i urodziny!  Nadruk podkreślający wyjątkowy charakter właściciela, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.Koszulka wykonana w 100% z...

  55,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 48
  48 Review(s) 

  Tata do zadań specjalnych. Praca 24/h na dobę 7 dni w tygodniu. Mam też piękną córkę urodzoną w styczniu Super prezent dla twojego taty jeśli urodziłaś się w styczniu. Taka koszulka na pewno przyniesie jemu i znajomym wiele uśmiechu.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Szukasz idealnej dla siebie bluzy z napisami? Takiej, która podkreśli Twój charakter (i figurę)? A do tego chcesz pochwalić się urodzinami w listopadzie? Jeśli jesteś „na tak”, to listopadowa bluza z nadrukiem musi być Twoja. Czas przypomnieć światu, że chociaż ten miesiąc nie należy do najprzyjemniejszych, to Ty zawsze jesteś pełna energii i masz...

  109,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Super prezent dla twojej ukochanej mamy. Taka koszulka na pewno przyniesie jej i znajomym wiele uśmiechu.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 50
  50 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 52
  52 Review(s) 

  Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 54
  54 Review(s) 

  Damska koszulka idealna na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 54
  54 Review(s) 

  Księżniczki rodzą się w Styczniu - koszulka damska Bestseller tego sezonu! Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 55
  55 Review(s) 

  Męska lub damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 54
  54 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Męska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 54
  54 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 56
  56 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Męska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 56
  56 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Damska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Niech styczeń będzie zauważony!

Zbliżają się urodziny lub okazja przed którą szukasz pomysłu na prezent urodzinowy dla twojego znajomego? Zadbaj by był widoczny w tłumie i z dumą prezentował miesiąc swoich urodzin. Męskie koszulki z miesiącem "Królowie rodzą się w styczniu"- dostępne również bluzy oraz "Legendy rodzą się w styczniu" zagwarantuj...

Niech styczeń będzie zauważony!

Zbliżają się urodziny lub okazja przed którą szukasz pomysłu na prezent urodzinowy dla twojego znajomego? Zadbaj by był widoczny w tłumie i z dumą prezentował miesiąc swoich urodzin. Męskie koszulki z miesiącem "Królowie rodzą się w styczniu"- dostępne również bluzy oraz "Legendy rodzą się w styczniu" zagwarantują, że twój znajomy będzie przykuwał uwagę. Damskie koszulki z miesiącem dedykujemy dla prawdziwych dam "Księżniczki rodzą się w styczniu" i "Królewny rodzą się w styczniu"- dostępne również jako bluzy. Dla styczniowej z solenizantki z poczuciem humoru polecamy T-shirt z miesiącem "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w styczniu".  A dla tych najodważniejszych " Jestem styczniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- dostępne również jako bluza. Ten prezent na urodziny z pewnością ucieszy obdarowanego.

Styczniowi rodzice

Rodzice pełnią ważną role w naszym życiu i są jego nieodłącznym elementem. Lata poświęceń, troski, wsparcia i bezwarunkowej miłości. Choć nic nie może mierzyć się z tym co od nich dostaliśmy T-shirt z miesiącem z pewnością bardzo ich ucieszy. Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla któregoś z rodziców lub oboje urodzili się w styczniu, możesz zakończyć swoje poszukiwania! Życzenia urodzinowe styczeń możesz przekazać w niekonwencjonalny sposób, wręczając T-shirt z miesiącem. Dla mam, proponujemy damskie koszulki z miesiącem "Takie niesamowite matki rodzą się w styczniu", a dla ojców męskie koszulki z miesiącem "Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w styczniu". Jest to z pewnością recepta na udany prezent dla wyjątkowych osób.

Córeczka tatusia

Proponujemy inny pomysł na prezent urodzinowy dla taty. Jeśli to ty urodziłaś się w styczniu, a z twoim tatą łączy Cię bliska więź męskie koszulki z miesiącem "Tata od zadań specjalnych- mam też piękną córkę urodzoną w styczniu", będą strzałem w dziesiątkę. Obok tak dowcipnej koszulki nikt nie przejdzie obojętnie. Ten prezent na urodziny sprawdzi się w 100%!

Więcej