Koszulki urodzinowe - Wrzesień 

Wrzesień to miesiąc kwitnących wrzosów, niestety nam najczęściej kojarzy się z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Ale pokażemy wam, że nie taki wrzesień straszny jak go malują! Osoby urodzone we wrześniu cechuje osobowość kolorowa jak jesienne liście. Ich umysły są otwarte, są ambitni i dążą do perfekcji w swoich działaniach.
Jest 33 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 33 elementów

Damskie koszulki z nadrukiem

Zawzięta jak Beyonce? Kochająca podróże jak Martyna Wojciechowska? A może przebojowa jak P!nk? To właśnie to, co łączy kobiety urodzone we wrześniu! Naszym zdaniem to powód do dumy i coś czym warto się pochwalić. “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat we wrześniu” to zabawny prezent dla szalonych wrześniowych solenizantek, który  będzie strzałem w 10! Dla kobiet z silnym charakterem T-shirt z miesiącem “Jestem wrześniową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą” będzie prezentem urodzinowym, noszonym z dumą! Dostępny również w formie bluzy, na zimne wrześniowe wieczory. “Księżniczki rodzą się we wrześniu” czy “Królowe rodzą się we wrześniu”- również jako bluza, to najlepszy wybór dla prawdziwych dam, przyjaciółek czy drugich połówek. 

Męskie koszulki z nadrukiem

Zastanawiałeś się kiedyś co łączy Krzysztofa Krawczyka, Lance’a Armstronga, Stephena Kinga i Stefana Batorego? My też nie, ale jest to miesiąc urodzenia! Wszyscy ci panowie urodzili się we wrześniu! Ty lub twój znajomy należycie do tego grona? Zazdrościmy! T-shirt z miesiącem będzie świetnym prezent urodzinowy dla wrześniowych solenizantów. “Urodziłem się we wrześniu. Moje blizny opowiadają historię. Przypominają o czasie, w którym życie próbowało mnie złamać, ale przegrało” to odważna koszulka, która z pewnością nie jest się dla każdego! Jeśli opisuje twojego znajomego, będzie noszona z dumą. Dla kierowców- niekoniecznie niedzielnych- koszulka “Najlepsi kierowcy rodzą się we wrześniu” to idealny prezent. “Legendy rodzą się we wrześniu”. “Jestem facetem z września. Mam 3 oblicza” czy “Królowie rodzą się we wrześniu”-również jako bluzy, to zabawny prezent, który zostanie na długi czas z osobą obdarowaną.

Koszulki z nadrukiem dla rodziców

Przychodzimy z pomysł na prezent urodzinowy dla rodziców. Sprawdzą się one również na każdą inną okazję! Dla mam damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się we wrześniu”, dla ojców za to męskie koszulki z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się we wrześniu”. Jeśli to ty jesteś córeczką tatusia urodzoną we wrześniu, postaw na T-shirt z nadrukiem “Tata od zadań specjalnych, mam też córkę urodzoną we wrześniu”.

Więcej