Koszulki urodzinowe - Luty 

Luty jest drugim miesiącem roku, który tak jak styczeń jest w pełni zimowy. Jego nazwa pochodzi z określenia pochodzącego z języka ukraińskiego, oznaczającego srogi mrozy. Jego wyjątkowość polega na liczbie dni, która nie dość, że jest najmniejsza ze wszystkich miesięcy w roku to i zmienna co 4 lata. Unikatowe są również cechy ludzi urodzonych w tym miesiącu, wyróżnia ich szczerość, autentyczność, duże zasoby empatii i lojalność. Te osoby mogą byś wspaniałymi przyjaciółmi na lata.
Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
 • 21 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny urodzonej w lutym. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 21 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny urodzonej w lutym. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 21 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny urodzonego w lutym. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 21 Review(s) 

  Jestem facetem z lutego. Mam 3 oblicza - ciche i miłe, zabawne i szalone oraz takie, którego za nic nie zechcesz poznać. Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny urodzonego w lutym. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 37 Review(s) 

  Tata do zadań specjalnych. Praca 24/h na dobę 7 dni w tygodniu. Mam też piękną córkę urodzoną w lutym Super prezent dla twojego taty jeśli urodziłaś się w lutym. Taka koszulka na pewno przyniesie jemu i znajomym wiele uśmiechu.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 38 Review(s) 

  Damska koszulka z nadrukiem dla kobiet urodzonych w lutym. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 38 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem dla faceta urodzonego w lutym. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 39 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla kierowcy urodzonego w lutym. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 38 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla ojca urodzonego w lutym. Idealna na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 39 Review(s) 

  Super prezent dla twojej ukochanej mamy. Taka koszulka na pewno przyniesie jej i znajomym wiele uśmiechu.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 38 Review(s) 

  Szukasz idealnej dla siebie bluzy z napisami? Takiej, która podkreśli Twój charakter (i figurę)? A do tego chcesz pochwalić się urodzinami w listopadzie? Jeśli jesteś „na tak”, to listopadowa bluza z nadrukiem musi być Twoja. Czas przypomnieć światu, że chociaż ten miesiąc nie należy do najprzyjemniejszych, to Ty zawsze jesteś pełna energii i masz...

  109,00 zł
  W magazynie
 • 42 Review(s) 

  Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 42 Review(s) 

  Masz urodziny w lutym? Serio? Przecież to taki dziwny miesiąc. Nie dość, że krótki, to jeszcze raczej z gatunku tych ponurych (Ja się pytam gdzie jest wiosna?! Ileż można patrzeć na rozmiękły brudny śnieg i ciemności za oknem?), i po raz kolejny dyskutować na temat (bez)sensowności obchodzenia Walentynek? Chwila moment! Nawet jeśli to wszystko prawda, to...

  45,00 zł
  W magazynie
 • 41 Review(s) 

  Księżniczki rodzą się w Lutym - Koszulka Damska Bestseller tego sezonu! Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 41 Review(s) 

  Męska lub damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej przyjemnej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 42 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Męska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Sprawdź swój rozmiar: Tabela Rozmiarów

  49,00 zł
  W magazynie
 • 42 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Damska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
 • 42 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Męska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Damskie koszulki z nadrukiem


Dla przedstawicielek płci pięknej, życzenia urodzinowe możesz złożyć w formie koszulki z miesiącem! Proponujemy koszulki, które z pewnością zwrócą uwagę na solenizantkę.  "Takie wspaniałe kobiet jak ja i Rihanna rodzą się w lutym"- urodzić się w tym samym miesiącu co barbadoska gwiazda uważamy za rzecz wartą pochwal...

Damskie koszulki z nadrukiem


Dla przedstawicielek płci pięknej, życzenia urodzinowe możesz złożyć w formie koszulki z miesiącem! Proponujemy koszulki, które z pewnością zwrócą uwagę na solenizantkę.  "Takie wspaniałe kobiet jak ja i Rihanna rodzą się w lutym"- urodzić się w tym samym miesiącu co barbadoska gwiazda uważamy za rzecz wartą pochwalenia się!  "Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale te najlepsze przychodzą na świat w lutym" czy "Księżniczki rodzą się w lutym" te koszulki z miesiącem sprawią, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Dla odważnych zawodniczek, które niczego się nie boją najlepiej sprawdzi się koszulka z napisem "Jestem lutową dziewczyną, urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą"- dostępna jest również ciepła bluza z tym napisem, która będzie doskonała na zimowe wieczory.

Męskie koszulki z nadrukiem

Znaleźliśmy również coś dla mężczyzn. Ed Sheeran jest z pewnością wielką gwiazdą światowego formatu i tak jak ty czy twój znajomych urodził się w lutym! Czad nie? Dlatego dla najbardziej przebojowych facetów proponujemy życzenia urodzinowe w formie koszulki "Tacy przystojni faceci jak ja i Ed Sheeran rodzą się w lutym". Koszulki z miesiącem "Legendy rodzą się w lutym" i "Królowie rodzą się w lutym" będą świetnym pomysłem dla twojej sympatio, przyjaciela, członka rodziny, bliskiej Ci osoby. A może to ty masz urodziny i sprawisz sobie wielki wyróżnienie? Dla prawdziwych królów proponujemy również bluzy z tym napisem, które ogrzeją w niejeden zimowy dzień.

Koszulki z miesiącem dla rodziców

Któreś z twoich rodziców urodziło się w lutym? Jeśli tak to z pewnością jesteś szczęściarzem. Do tego masz już gotowy pomysł na prezent dla nich! Męskie koszulki z nadrukiem "Wspaniali ojcowie rodzą się w lutym" oraz damskie koszulki z nadrukiem "Niesamowite matki rodzą się w lutym" będą najlepszym wyróżnieniem, twoi rodzice w tłumie zawsze będą widoczni i dumni. 

A może to ty urodziłaś się w lutym? Nie mogłaś lepiej trafić! "Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w lutym"- to prezent idealny, szczególnie jeśli jesteś córeczką tatusia i łączy was szczególna więź.

Więcej