Koszulki urodzinowe - Listopad 

Choć listopad to miesiąc spadających liści i kojarzy nam się raczej ponuro, nie chcemy żeby tak było! To w końcu miesiąc w którym ty lub twoi znajomi obchodzicie urodziny! Możecie sprawić by stał się on wesołym, kolorowym, najbardziej imprezowym miesiącem w roku. Nie będzie to ciężkie, przecież listopadowi solenizanci to urodzeni optymiści i świetni przyjaciele!
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 33 Review(s) 

  Jestem facetem z listopada. Mam 3 oblicza - ciche i miłe, zabawne i szalone oraz takie, którego za nic nie zechcesz poznać. Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny urodzonego w listopadzie. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 33 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla mężczyzny urodzonego w listopadzie. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 33 Review(s) 

  Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny urodzonej w listopadzie. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 33 Review(s) 

  Jestem dziewczyną z listopada - żyję w magicznym świecie, gdzie śmiech jest beztroski, wyobraźnia nie ma granic, miłość jest wieczna Koszulka z nadrukiem dla dziewczyny urodzonej w listopadzie. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 37 Review(s) 

  Tata do zadań specjalnych. Praca 24/h na dobę 7 dni w tygodniu. Mam też piękną córkę urodzoną w listopadzie Super prezent dla twojego taty jeśli urodziłaś się w listopadzie. Taka koszulka na pewno przyniesie jemu i znajomym wiele uśmiechu.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 38 Review(s) 

  Super prezent dla twojej ukochanej mamy. Taka koszulka na pewno przyniesie jej i znajomym wiele uśmiechu.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 38 Review(s) 

  Męska koszulka z nadrukiem. Idealna jako pomysł na prezent. Wykonana z wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 39 Review(s) 

  Szukasz idealnej dla siebie bluzy z napisami? Takiej, która podkreśli Twój charakter (i figurę)? A do tego chcesz pochwalić się urodzinami w listopadzie? Jeśli jesteś „na tak”, to listopadowa bluza z nadrukiem musi być Twoja. Czas przypomnieć światu, że chociaż ten miesiąc nie należy do najprzyjemniejszych, to Ty zawsze jesteś pełna energii i masz...

  109,00 zł
  W magazynie
 • 40 Review(s) 

  Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 41 Review(s) 

  Koszulka dla dziewczyny na urodziny w listopadzie Wszyscy narzekają na listopad. Że ciemno, że zimno, że krótkie dni, że nic się nie chce... Z czego tu się cieszyć? Na przykład z tego, że ktoś właśnie w tym miesiącu ma urodziny! I to nie byle kto! Listopadowa koszulka z nadrukiem przypomni wszystkim, że najlepsze kobiety przychodzą na świat właśnie o tej...

  45,00 zł
  W magazynie
 • 41 Review(s) 

  Bliska Ci osoba ma urodziny w listopadzie, a Ty wciąż nie wiesz co jej podarować? Oto idealny prezent dla dziewczyn i chłopaków urodzonych w tym miesiącu! Koszulka z nadrukiem ucieszy każdego solenizanta, który w tym miesiącu ma swoje święto. Jeśli chcesz,by Twój brat, przyjaciel, chłopak poczuł się wyjątkowo – ta koszulka jest świetnym rozwiązaniem....

  49,00 zł
  W magazynie
 • 41 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 41 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Męska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 41 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Damska koszulka z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 42 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Męska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
 • 42 Review(s) 

  Bestseller tego sezonu! Damska bluza z kapturem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny.

  109,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Damskie koszulki z nadrukiem

Idealny prezent urodzinowy dla osoby urodzonej w listopadzie to z pewnością T-shirt z nadrukiem!  Praktyczny prezent, który zostanie z solenizantką na długi czas, do tego za każdym razem kiedy spojrzy na siebie w lustrze przypomni sobie o tobie oraz swojej imprezie urodzinowej! “Księżniczki rodzą się w listopadzie” ...

Damskie koszulki z nadrukiem

Idealny prezent urodzinowy dla osoby urodzonej w listopadzie to z pewnością T-shirt z nadrukiem!  Praktyczny prezent, który zostanie z solenizantką na długi czas, do tego za każdym razem kiedy spojrzy na siebie w lustrze przypomni sobie o tobie oraz swojej imprezie urodzinowej! “Księżniczki rodzą się w listopadzie” oraz “Królewny rodzą się w listopadzie”- również jako bluza z nadrukiem, to zawsze dobry pomysł! Jeśli szukasz czegoś dla bardziej przebojowej osobowości postaw na zabawny prezent “Wszystkie kobiety rodzą się równe, ale tylko te najlepsze przychodzą na świat w listopadzie”. A dla tych które niczego się nie boją, w szczególności przyciągać wzroku innych i intrygować “Jestem listopadową dziewczyną urodziłam się z sercem na dłoni, ogniem w duszy i niewyparzoną gębą.”

Męskie koszulki z nadrukiem 

Jesteśmy również przygotowani na urodziny męskiego grona. Śmieszny nadruk na T-shircie to nasza specjalność! Prezent urodzinowy dla osoby urodzonej w listopadzie oto nasze propozycje, które sprawdzą się zawsze “Legendy rodzą się w listopadzie” czy “Królowie rodzą się w listopadzie”- również jako bluza z nadrukiem.

Koszulki z miesiącem dla rodziców

rodzice to osoby, które chcieliśmy wyróżnić. Damska koszulka z nadrukiem “Takie niesamowite matki rodzą się w listopadzie” i męska koszulka z nadrukiem “Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w listopadzie” wyrażą więcej niż tysiąc słów! A jeśli to córka urodzona jest w listopadzie, najlepszym wyborem będzie T-shirt z nadrukiem  “Tata od zadań specjalnych, mam też piękną córkę urodzoną w listopadzie”.

Więcej