Odzież z Twoim Nadrukiem 

Jest 21 produktów.
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
 • 4.9 39
  39 Review(s) 

  Skarbonka ceramiczna z własnym nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby.  Skarbonka pozwoli oszczędzić pieniądze na wyjątkowe cele. Na podróże? Samochód? Może na remont? Możliwość wykonania własnego nadruku pozwoli Ci wybrać dowolny cel. Ozdób swoją skarbonkę i spraw, by oszczędzanie weszło Ci w krew. Wyjątkowy, wybrany...

  49,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 56
  56 Review(s) 

  Fartuch z własnym nadrukiem (do wym. A4 maksymalnie). Pamiętaj, że im gorsza jakość grafiki, tym słabszy efekt na fartuchu, więc staraj się wybierać pliki dobrej jakości.  Fartuchy z własnym nadrukiem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 65
  65 Review(s) 

  Body z własnym nadrukiem. Produkty z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 5 67
  67 Review(s) 

  Kubek ceramiczny z własnym nadrukiem. Idealny dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby.  Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.

  45,00 zł
  W magazynie
 • 5 69
  69 Review(s) 

  Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Zamów już dziś voucher upominkowy o wartości 200zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym

  200,00 zł
  W magazynie
 • 5 69
  69 Review(s) 

  Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Zamów już dziś voucher upominkowy o wartości 120zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym

  120,00 zł
  W magazynie
 • 5 69
  69 Review(s) 

  Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Zamów już dziś voucher upominkowy o wartości 60zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym

  60,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Jaki jest jeden z najbardziej praktycznych tekstyliów na świecie? Torba bawełniana. Co jest najbardziej praktycznym artykułem tekstylnym i do tego dodającym Ci stylu? Torba bawełniana z własnym wzorem! W ostatnich latach zauważamy znaczny wzrost zainteresowania gadżetem tego typu i powody tego są co najmniej dwa. Po pierwsze jest szał na bycie eko i bio,...

  50,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Poduszka z nadrukiem to świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wymiary poduszki 38x38cm. Cena zawiera komplet: poszewkę z nadrukiem oraz osobno wypełnienie. Nadruk jest wykonany bardzo trwałą metodą, odporny na pranie, jednocześnie niewyczuwalny w dotyku. 

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Męska bluza z własnym tekstem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Bluzy z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  119,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Damska bluza z własnym tekstem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Bluzy z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Damska bluza z własnym tekstem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Bluzy z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  119,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Damska bluza z własnym tekstem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Bluzy z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  115,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Bluza z własnym tekstem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Bluzy z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.Czas realizacji takiego zamówienia to ok. 7 dni roboczych. Jest on dłuższy, ze względu na to, że bluzy w innych kolorach/fasonach musimy sprowadzić...

  119,00 zł
  W magazynie
 • 5 72
  72 Review(s) 

  Bluza z nadrukiem. Idealna dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wykonana z grubej, wysokiej jakości bawełny. Bluzy z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.Czas realizacji takiego zamówienia to ok. 7 dni roboczych. Jest on dłuższy, ze względu na to, że bluzy w innych kolorach/fasonach musimy sprowadzić z...

  109,00 zł
  W magazynie
 • 5 78
  78 Review(s) 

  Koszulka damska lub męska z własną grafiką (do wym. A4 maksymalnie). Pamiętaj, że im gorsza jakość grafiki, tym słabszy efekt na koszulce, więc staraj się wybierać pliki dobrej jakości.  Koszulki z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Sprawdź swój rozmiar: Tabela Rozmiarów

  70,00 zł
  W magazynie
 • 5 77
  77 Review(s) 

  Koszulka dziecięca z własnym nadrukiem. Maksymalna ilość tekstu - 3 linijki. Koszulki z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 5 76
  76 Review(s) 

  Koszulka damska lub męska z własnym tekstem z przodu i z tyłu koszulki. Maksymalna ilość tekstu - 3 linijki. Koszulki z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  68,00 zł
  W magazynie
 • 4.9 78
  78 Review(s) 

  Koszulka damska lub męska z własną grafiką (do wym. A4 maksymalnie). Pamiętaj, że im gorsza jakość grafiki, tym słabszy efekt na koszulce, więc staraj się wybierać pliki dobrej jakości.  Koszulki z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 5 77
  77 Review(s) 

  Koszulka damska lub męska z własnym tekstem w kolorze białym. Maksymalna ilość tekstu - 3 linijki. Koszulki z własnym tekstem lub grafiką nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 5 77
  77 Review(s) 

  Idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Zamów już dziś voucher upominkowy o wartości 45 zł do wykorzystania w naszym sklepie internetowym.

  45,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Najlepsze koszulki z fantastycznymi wzorami

Smok, Mała Mi, Ciągnik rolniczy, Dragon ball, kosmos, królik Bugs, Jezus, logo zespołu, statua wolności. Opcji na stworzenie koszulki z własnym nadrukiem jest niezliczona ilość. Po tylu latach ich tworzenia klienci nadal potrafią nas nimi nieźle zaskoczyć. Niektóre z ich pomysłów są na tyle kontro...

Najlepsze koszulki z fantastycznymi wzorami

Smok, Mała Mi, Ciągnik rolniczy, Dragon ball, kosmos, królik Bugs, Jezus, logo zespołu, statua wolności. Opcji na stworzenie koszulki z własnym nadrukiem jest niezliczona ilość. Po tylu latach ich tworzenia klienci nadal potrafią nas nimi nieźle zaskoczyć. Niektóre z ich pomysłów są na tyle kontrowersyjne, że absolutnie nie mogą wypłynąć nigdzie na zewnątrz. Nasuwa się pytanie, czy na prawdę jesteśmy w stanie wydrukować wszystko? Odpowiedź brzmi, TAK! Jednak czasem się zdarza, że odradzamy niektóre grafiki, ale raczej ze względu na ich niską jakość, niż nieodpowiednie treści. Są oczywiście takie wzory, których nie wykonamy, np napis policja jest zarezerwowany wyłącznie dla jej funkcjonariuszy. W innym wypadku każdy mógłby się pod nich podszyć. Radzimy natomiast uważać na przedstawicieli handlowych, proponujących nam "wspaniałe" zmiany w umowach np telekomunikacyjnych. Na pewno znajdą się drukarnie, które bez skrupułów wykonają koszulkę z logo Orange, Tauronu lub innej firmy świadczącej różnego rodzaju płatne usługi.

Koszulki z własnym napisem - ten trend nigdy nie minie

Koszulka z własnym wzorem wcale nie musi być dookoła obklejona grafikami, ani nie musi prezentować wszystkich zespołów muzycznych, których słuchasz czy postaci z gier, w które grasz. Może być również koszulką z własnym napisem i w takiej postaci może być najbardziej designerskim ubiorem w Twojej szafie. Czasami kilka słów potrafi rozłożyć na łopatki ich czytelnika czy to humorem czy głębokim przekazem. Warto oczywiście zadbać o odpowiednią formę, np dobierając ciekawą czcionkę, nie martw się, możemy nadrukować każdą, nawet najbardziej pozawijaną, tym samym robiąc z koszulki z własnym napisem małe dzieło sztuki.

Out of the box

Stworzenie swojego wymarzonego T shirtu jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzisiejsza technologia pozwala osiągnąć znakomite efekty już od jednej sztuki. Przesłaną grafikę wnikliwie sprawdzamy pod kątem jakości, sprawdzając czy na koszulce pojawi się dokładnie to czego oczekujemy. Następnie zapisujemy plik w odpowiednim formacie, gotowy do druku. Lwią część pracy oczywiście wykonuje maszyna. Interpretuje załadowany plik, przygotowuje podłoże (w tym wypadku bawełnianą koszulkę) i przystępuje do drukowania Twojego pomysłu. Przed przekazaniem Ci Twojej upragnionej koszulki, trzeba ją jeszcze tylko porządnie wygrzać i spakować. Super prezent na każdą okazję dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zarówno nasze koszulki jak i nadruki cechują się bardzo wysoką jakością. Dobrze traktowane będą służyły przez długie lata, dając Ci niekończącą się satysfakcję. Zalecane parametry prania to 40 stopni, na lewej stronie. Przypominamy też by naszą odzież prasować również na lewej stronie. Wszystko po to aby przypadkiem nie uszkodzić Twojej nowej, ulubionej koszulki!

Bądź sobą, zamów koszulkę z własnym nadrukiem ;)

Więcej