prezent na dzień nauczyciela 

Prezent na Dzień Nauczyciela Zbliża się Święto Edukacji Narodowej, a Twoja klasa wciąż zastanawia się, co kupić na prezent na Dzień Nauczyciela Waszemu wychowawcy lub pozostałej kadrze nauczycielskiej? Po sprawdzeniu szczegółów oferty naszego sklepu szybko przekonasz się, że książka nie zawsze musi być podarunkiem dla polonistki, a podświetlany globus dla geografa. Te sprawdzone pomysły prezentowe warto zastąpić innymi, które równie dobrze, a pewnie nawet lepiej sprawdzą się w formie prezentu.
Jest 143 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 143 elementów

Prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy z poczuciem humoru – zabawna koszulka 

Prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy – niezależnie od tego, jakiego przedmiotu uczy w Twojej szkole – powinien być przede wszystkim dopasowany do jego profesji i zainteresowań. Obecnie dużą popularnością cieszą się m.in. produkowane przez nas koszulki z bawełny, które dodatkowo personalizujemy na życzenie swoich Klientów. Jeśli więc jesteś przekonany, że Twój wychowawca ma poczucie humoru i dystans do siebie, możesz np. zachęcić swoją klasę do podarowania mu T-shirtu z zabawnym cytatem jego autorstwa, pseudonimem, którym jesteś określany przez uczniów lub jakimkolwiek innym napisem. Dodatkową ozdobą prezentu na Dzień Nauczyciela może być też motyw graficzny w postaci książki, pióra wiecznego czy okularów, który jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność wizualną koszulki.

Kubki, torby, poduszki jako prezent dla nauczyciela? Czemu nie!

Gdy okaże się, że koszulka z różnych przyczyn nie zostanie uznana przez Ciebie i Twoich kolegów za odpowiedni prezent na Dzień nauczyciela dla wychowawcy lub innego „sora” bądź „sorki”, być może do gustu przypadną Wam inne artykuły z naszej oferty – także z możliwością ich spersonalizowania. Swoim Klientom oferujemy m.in. różnokolorowe kubki, które przecież w przypadku nauczycieli sprawdzą się na pewno za każdym razem, gdy zechcą wypić kawę lub herbatę w przerwie pomiędzy lekcjami. Belfrom do gustu mogą przypaść także produkowane przez nas głębokie torby z nadrukami, idealne do przenoszenia w nich książek czy zeszytów. Na prezent na Dzień Nauczyciela wielu uczniów wybiera też wygodne poduszki z oferty Koszulkowy.pl, pomagające zasnąć po nawet najdłuższym dniu w pracy czy sprawdzeniu stosu kartkówek i sprawdzianów.

Oferujemy również prezenty odpowiednie na Dzień Nauczyciela w przedszkolu

Przygotowując swoją ofertę, pomyśleliśmy nie tylko o osobach pracujących w szkołach podstawowych i średnich, ale też tych, które na co dzień sprawują opiekę nad najmłodszymi w miejscu znanym jako przedszkole. Prezent na Dzień Nauczyciela należy się im w takim samym stopniu, jak pozostałym panom oraz paniom zaangażowanym w edukowanie dzieci i młodzieży. Jeśli więc jesteś rodzicem przedszkolaka i chciałbyś podziękować jego opiekunce bądź opiekunowi za codzienny trud, który wkłada w opiekę na Twoją pociechą, polecamy sięgnąć po wspomniane wyżej artykuły z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że dzięki nim zdołasz skutecznie wyróżnić się na tle podarunków innych mam i tatusiów, wręczających kwiaty czy słodycze jako prezent na Dzień Nauczyciela.

Co zrobić, aby prezent dla nauczyciela był trafiony i zabawny?

Nauczyciele to osoby, które mają ogromny wpływ na wychowanie dzieci i młodzieży. Ich zadaniem jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale także wspieranie i wychowywanie uczniów. To często od nich zależy stosunek uczniów do nauki, zatem do tej pracy potrzebne jest powołanie. Dobry nauczyciel to prawdziwy skarb, dlatego jednym ze sposobów wyrażenia naszej wdzięczności za trud ich pracy, jest prezent dla nauczyciela, który możemy podarować z okazji ich święta. Często nasuwa się nam pytanie, jaki podarunek będzie odpowiedni. Nie zawsze znamy dobrze danego nauczyciela, w związku z tym przygotowaliśmy kilka pomysłów na prezent na nauczyciela, które będą uniwersalne, a zarazem kreatywne i z nutą humoru. Są to przydatne gadżety, które ozdobiliśmy śmiesznymi nadrukami dedykowanymi właśnie dla nauczycieli, dlatego taki podarunek będzie trafiony, a jednocześnie zabawny. Z pewności taki prezent dla nauczyciela zostanie dobrze odebrany i długo pozostanie w pamięci.

Czy zabawne gadżety to dobry prezent dla nauczyciela?

Znalezienie pomysłu na prezent dla nauczyciela nie musi być trudne, a my pokażemy Ci, że doskonały podarunek jest w zasięgu Twojej ręki. Jeśli nie wiesz, co mogłoby się spodobać nauczycielowi, zdecyduj się na coś uniwersalnego, ale nie nudnego. Takie właśnie są nasze koszulki z zabawnymi nadrukami dedykowane dla nauczycieli. Możesz wykorzystać wykonywany zawód, aby mieć trafiony i niebanalny podarunek. Szeroki wybór dostępnych wzorów pozwoli Ci wybrać t-shirt dostosowany do osoby, którą chcesz obdarować. Możesz wybrać specjalny wzór dla matematyka, chemika czy biologa, a także nauczycieli innych przedmiotów. Innym pomysłem na prezent dla nauczyciela będą kubki czy torby bawełniane, a każde z nich również będzie zaopatrzone z zabawny nadruk. Takie gadżety na pewno przypadną im do gustu, a Ty nie musisz się już martwić, co kupić na dzień nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego.

Więcej