Bieganie i fitness - koszulki i bluzy z nadrukiem 

Koszulka dla biegacza kojarzy się przede wszystkim z obcisłymi bluzkami wykonanymi ze sztucznych tkanin o rożnych przydatnych sportowcowi parametrach. I słusznie, ponieważ takie T-shirty są najlepsze do uprawiania sportu, ale przecież nawet profesjonalny biegacz nie trenuje cały dzień. Prezentujemy koszulki dla zapalonych biegaczy do założenia już po bieganiu, kiedy przychodzi czas na odpoczynek.
Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Koszulki dla biegaczy i nie tylko.

W ostatnich latach na ulicach naszych miast i wsi obserwujemy niesamowity wysyp nie tylko biegaczy, ale także osób trenujących nordic walking czy kolarstwo. Mimo że kierowcy mają więcej przeszkód do omijania to jest to zjawisko nader pozytywne! Polacy wzięli się za siebie z różnych powódek, głównie pewnie po t...

Koszulki dla biegaczy i nie tylko.

W ostatnich latach na ulicach naszych miast i wsi obserwujemy niesamowity wysyp nie tylko biegaczy, ale także osób trenujących nordic walking czy kolarstwo. Mimo że kierowcy mają więcej przeszkód do omijania to jest to zjawisko nader pozytywne! Polacy wzięli się za siebie z różnych powódek, głównie pewnie po to by się odchudzić, ale jak wiemy sport poprawia także ogólną kondycję ciała oraz poprawia samopoczucie. Stereotypowy polak to nadal Janusz z łysinką, wielkim brzuchem oraz piwem w ręce, ale tendencja się zmienia i idzie ku lepszemu.

Możliwości do rozruszania swojego ciała jest bez liku i nawet najbardziej zasiedziany nerd znajdzie coś dla siebie. Wielką popularność zdobywają ostatnio także crossfit, dający niesamowite doświadczenie własnego ciała oraz korzystanie z siłowni na świeżym powietrzu, pojawiających się już nawet w małych miejscowościach. Baseny w godzinach wieczornych pękają w szwach, a kluby fitness brzmią rytmiczną zumbą.

Koszulka z nadrukiem to także sprzęt sportowy.

Każda pasja ma swoje sprzęty czy gadżety, których już samo kupowanie daje frajdę i satysfakcję, w końcu mając super sprzęt stajemy się od razu profesjonalistami ;) Nie inaczej jest przy uprawianiu sportów. Podstawą zawsze i wszędzie będzie jednak koszulka z nadrukiem. Najczęściej ćwiczymy w koszulkach technicznych mających funkcje termoaktywne oraz odprowadzające wilgoć, ale sięgamy również po t shirty bawełniane, luźne i przewiewne, sprawdzające się bardzo dobrze w każdej sytuacji. 

Przedstawiamy nasze propozycje wzorów dla zawodowych sportowców oraz amatorów. Uwielbiasz bieganie, crossfit lub jazdę na rowerze? Świetnie trafiłeś. U nas nabędziesz koszulkę z nadrukiem wyrażającą Twoją pasję. Jest to też super pomysł na prezent dla biegacza z Twojego kręgu znajomych.

Więcej