Koszulka dla kuriera i listonosza 

Jako pracownicy sklepu internetowego mamy bardzo dużo do czynienia zarówno z listonoszami jak i z kurierami. Bez nich nie byłoby nas, a bez nas nie byłoby ich! Prędzej czy później musieli się doczekać swojego własnego zakątka na naszej stronie. Znajdziesz tutaj fantastyczne pomysły na prezent dla kurierów oraz super prezenty dla listonoszy.
Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Pomysł na prezent dla kuriera

Jak w każdej zażyłej relacji i w naszej bywa ciężko. Szczególnie w okresie wzmożonej ilości pracy nie da się uniknąć narzekania jedni na drugich, jednak cały czas pamiętamy że to od nich, od listonoszy i kurierów zależy to czy osiągniemy sukces jakim jest zadowolenie naszych klientów. Cóż z tego jeśli wykonamy najlepszą koszulkę ze wzorem na świecie, jeśli nie dotrze ona do swojego adresata. Oczywiście staramy się dbać o naszych doręczycieli i czasem damy im w gratisie męską koszulkę ze śmiesznym nadrukiem, ale teraz pora na Was! Nie ma na co czekać, nawet jeśli zdarzyło się kurierom z Waszego rejonu nie dowieźć paczki na czas to warto zrobić im prezent niespodziankę w postaci dedykowanej koszulki dla kuriera. Tak samo listonosze z Waszego otoczenia, biedni chodzą w deszczu, gonieni przez psy i śledzeni przez złodziei rent i emerytur są zawsze na posterunku. Może masz wśród swoich bliskich listonosza, który niezmiernie się ucieszy ze specjalnej koszulki dla listonosza. Podarunek tego typu może posłużyć zarówno jako koszulka do pracy, jak i do noszenia na co dzień. Uniwersalny krój oraz designerski wzór pozwalają na wykorzystanie jej w każdych okolicznościach, a jakość i trwałość poskutkują cieszeniem się nią przez długi czas.

Pomysł na prezent dla listonosza

Nietrudno znaleźć odpowiedni prezent dla kuriera lub listonosza w naszym sklepie, ponieważ mamy całe zatrzęsienie wzorów, które możemy wykonać nie tylko na koszulkach, ale także na poduszkach, kubkach, bluzach i innych gadżetach. Gadżety z nadrukiem to świetny pomysł na prezent głównie dzięki temu że jest oryginalny, w dzisiejszych czasach każdy dostał już prawie wszystko, a dzięki dedykowanym koszulkom z nadrukiem masz pewność że ofiarujesz coś wyjątkowego.

Więcej