Maseczki ochronne 

Każdy z nas przebywając w miejscu publicznym, musi nosić maseczki ochronne. Ten wymóg ma na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych układu oddechowego. Jest to ważne szczególnie teraz, kiedy mamy do czynienia z pandemią COVID-19.
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wybierz maseczki ochronne, które będą dla Ciebie odpowiednie

Jednak nie każdy wie, jak prawidłowo nosić maseczki ochronne, a jest to bardzo ważna kwestia. Przede wszystkim muszą one zakrywać zarówno usta, jak i nos. Często maseczki ochronne są niewygodne w użyciu, dlatego przygotowaliśmy takie maseczki, które są wygodne i ładnie się prezentują.

Jakie są nasze maseczki ochronne?

Jak już wiesz, maseczki ochronne muszą zakrywać usta i nos, jednak zdarza się, że kupiona przez Ciebie maseczka okazuje się za mała, przez co nos pozostaje odkryty. Jeśli zdecydujesz się na nasze maseczki ochronne, nie będziesz mieć tego problemu. Są zaprojektowane tak, aby ich powierzchnia obejmowała nos oraz usta. Maseczki wykonane są z dzianiny poliestrowej. Posiadamy maseczki ochronne z nadrukiem, dzięki czemu będą ładnie i ciekawie się prezentować. Ważne jest także to, że oferowane przez nas maseczki ochronne z nadrukiem posiadają kieszonkę na filtr.

Zadbaj o to, by maseczki ochronne z nadrukiem znalazły się także u Ciebie

Zapotrzebowanie na maseczki ochronne stale rośnie. Pamiętajmy jednak, że taka maseczka oprócz funkcji ochronnej, może być także elementem naszej stylizacji. Jakby nie patrzeć, maseczka zajmuje sporą część naszej twarzy, więc dobrze jest wybrać maseczkę nie tylko wygodną, ale i ładnie się prezentującą. Nasze maseczki ochronne z nadrukiem są dobrą propozycją dla tych osób, które oczekują od maseczki czegoś więcej, niż ochrony. Jednak oprócz walorów estetycznych, posiadają także inne atuty. Oferowane przez nas maseczki ochronne z nadrukiem są wykonane z dzianiny poliestrowej. Możesz je prać w temperaturze 90 stopni Celsjusza, dzięki czemu są wielokrotnego użytku.

Więcej