Koszulki dla księgowej 

Stereotypowi pracownicy księgowości to osoby nudne, przewidywalne i zapatrzone w cyferki w dokumentach. Jednak każdy, kto zna taką osobę, doskonale zdaje sobie sprawę, że jest to dalekie od prawdy.
Jest 45 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 45 elementów

Czy istnieje idealny prezent dla pracownika księgowości?

Wybierając prezent dla księgowej, możemy zdecydować się na coś, co w humorystyczny sposób podkreśli charakter jej pracy. W ten sposób pomożemy zaprzeczyć stereotypowi i pokażemy, że nie uważamy ich za nudnych i przewidywalnych. Wiele osób pracujących w księgowości ma ogromne poczucie humoru, dlatego warto wykorzystać ten fakt, wybierając prezent dla księgowego. My chcemy zaproponować coś, co pozwoli odświeżyć ich garderobę. Świetnym podarunkiem są śmieszne koszulki. Posiadamy w naszej ofercie damski t-shirt dla księgowej, który ma modny, dopasowany w talii krój. Wyróżnia się nie tylko świetną jakością, ale przede wszystkim unikatowym nadrukiem, który przyciąga wzrok. Przygotowaliśmy także męski t-shirt dla księgowego, bo pamiętamy, że zawód ten jest wykonywany również przez panów.

Poznaj koszulki z zabawnymi nadrukami nie tylko dla księgowej

HR i księgowość to prężnie rozwijająca się dziedzina, a w wśród pracowników znajdziemy nie tylko księgowe, ale także kadrowe, sekretarki czy archiwistów. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy koszulki z zabawnymi nadrukami dla każdej z tych osób. Nie chcemy, by ktokolwiek poczuł się pominięty, dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę o kolejne zawody. Stale powiększamy nasz asortyment, by koszulka dla pracownika księgowości mogła cieszyć każdego. Zabawne nadruki projektujemy w taki sposób, by spełniały Wasze oczekiwania i mogły rozbawić sugerowaną grupę odbiorców. To sprawia, że t-shirty idealnie sprawdzają się jako prezent dla księgowej i innych pracowników księgowości. Taka koszulka przełamie nudę w szafie pośród eleganckich koszul i sukienek. Sprawdź jakie śmieszne wzory są dostępne w naszym sklepie lub wykorzystaj własny pomysł na prezent dla księgowego i zaprojektuj swoją koszulkę.

Więcej