Koszulki na 50 urodziny 

Gratulujemy! Dotarłeś do 50 roku życia. Za Tobą już całkiem sporo, przed Tobą kto wie, może jeszcze więcej. Dzieci odchowane, w pracy pozycja ustabilizowana, małżonek już tak nie narzeka. Pora na drugą młodość w koszulce z nadrukiem.
Jest 111 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 111 elementów

Pół wieku to nie przelewki, jesteś już chodzącą legendą

Masz wiele powodów do radości, masz spore doświadczenie w wielu dziedzinach, potrafisz wiele, panować nad emocjami, planować, zarządzać czasem. Ale masz też już parę zmartwień, kondycja co raz gorsza, jeżeli nie osiągnąłeś spektakularnego sukcesu zawodowego to teraz już trochę na to za późno. Nie mniej jednak wesołe jest życie staruszka i spokojnie może jeszcze sobie pozwolić na noszenie designerskiej koszulki z napisami dla 50 latka. W naszym rozwiniętym społeczeństwie nikogo już nie dziwi dojrzała osoba ubrana w sposób młodzieżowy. Przy czym należy pamiętać, że w naszej ofercie znajdziesz nie tylko śmieszne napisy, ale również odjazdowe czarne koszulki z ciekawymi wzorami na urodziny i nie tylko. Jeżeli nie chcesz podawać swojego wieku na koszulce, nie ma sprawy, mamy również wzory z miesiącami.

Super pomysł na prezent na 50 urodziny? T-shirt z napisami będzie jak znalazł!

Pewnie tak jak wiele innych osób jesteś już zmęczony nieustannym szukaniem co raz to nowych prezentów na niekończące się okazje w ciągu całego roku. Rozwiązujemy Twój problem poprzez tworzenie niemal codziennie nowych wzorów. Znajdziesz u nas koszulki z rycerzami, czaszkami i nawet strażakami. Ale temat na którym skupiamy się w tej kategorii to koszulki na 50tke. Jeżeli obawiasz się że taki pomysł na prezent na „abrahama” nie wypali to przestań, przecież wszyscy lubią t-shirty ze wzorami, nawet jeśli ich na co dzień nie noszą i się do tego nie przyznają. Warto uczcić tak znamienity wiek jakim jest 50 lat życia i podarować solenizantowi coś wyjątkowego. Oprócz alkoholu, pamiątkowego pucharu czy albumu ze zdjęciami może to być właśnie dedykowana koszulka z nadrukiem dla 50cio latka.

Nietypowe niezapomniane prezenty na 50tkę dla niego i dla niej

Wspomniane wcześniej koszulki na 50tkę to nie jedyny prezent, jaki znajdziesz w naszym sklepie. Posiadamy także spore grono gadżetów takich jakich fartuszki, kubki czy drewniane pudełka z grawerem. Wśród nich znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezenty na 50 urodziny zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Są to nie tylko śmieszne koszulki, ale również eleganckie skrzynki na wino czy piwo, do których możesz włożyć ulubiony trunek solenizanta - i voilà, prezent gotowy! Tym sposobem zyskasz praktyczny prezent na 50tkę.

Więcej