Koszulki na 40-tkę 

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień… To moment rozpoczęcia drugiej młodości. Usłyszeliśmy kiedyś, że najcięższe jest pierwsze 40 lat dorastania! Choć niektórzy zdają się być przerażeni wizją czterdziestych urodzin, gwarantujemy, że to nic strasznego! Proponujemy prezenty urodzinowe dla osób wchodzących w ten piękny wiek, będących z tego dumni, jak i dla tych którzy potrzebują troszkę czasu i pomocy znajomych, by tą piękną chwilę w życiu docenić
Jest 46 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 46 elementów

Koszulki z nadrukiem na 40tkę

Koszulka będzie kreatywną formą na życzenia urodzinowe dla czterdziestolatka, w wielu wzorach i kolorach zachwycą solenizanta. Męskie koszulki z nadrukiem takie jak np. “Zmiana kodu na 4 z przodu”, “Branie zaczyna się po 40-tce”, “Drugi raz skończyłem 20 lat” i wiele, wiele innych męskich propozycji. Kobiet się o w...

Koszulki z nadrukiem na 40tkę

Koszulka będzie kreatywną formą na życzenia urodzinowe dla czterdziestolatka, w wielu wzorach i kolorach zachwycą solenizanta. Męskie koszulki z nadrukiem takie jak np. “Zmiana kodu na 4 z przodu”, “Branie zaczyna się po 40-tce”, “Drugi raz skończyłem 20 lat” i wiele, wiele innych męskich propozycji. Kobiet się o wiek nie pyta, ale one same z dumą mogą się nim pochwalić! Damskie koszulki z nadrukiem dla solenizantek m.in. “Najmłodsza czterdziestolatka na świecie”, “40 lat pracowałam na ten wygląd” czy “Nie jestem 40 latką, mam 18 lat i 22 letnie doświadczenie”- rozbawią każdego, gwarantujemy! Taki prezent zostanie z solenizantem na długie lata i przy każdym zakładaniu go będzie mu o tobie przypominał.

Bluzy z napisami na 40 urodziny

Zabawne bluzy z nadrukami, nadają się na każdą okazję. Damskie czy męskie? Z kapturem czy bez? Ty wybierasz. My zapewniamy wysokiej jakości, grubą bawełnę oraz szybką wysyłkę! Możesz postawić na wzory tekstów dostępne już w naszym sklepie, ale i również dać się ponieść własnej wyobraźni! A może macie z twoim 40-sto letnim solenizantem jakieś wspólne powiedzenie? To idealny pomysł na jedyną w swoim rodzaju bluza z nadrukiem! Takie życzenia urodzinowe z pewnością sprawią radość obdarowanemu.

Gadżety na prezent dla czterdziestolatka

Jeśli nie znalazłeś tu jeszcze nic dla swojego znajomego, przychodzimy z propozycjami, które będą pasować dla każdego. Może zestaw do wina lub metalowe kostki lodu do whisky? Jedno wiemy, wszyscy pijemy kawę lub herbatę! Trafionym prezentem urodzinowym będzie spersonalizowany kubek, który przy każdym użyciu będzie przypominał o tobie oraz imprezie urodzinowej! Napis może być inspirowany nadrukami koszulek lub być twoją własną wizją! Jeżeli nie możesz się zdecydować na który z prezentów postawić, który sprawi największą radość twojemu znajomemu, podaruj mu voucher podarunkowy na wybraną kwotę w naszym sklepie! Wtedy pewność trafionego prezentu jest równa 100%!

Więcej