Koszulki i bluzy dla fanatyków jazdy na rowerze 

W naszym sklepie dbamy o wszystkich klientów dlatego asortyment podzielony jest również na kategorie tematyczne związane z hobby i zainteresowaniami. Szczególną pozycję zajmują zaś koszulki rowerowe z nadrukiem. Chociaż Polsce daleko jeszcze pod tym względem do krajów Beneluksu, z każdym rokiem coraz więcej osób spędza aktywnie czas wolny podróżując na dwóch kółkach. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy może kolarstwo traktujesz jak hobby, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz k
Jest 230 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 230 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 230 elementów

Koszulki dla prawdziwych kolarzy i hobbystów

Dla wielu osób kolarstwo staje się wręcz stylem życia i elementem tożsamości, nawet jeśli nie zależy im na biciu rekordów i rywalizacji w zawodach. Zajrzyj do naszej oferty, jeśli nie masz jeszcze ulubionej koszulki na rower. Z nadrukiem, jednym z wielu wariantów, które zaplanowaliśmy z myślą o miłośnikach kolarstwa na pewno poczujesz się lepiej, a także wyróżnisz w tłumie… lub peletonie.

A może potrzebujesz dodatkowej motywacji do pokonywania kolejnych kilometrów? Koszulki rowerowe z nadrukiem zawierają między innymi hasła, które doskonale spełnią tę rolę. Które z nich najlepiej zmobilizują Cię do większego wysiłku i bicia rekordów? „Never stop riding”, a może bardziej wymowne i stawiające sprawę na ostrzu noża „Ride or die”?

Koszulki dla sportowców i nie tylko

Nasze koszulki kolarskie z nadrukiem nie powstają z myślą wyłącznie o sportowcach. Jazda na rowerze łączy w sobie same zalety, dlatego wiele naszych projektów idealnie nadaje się do propagowania tego świetnego i zdrowego sportu. „Burn Calories Not Oil! RIDE A BIKE” – nic dodać, nic ująć. A może do Twoich znajomych przemówi prostszy komunikat jak „Czas na rower”?

Mamy nadzieję, że jedna z naszych propozycji Ci się spodoba, jednak nie przejmuj się, jeśli żadna spośród nich nie przypadła Ci do gustu. Pomożemy Ci zaprojektować własną koszulkę rowerową z nadrukiem. Gdy w Twojej głowie ułoży się koncepcja, koniecznie podziel się nią z nami. Nasi graficy stworzą na jej podstawie propozycję wizualną, a gdy ją zaakceptujesz przeniesiemy ją na wybraną przez Ciebie koszulkę. Będzie nam miło, jeśli pomożemy Ci stworzyć projekt, który zmotywuje Cię do jeszcze większego wysiłku.

Jeśli jesteś organizatorem masowych wydarzeń sportowych, również świetnie trafiłeś. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie zestaw koszulek rowerowych w różnych rozmiarach z indywidualnym projektem. Rozdając je uczestnikom sprawisz, że zyskają pamiątkę z Twojego wydarzenia, jak również pomogą w promowaniu jego przyszłych edycji.  

Więcej