Koszulki dla dekarzy 

Trafiłeś na plac budowy gmachu Koszulkowy.pl Niezmiernie nas to cieszy i już w tym momencie mamy dla Ciebie propozycję. Jeżeli prowadzisz firmę budowlaną, na pewno myślałeś o koszulkach dla swoich pracowników. Możesz wybrać wzór z naszej strony i dodać do niego nazwę swojej firmy. Usługa dostępna od zamówienia min. 5 sztuk.
Jest 23 produktów.
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Witajcie dekarze i ich miłośnicy! Dekarz to jeden z tych zawodów dzięki któremu możemy żyć bezpiecznie i komfortowo. To taki typ budowlańca, który daje kropkę na i, kładzie wisienkę na torcie, od niego zależy ostatni sznyt. Bez nich bylibyśmy jak Kłapouchy z Kubusia Puchatka wiecznie bez dachu nad głową lub mieszkający w cieknących ruderach.

Prezent dla dekarza? Co to takiego?

Oczywiście kiedy przychodzi odpowiednia okazja możemy wybrać coś całkowicie standardowego, coś co kupilibyśmy każdemu innemu mężczyźnie, ale czy nie warto pójść o krok dalej? Przecież wyjątkowy i do tego trafiony prezent to radość nie tylko dla dekarza, ale również dla samego obdarowującego. Możesz również zrobić swego rodzaju miks i oprócz flaszki czy przyborów do golenia sprezentować swojemu znajomemu dedykowaną koszulkę dla dekarza. Prezenty przygotowane pod konkretny zawód wykonywany przez danego solenizanta to świetny pomysł w każdych okolicznościach. Nawet jeśli nie będzie chciał chodzić w koszulce z zabawnym wzorem to na pewno i tak poczuje się dzięki niej doceniony jako fachowiec w swojej dziedzinie. Jest jeszcze coś co możemy zagwarantować, mianowicie świetną zabawę zarówno przy wyborze odpowiedniego wzoru dla dekarza jak i przy samym wręczaniu i rozpakowywaniu. Mało kto się spodziewa otrzymać T-shirt z sobą samym :)

Specjalna koszulka dla dekarza

Nie szkodzi jeśli Twój znajomy dekarz ma już całą szafę różnych T-shirtów bo takiej, z jego zawodem na pewno nie ma. Każdy z nas lubi pamiątki czy rożne rzeczy odnoszące się do konkretnych wydarzeń w naszym życiu. Dzięki dedykowanemu prezentowi dla dekarza, Twój znajomy czy krewny jeszcze mocniej poczuje czym jest poczucie przynależności do danej grupy. Tutaj mówimy o grupie fachowców, czyli męskiej elicie, która doskonale „wie jak to zrobić”. Koszulka z nadrukiem dla dekarza to prezent zarówno zabawny jak i estetyczny oraz praktyczny. Twój znajomy dekarz będzie mógł ją wykorzystać w dowolny sposób, czy to do pracy czy w gronie towarzyskim. W tej czy innej sytuacji, zawsze będzie robił niezłe show :)

Więcej