Imprezowe koszulki oraz gadżety z nadrukami 

Jedziemy, jedziemy!! Wkrocz na imprezę w ekstra koszulce z nadrukiem i skup na sobie oczy wszystkich uczestników. Koszulka lub bluza z nadrukiem może zachęcać do wspólnego picia, tańca czy nawet niekontrolowanego podrywu!
Jest 56 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 56 elementów

Jest piątek, tygodnia koniec i początek 

Każdy z nas potrzebuję chwili dla siebie, odpoczynku od codziennych trudów związanych z pracą, wychowywaniem dzieci czy ogólnym natłokiem przeróżnych spraw. Tak jak w innych aspektach, różnimy się od siebie nawzajem i w tej kwestii, jedni wolą poczytać w spokoju książkę, inni natychmiast po pracy idą biegać, jeszcze inni siadają przed telewizorem i zapominają o Bożym świecie. Jest jednak jedno co w tym temacie łączy nas wszystkich. Lubimy spotykać się ze znajomymi na szeroko pojętych imprezach. Tutaj znowu mamy szereg rodzajów wspólnego spędzania wolnego czasu od grania w gry planszowe, przez zbiorowe oglądanie filmików na youtubie, aż po koncerty lub szalone domówki. Tak czy inaczej mamy potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem i wchodzenia z nim w relacje, także w celu uskuteczniania zabawy. Jest jeszcze jedno co łączy prawie wszystkich młodych (i nie tylko) ludzi, zamiłowanie do koszulek z nadrukiem. Jest to świetny sposób na komunikację nie tylko ze swoimi znajomymi, ale także (a może nawet przede wszystkim) z obcymi. Przez t shirt z nadrukiem możesz powiedzieć w jakim jesteś nastroju, na co masz ochotę (rozmowę, alkohol, seks..), czym się zajmujesz, co lubisz robić, dzięki temu już na wejściu masz temat do rozmowy.

Mamy pomysł na prezent dla Twojego znajomego!

Bardzo często impreza dotyczy dnia urodzin danego człowieka z Twojej ekipy. Oczywiście koszulka z nadrukiem to najlepszy prezent jaki możesz mu sprawić. Szczególnie kiedy brak Ci pomysłu na prezent. Co więcej możesz u nas stworzyć super zestaw urodzinowy składający się np z koszulki, kubka i poduszki, pamiętaj że darmową wysyłkę mamy już od 150zł! T-shirt z zabawnym wzorem będzie jak znalazł, uniwersalny, praktyczny, ponadczasowy. I nie chodzi tutaj tylko o samą estetykę, ponieważ dobierając odpowiedni wzór możesz także kogoś rozśmieszyć, zaskoczyć czy nawet zszokować. Wybierz swój model lub prześlij nam pomysł na sklep@koszulkowy.pl, zamów szybko i wygodnie przez internet i ciesz się swoją nową super koszulką lub podaruj ją komuś bliskiemu. Jakoś naszych produktów zadowoli każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta, koszulki są w 100% bawełniane, a nadruki odporne na pranie.

Więcej