Koszulki na 18 urodziny 

Koszulki na 18 -tkę to już tradycja wszystkich imprez tego typu, obok butelki zacnego alkoholu, zapasu gadżetów i tym podobnych drobiazgów. Koszulki z nadrukiem na 18 urodziny mają tę podwójną zaletę, że nie muszą być upychane do plecaka i wykorzystane dopiero po zabawie - ubrany w taki t-shirt jubilat jeszcze na imprezie, odznacza się w tłumie i jest bardzo dobrze widoczny - nawet nad ranem, kiedy i on, i goście, mają już coraz większym problem z ogarnięciem rzeczywistości ;)
Jest 40 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 40 elementów

Wkrocz w dorosłość w koszulce na 18tkę

Koszulki dla wszystkich 18-latków to również przydatny gadżet, kiedy na imprezie jest więcej ludzi - kto wie, może z okazji dorosłości, otrzyma darmowego drinka lub buziaka od nieznajomej? Każdy z nas pamięta jak przekraczał ten magiczny próg dojrzałości. Przed człowiekiem otwiera się cały świat nieskończonych możliwości, może studia albo praca, można też pojechać dookoła świata autostopem, każdy wybiera co jest dla niego najlepsze lub na co pozwala mu jego odwaga. Tak czy inaczej osiemnaste urodziny kojarzą się z grubą imprezą na której nie może zabraknąć koszulki na 18tkę.

Koszulka na 18 dla dziewczyny to ostatni moment, w którym jej wiek jest rzeczą na tyle oficjalną, że można o nim mówić głośno i  może pojawić się na koszulce. To niezawodny gadżet również przez wiele lat później, na każdej zorganizowanej imprezie, w której znów chce poczuć się jak nastka - bez zbędnych pytań, ale jednak z możliwością kupna alkoholu ;) Ukończona pełnoletność to również nieskrywana radość dla drugiej połówki - stąd koszulka na 18 dla dziewczyny „Droga Wolna”!

Koszulka na 18 dla chłopaka, to przede wszystkim gadżet, dzięki któremu może on pochwalić się swoją pełnoletnością i wstąpić dumnie do sklepu, kupując po raz pierwszy (legalnie) alkohol. Polecamy więc koszulki z nadrukiem na 18 urodziny „It’s my 18 beerday” oraz „Finally 18”, które oddają całą ulgę związaną z tą zmianą statusu. Po imprezie wcale nie musi w niej chodzić - może być sztandarem, flagą i przypomnieniem powieszonym w pokoju i pokazywanym rodzicom ilekroć będą chcieli ukrócić wolność dorosłemu obywatelowi tego kraju!

18 lat minęło, jak jeden dzień

Jeśli macie własny pomysł na nadruk lub napis dla jubilata, chcecie stworzyć kilka identycznych koszulek jak na wieczorze kawalerskim lub cokolwiek innego, wiecie gdzie nas szukać - chętnie wykonamy dla Was koszulkę z mega imprezowym napisem. I pamiętajcie - u nas koszulki z nadrukiem na 18 urodziny zakupione za cenę powyżej 150 zł mają wysyłkę gratis! ;)

Możliwość są niemal nieograniczone, więc oprócz tekstu na koszulce na 18tke może znaleźć się dowolna grafika, niekoniecznie butelki wódki, paczki papierosów czy listka marihuany, ale na przykład zdjęcie solenizanta lub skan z jego aktu urodzenia. Wyobraźnia nie ma granic więc po co się hamować. Co więcej koszulkowy to nie tylko koszulki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić u nas kubek na 18tkę lub poduszkę na 18 urodziny. Każdy ze wzorów możemy wykonać na dowolnym gadżecie, pomagając Ci w ten sposób stworzyć idealny zestaw prezentowy na 18tkę.

Więcej