Prezent dla pary młodej 

Ślub kojarzy się przede wszystkim z białą suknią, welonem, garniturem oraz eleganckimi strojami przybywających gości. Co mogą robić tutaj zabawne koszulki z nadrukiem? To może być świetny prezent dla pary młodej, który nie mniej niż welon czy suknia będzie przypominał im najważniejszy dzień ich ze wspólnego życia.
Jest 57 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 57 elementów

Nasze koszulki i inne gadżety z nadrukami to również znakomity pomysł na prezent dla pary młodej od znajomych. Co więcej, może się okazać przydatny szybciej, niż myślicie. Późną nocą podczas wesela czy poprawin eleganckie stroje robią się już uciążliwe, w lekkiej koszulce z napisem „Dziewczyna, narzeczona, żona” czy „Mąż idealny/żona idealna”. Państwo młodzi nadal będą wyróżniać się wśród tłumu gości, a na pewno będzie im wygodniej. Zgodnie z obecnymi ślubnymi trendami, wiele młodych par organizuje weselne przyjęcia w swobodniejszych warunkach – ogrodach czy namiotach, gdzie taki strój po prostu sprawdza się lepiej niż ten elegancki. Bawełniana koszulka może wówczas stanowić idealny prezent dla młodych.

Zabawne prezenty dla pary młodej

Koszulki z nadrukiem są również świetnym pomysłem na prezent dla państwa młodych, gdy nie bardzo wiemy, co podarować im z okazji ślubu, bo właściwie wszystko już mają. Obok koperty można więc obdarować ich zabawnymi koszulkami dla par z napisami, których pełna treść ma sens tylko wtedy, gdy obie znajdą się blisko siebie na przykład „Piękna/Bestia” czy I’m the boss/I’m the real boss”.

Przed ślubem państwo młodzi mieli mnóstwo stresu i zmartwień związanych z przygotowaniami do uroczystości, sam ślub to też duże napięcie. Prezent dla młodej pary w postaci koszulek z zabawnymi napisami pomoże im rozładować atmosferę, a przy tym dać sygnał światu, że są świeżo poślubioną parą. Koszulki z napisem „Patrzę na mojego męża (żonę), i myślę, jaki z niego (niej) szczęściarz (szczęściara)”, „Szczęśliwy mąż/Szczęśliwa żona” świetnie spełnią oba zadania.

Prezent dla pary młodej od świadkowej i świadka

Bliżsi i dalsi znajomi młodych z powodzeniem mogą wybierać prezent dla młodej pary spośród gotowych wzorów, dla świadków mamy w ofercie coś wyjątkowego. To gadżety z personalizowanymi napisami, które będą znakomitą pamiątką dla młodej pary. Na zamówienie na poduszkach drukujemy imiona młodych i datę zawarcia przez nich ślubu, wraz z gotowym wzorem, np. czerwonym sercem ułożonym z odcisków palców dwóch osób. Taka poduszka to idealny prezent dla pary młodej od świadkowej do nowego, wspólnego mieszkania, w którym młodzi zamieszkają po ślubie.

Więcej