Z Twoim Nadrukiem 

Koszulki z nadrukiem to niemalże nieograniczony sposób na wyrażenie siebie. T shirt, który masz na sobie może wyrazić Twoje emocje, pozwoli podzielić się życiowym mottem czy nawet pokazać siłę przywiązania do ukochanej osoby. Wybierz koszulkę odpowiednią dla Ciebie i prześlij nam swój pomysł na nadruk. Nasza ekipa koszulkowców przygotuje dla Ciebie projekt i wykona niepowtarzalny t shirt.
Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Stworzenie swojego wymarzonego T shirtu jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzisiejsza technologia pozwala osiągnąć znakomite efekty już od jednej sztuki. Przesłaną grafikę wnikliwie sprawdzamy pod kątem jakości, sprawdzając czy na koszulce pojawi się dokładnie to czego oczekujemy. Następnie zapisujemy plik w odpowiednim formacie, gotowy do druku...

Stworzenie swojego wymarzonego T shirtu jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzisiejsza technologia pozwala osiągnąć znakomite efekty już od jednej sztuki. Przesłaną grafikę wnikliwie sprawdzamy pod kątem jakości, sprawdzając czy na koszulce pojawi się dokładnie to czego oczekujemy. Następnie zapisujemy plik w odpowiednim formacie, gotowy do druku. Lwią część pracy oczywiście wykonuje maszyna. Interpretuje załadowany plik, przygotowuje podłoże (w tym wypadku bawełnianą koszulkę) i przystępuje do drukowania Twojego pomysłu. Przed przekazaniem Ci Twojej upragnionej koszulki, trzeba ją jeszcze tylko porządnie wygrzać i spakować.

Zarówno nasze koszulki jak i nadruki cechują się bardzo wysoką jakością. Dobrze traktowane będą służyły przez długie lata, dając Ci niekończącą się satysfakcję. Zalecane parametry prania to 40 stopni, na lewej stronie. Przypominamy też by naszą odzież prasować również na lewej stronie. Wszystko po to aby przypadkiem nie uszkodzić Twojej nowej, ulubionej koszulki!

Bądź sobą, zamów koszulkę z własnym nadrukiem ;)

Więcej