Kategorie

Informacje

Jeszcze więcej urodzinowych pomysłów

Opublikowano: 2019-06-27 10:02:52
Kategorie: Aktualności

Jeśli chcesz wzbogacić życzenia urodzinowe upominkiem, przedstawiamy pomysły na prezent, które na pewno sprawią radość Twojemu bliskiemu solenizantowi. Oferujemy szeroki wybór koszulek z nadrukiem i innych gadżetów z różnych dziedzin, dlatego na pewno znajdziesz tu coś odpowiedniego co idealnie wpasuje się w tematykę odpowiednią dla Twojego znajomego.

Koszulki zawodowe

Pierwszym pomysłem na znalezienie odpowiedniej koszulki z napisami dla naszego solenizanta, jest wybór wzoru odzwierciedlającego charakter jego pracy. Wśród naszych koszulek znajdziesz mnóstwo wzorów dla wszelkiego typu zawodów: od strażaków i mechaników, przez pielęgniarki, lekarzy, aż do kierowców czy elektryków. Koszulki zawodowe to fajny pomysł na niezobowiązujący strój do pracy, jak również na spotkanie z przyjaciółmi. W ten sposób obdarowany może pochwalić się swoja profesją i wywołać uśmiech na twarzy w swoim otoczeniu.

Zainteresowania i czas wolny

Śmieszne koszulki na prezent mogą także dotyczyć hobby, którym pasjonuje się obdarowywana przez nas osoba. Chodzenie po górach, jazda na motocyklu, wędkarstwo, modelarstwo, taniec.. Pomysłów na spędzanie czasu wolnego jest mnóstwo, i każde z nich zasługuje na to by o nim opowiadać. W końcu wszystko to co robimy w czasie wolnym pozwala nam na chwilę oderwać się od zabieganej rzeczywistości, zrelaksować się ale też rozwijać. Dlaczego by więc nie pokazać innym co jest naszą mocna stroną?

Koszulki dla sportowców

Wśród zajęć wykonywanych w wolnym czasie dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju sporty. Gama dziedzin jest tak szeroka, że niemal w każdym wieku można uprawiać jakiś sport. A w końcu w zdrowym ciele zdrowy duch! Uprawianie sportu wymaga odpowiedniego stroju, dlatego warto postawić na niezobowiązujący, wyluzowany styl. Być może Twój solenizant uprawia jakiś sport którego jeszcze nie ma w naszej koszulkowej bazie? Nic straconego! Jeśli nie znajdziesz u nas wzoru na którym Ci zależy, wtedy w grę wchodzi koszulka z własnym napisem/ grafiką.

Dla fanów znaków zodiaku

Dla tych, którzy szukają odpowiedzi na swoje życiowe rozterki w astrologii, polecamy bluzki z nadrukiem ze znakiem zodiaku. Mówi się, że każdy znak zodiaku ma swoje cechy charakteru jakimi może się poszczycić. Sprawdź spod jakiego znaku zodiaku jest Twój bliski i wybierz koszulkę, która opowie o jego dobrych stronach.

Kubek z nadrukiem

Dla osób które poszukują alternatywy dla koszulki, nasz sklep oferuje inne śmieszne prezenty na urodziny, takie jak kubki czy poduszki. Są to praktyczne pomysły na prezent, które umilą codzienność i będą zawsze przypominać o obdarowujących. Znajdziesz u nas gadżety zarówno z kategorii zawodowych, jak również hobby, oraz prezenty dla rodziny. Jeśli masz pomysł na tekst lub grafikę, możesz również wybrać produkt z własnym nadrukiem. My zrealizujemy go dla Ciebie!

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)