Kategorie

Informacje

4 propozycje na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

Opublikowano: 2022-01-14 09:24:53
Kategorie: Aktualności

Babcia i dziadek to osoby, które odgrywają szczególną rolę w naszym wychowaniu. Dzień Babci i Dziadka to dobra okazja, aby podziękować za to, co dla nas robią, spędzić wspólnie czas i powspominać zabawne historie z naszego, a także ich dzieciństwa. Nie zapomnij również o prezencie, bo choć nie jest on najważniejszy w tym dniu, to z pewnością będzie miłą niespodzianką. Dzisiaj przedstawiamy cztery propozycje, pośród których na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Koszulki jako prezent na Dzień Babci i Dziadka

Współczesna babcia też może być modna, dlatego jako dobry prezent dla babci możemy wskazać koszulki z nadrukiem. Taki t-shirt jest wygodny, pasuje to niemal każdej stylizacji, a Twoja babcia w takiej koszulce na pewno zrobi wrażenie na koleżankach. Nie inaczej jest z dziadkiem – przecież on także zasługuje na modny t-shirt, zwłaszcza taki, który wyróżni się niepowtarzalnym wzorem. Jako prezent dla dziadka i babci proponujemy koszulki z dedykowanymi napisami, takimi jak „Najlepsza babcia” czy „Odlotowy dziadek”. Na pewno będą mile zaskoczeni i będą z dumą nosić takie t-shirty.

Odlotowy dziadek wersja 2 - męska koszulka z nadrukiem

Fartuszki z nadrukiem dla najlepszych dziadków

Kto z nas nie pamięta pysznych obiadów, które jedliśmy u babci... Babcia zawsze dbała, żebyśmy nie wracali od niej głodni i w tajemnicy przed mamą dawała słodycze. Teraz nasza kolej, aby podarować coś babci. Jeśli Twoja babcia znakomicie gotuje, to fartuch z nadrukiem będzie strzałem w dziesiątkę! Oczywiście to samo tyczy się dziadka, więc jeśli to on w kuchni czuje się jak ryba w wodzie, to taki fartuszek na pewno mu się przyda. Praktyczne prezenty dla babci i dziadka to coś, co wiele osób doceni, dlatego właśnie uważamy, że fartuszki z nadrukiem są świetną opcją.


Babcia nie pyta, babcia rozpieszcza - fartuch z nadrukiem

Gadżety na prezent dla dziadków

Prezenty dla babci i dziadka nie muszą być nudne i oklepane. Pamiętajmy, że dziadkowie to osoby z poczuciem humoru, dlatego w roli upominku świetnie sprawdzą się humorystyczne gadżety. Szczególnie polecamy coś, co równocześnie będzie praktyczne, jak na przykład kubek z nadrukiem. Będzie on idealny do wieczornej herbatki, a także do porannej, pobudzającej kawy. Czwartą, ostatnią już propozycją na prezent na Dzień Babci i Dziadka są poduszki. Mowa oczywiście o poduszkach z nadrukiem, które oprócz praktycznego wymiaru, będą także pełnić funkcję dekoracyjną.


Kiedy Bóg przydzielał babcie, mi wybrał najlepszą - kubek z nadrukiem

Related products