Komplet dla dziadka - co jak co, ale wnuki to Ci się udały - poduszka + kubek

85,05 zł

-10%

94,50 zł

Zawartość pakietu

Kubek ceramiczny z nadrukiem dla dziadka. Idealny dla Ciebie, a także na prezent dla bliskiej Ci osoby. Wymiary kubka: średnica 82 mm, wysokość 95 mm.

Poszewka na poduszkę z napisem

Może nie każdy ma swoją ulubioną poduszkę, jednak każdemu spodoba się wyjątkowa poszewka na poduszkę z napisem. I to nie byle jakim! Wyraź swoje zamiłowanie do spania i zaopatrz się w specjalną poszewkę z grafiką. W zestawie otrzymasz poszewkę i poduszkę o wymiarach 38x38 cm. Taka wielkość sprawia, że miękka podpórka pod głowę świetnie się sprawdzi w domu, czy nawet w podróży. A może zechcesz ją zabrać do biura? W razie czego zamów dwie, gdyby szef także chciał skorzystać i uciąć sobie drzemkę.

Cena zawiera komplet: poszewkę z nadrukiem oraz osobno wypełnienie.

Nadruk jest wykonany bardzo trwałą metodą, odporny na pranie, jednocześnie niewyczuwalny w dotyku.

Wymiary poduszki 38x38cm. Cena zawiera komplet: poszewkę z nadrukiem oraz wypełnienie.


Poduszki dekoracyjne z nadrukiem

Ozdobne poduszki z nadrukiem to bardzo fajny sposób na nadanie wnętrzu osobistego wyrazu. Przydają się nie tylko we własnym mieszkaniu, ale i w wynajmowanym. Możesz je położyć na łóżku, na kanapie, nawet na szerokim parapecie do siedzenia. Wybierz tylko swoje ulubione miejsce do drzemki i umieść tam swoją ulubioną poduszkę. Objęcia Morfeusza już czekają, żeby utulić Cię do snu na wyjątkowej poduszce ze specjalnym nadrukiem.

Reviews with ekomi-pl.com