Kategorie

Informacje

Top 4 prezenty na Dzień Nauczyciela

Opublikowano: 2021-09-30 12:00:47
Kategorie: Aktualności

Już niedługo będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji 14 października w wielu szkołach odbędą się podziękowania dla nauczycieli, a uczniowie wręczą im prezenty. Na tę okazję przygotowaliśmy listę praktycznych pomysłów, które można wykorzystać jako prezent na Dzień Nauczyciela.

Specjalna koszulka z nadrukiem dla najlepszego wychowawcy

Dobry nauczyciel, który nie tylko potrafi nauczyć, ale także wysłuchać i pomóc uczniom jest na wagę złota. Właśnie dlatego warto podziękować nauczycielom, a Dzień Nauczyciela jest ku temu świetną okazją. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wychowawca, który odgrywa szczególną rolę w życiu uczniów. Prezent dla wychowawcy wcale nie musi być drogi i wyszukany, ale warto postawić na coś przydatnego i... może zabawnego? Wszystko oczywiście zależy od jego poczucia humoru, jednak warto postawić na coś humorystycznego i zaskoczyć swojego wychowawcę. Koszulka dla wychowawcy na pewno będzie zaskoczeniem, z pewnością pozytywnym.

Jestem super wychowawcą wspaniałej klasy - męska koszulka z nadrukiem

Drobne gadżety z nadrukiem dla wyjątkowych nauczycieli

Nie wiedząc co kupić nauczycielom, często decydujemy się na kwiatki lub czekoladki i choć z pewnością nauczyciele docenią taki gest, to równie miło będzie im, jeśli dostaną ciekawy, przydatny prezent. Na prezent dla nauczyciela możesz wybrać drobne gadżety, a jedną z propozycji jest kubek. Ten podarunek sprawdzi się zwłaszcza, jeśli Twój nauczyciel na każdą lekcję przychodzi z kubkiem kawy. Inną propozycją jest torba dla nauczyciela. To bardzo praktyczny upominek, ponieważ będzie mógł wygodnie przenosić Wasze kartkówki i sprawdziany. Atutem na pewno jest możliwość wyboru odpowiedniego napisu, który będzie pasował do danego nauczyciela. Ostatnią, czwartą propozycją na prezent na Dzień Nauczyciela jest miękka poduszka z fajnym nadrukiem. Pozwoli mu na odpoczynek po długim dniu w szkole.


Nauczycielka z klasą - torba z nadrukiem

Te cztery propozycje to świetne opcje, jeśli chcesz, by Twój nauczyciel otrzymał nietuzinkowy, ale równocześnie praktyczny podarunek z okazji swojego święta.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)