Kategorie

Informacje

Top 3 prezenty na 50 urodziny

Opublikowano: 2022-09-16 10:48:30
Kategorie: Aktualności

50 urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania. To szczególny dzień nie tylko dla solenizanta, ale także dla jego bliskich, którzy z tej okazji chcąc podarować mu prezent na 50 urodziny.

Urodzinowa koszulka na 50tkę – Narodziny Legendy

Jednym z topowych pomysłów na prezent na 50tkę jest koszulka z rocznikiem – Narodziny Legendy 1972. Jest to ciekawe rozwiązanie z wielu względów. Przede wszystkim koszulki z nadrukiem cieszą się ogromną popularnością i nie dzieje się to bez powodu. Świetnie pasują do większości stylizacji, dlatego są doceniane przez osoby, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. Dodatkowo taka koszulka na 50tkę zostaje świetną pamiątką, która zostaje z solenizantem na długie lata. Koszulka Narodziny Legendy 50 lat dzięki napisowi z datą urodzenia solenizanta staje się niepowtarzalnym prezentem.

1972 Narodziny legendy 50 lat - męska koszulka z nadrukiem

Śmieszny fartuszek urodzinowy z napisem

Drugim równie popularnym prezentem jest fartuszek na 50 urodziny z napisem. Fartuch z nadrukiem to również praktyczne rozwiązanie i z pewnością przyda się w każdym domu. Można wykorzystać go zarówno podczas gotowania, jak i grilla. Będzie znakomitym prezentem na 50tkę dla osoby lubiącej praktyczne podarunki.


Zmiana kodu na 5 z przodu - fartuch z nadrukiem

Elegancki prezent na 50 urodziny dla miłośnika wina

Często jako prezent na 50 urodziny wybieramy alkohol, dlatego przyda się na niego jakieś eleganckie opakowanie. Czymś taki będzie drewniana skrzynka na wino z grawerem. Wygląda bardzo okazale, dlatego sprawdzi się podczas uroczystej imprezy w lokalu, ale jak i na mniejszym przyjęciu. Posiadając taką skrzynkę na wino nie musisz martwić się o opakowaniu prezentowe, a dodatkowo eleganckie pudełko pozostanie ładną pamiątką. Dzięki grawerowanemu napisowi skrzynka staje się personalizowanym prezentem na 50 urodziny.

Narodziny legendy z Twoim rocznikiem - skrzynka na wino z grawerem

Jak widzisz jest wiele różnych opcji na prezent na 50 urodziny, a te zaprezentowane powyżej nie tylko ucieszą solenizanta, ale także pozostaną wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Sprawdź także inne prezenty na 50tkę, które znajdziesz w naszym sklepie – posiadamy szereg produktów do wyboru na prezent zarówno dla niej, jak i dla niego.

Related products

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)