Kategorie

Informacje

TOP 3 najlepsze prezenty na Dzień Nauczyciela

Opublikowano: 2022-10-03 10:07:14
Kategorie: Aktualności

14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej, zwane potocznie Dniem Nauczyciela. Z tej okazji w wielu szkołach uczniowie wręczają nauczycielom podarunki, by podziękować im za ich pracę. Przygotowaliśmy zestawienie 3 najlepszych pomysłów na prezent dla nauczyciela.

Pojemna torba bawełniana na prezent dla nauczyciela

Jak najprościej spakować kartkówki uczniów czy przybory dydaktyczne? Oczywiście z pomocą bawełnianej torby! To właśnie nasza pierwsza propozycja na prezent dla nauczyciela – bawełniana torba z nadrukiem, stworzona z myślą o nauczycielach. Z pewnością każdy nauczyciel doceni taki praktyczny podarunek, który ułatwi mu codzienną pracę. Wybierzcie wzór, który najlepiej będzie pasował do Waszego nauczyciela lub wychowawcy, a na pewno ten prezent na Dzień Nauczyciela posłuży mu przez długi czas.

Nauczycielka zmienia świat - beżowa torba na prezent dla nauczycielki

Koszulka dla nauczyciela – czy do dobry prezent na Dzień Nauczyciela?

Być może koszulka z nadrukiem wydaje się nieodpowiednim pomyłem na prezent na Dzień Nauczyciela, ale nic bardziej mylnego! Nie zapominajmy, że nauczyciele to tacy sami ludzie jak my i też lubią dostawać humorystyczne podarunki. Dlaczego zatem nie podarować im śmiesznej koszulki z napisem? Z pewnością znajdziesz odpowiedni wzór – może być śmieszny, a może po prostu nawiązywać do nauczanego przedmiotu. Naszym zdaniem taki zabawny prezent dla nauczyciela może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Nauczyciel wf-u jest jak normalny nauczyciel, tylko lepszy

Box prezentowy dla nauczyciela pełen dobroci!

Jeśli nie chcecie kupować tylko jednej rzeczy lub szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego, to świetną opcją są gotowe boxy prezentowe dla nauczycieli. Znajdziecie sporo opcji, a w każdej różne wersje dodatków, dzięki czemu możecie wybrać taki prezent na Dzień Nauczyciela, jaki uważacie za najbardziej właściwy. W zestawach prezentowych nie brakuje kubków, herbatek czy słodkości, dzięki czemu z pewnością taki box sprawi radość nauczycielowi.

Najlepszy nauczyciel na świecie - zestaw na prezent dla nauczyciela

Więcej pomysłów i inspiracji na prezent na Dzień Nauczyciela znajdziesz na naszym kanale YouTube. Kliknij, by przejść do filmiku.

Related products