Kategorie

Informacje

Ten prezent totalnie zaskoczy Twojego kumpla!

Opublikowano: 2021-04-14 10:16:34
Kategorie: Aktualności

Masz dość dawania bliskim nudnych, oklepanych prezentów? Wiesz, że często lądują one w kącie zaraz po rozpakowaniu i solenizant szybko o nich zapomina? I w końcu – szukasz czegoś, co przykuje wzrok i totalnie zaskoczy solenizanta? Zaraz poznasz sposób na prezent, który potrafi zszokować!

Personalizowana koszulka z nadrukiem dla kumpla śmieszka

Twój kumpel ma ogromne poczucie humoru i chętnie stroi sobie żarty, robi znajomym dowcipy i w jego towarzystwie nigdy nie ma nudy? Zdecydowanie odpuść sobie kupowanie mu w prezencie krawata czy luksusowych perfum. Postaw na coś śmiesznego – w końcu co dać osobie z poczuciem humoru, jak nie zabawny podarunek? I choć to zadanie może wydać Ci się skomplikowane, to prezent urodzinowy dla kumpla to wcale nie taka skomplikowana sprawa. Możesz na przykład wybrać t-shirt. Tak tak, taki prezent serio może zaskoczyć!Oczywiście nie mówimy tu o zwykłym t-shircie, ale koszulka z nadrukiem dopasowanym do solenizanta to coś, co go totalnie zaskoczy! W końcu kto nie chciałby dostać personalizowanej koszulki, w dodatku ze śmiesznym tekstem i fajną grafiką! Co powiesz na nadruk nawiązujący do jego hobby, uprawianego sportu czy pracy? A może uważasz, że kumplowi bardziej spodoba się koszulka z nadrukiem alkoholowym – wystarczy, że dorzucisz do prezentu ulubiony czteropak i masz gotowy prezent urodzinowy! Oczywiście możesz też skorzystać z własnej kreatywności i sam zaprojektować super wzór, by dać koledze coś całkowicie niepowtarzalnego.

Sprawiam, że piwo znika. Jaka jest Twoja supermoc? - męska koszulka z nadrukiem

Myślisz, że kubek z nadrukiem to nudny prezent? Obalamy ten mit!

Jeśli do tej pory myślałeś, że owszem, kubek z nadrukiem to fajny prezent, ale tylko dla rodziców lub dziadków, to chcemy wyprowadzić Cię z błędu. Po pierwsze – kubek przyda się każdemu. Niezależnie od tego, czy Twój kumpel jest miłośnikiem kawy czy herbaty (czy nawet gorącego kakao), z czegoś i tak się napić musi. I to nie tylko w domu, ale i w pracy miło jest mieć swój własny kubek, a jak się zaraz przekonasz – taki personalizowany kubek z nadrukiem nie zostawia wątpliwości, kto jest jego właścicielem.Po drugie – kumpel na pewnie będzie zaskoczony takim prezentem. A czy nie na tym właśnie Ci zależy? I ostatnia, ale naszym zdaniem najważniejsza sprawa, czyli to, co taki kubek z nadrukiem wyróżnia i czyni atrakcyjnym – totalnie spersonalizowany wzór, dostosowany do danej osoby. Hobby, znak zodiaku, a może po prostu jakiś śmieszny tekst – sam zdecyduj, jaki kubek najlepiej pasuje do Twojego kumpla!

Wszędzie dobrze, ale na motocyklu najlepiej - kubek z nadrukiem

Related products

Udostępnij ten wpis