Kategorie

Informacje

Śmieszne prezenty na 40 urodziny

Opublikowano: 2022-10-01 10:30:34
Kategorie: Aktualności

Zastanawiasz się, jaki prezent na 40 urodziny kupić? Dzisiaj pokażemy Ci kilka propozycji na naprawdę śmieszny prezent na 40stkę.

Koszulka urodzinowa jako prezent na 40 urodziny

Nie ma to jak dobrej jakości koszulka z fajnym tekstem. Dlatego właśnie naszą pierwszą propozycją na prezent na 40 urodziny jest właśnie t-shirt. To podarunek przede wszystkim praktyczny i choć z pozoru uniwersalny to w łatwy sposób możesz go spersonalizować. Jak? Na przykład wybierając koszulkę z rokiem urodzenia i imieniem solenizanta. A może chcesz postawić na klasyk i hit ostatniego roku czyli „Narodziny Legendy – 40 lat'? Koszulka z tym wzorem cieszy się popularnością wśród kupujących, a obdarowane nią osoby są zadowolone z tego podarunku. To właśnie dlatego klienci tak chętnie kupują ją na prezent na 40 urodziny. Jednak to tylko jeden z wielu przykładów wzorów, dlatego z pewnością znajdziesz taki, który najlepiej będzie pasować do osoby, którą chcesz obdarować. Koszulka to dobry prezent na 40 dla niego, jak i dla niej.

Edycja limitowana: imię + rok urodzenia - męska koszulka z nadrukiem

Fartuszek na urodziny – czy to typowo damski prezent?

Utarło się, że to kobiety częściej gotują, stąd wydawać by się mogło, że fartuszek kuchenny to podarunek typowo dla kobiet. Oczywiście obalamy ten mit! Przecież nie od dziś wiadomo, że mężczyźni są równie świetnymi kucharzami, a niektórzy twierdzą, że nawet lepszymi! Jednak niezależnie od tego, każdemu w kuchni przyda się fartuch, a skoro tak, to zróbmy tak, by nie był on nudny! Fartuszek ze śmiesznym, nawiązujący, do wieku wzorem to świetna propozycja na prezent na 40 urodziny zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Teksty takie jak „Zmiana kodu, 4 z przodu” czy „Potrzebowałem 40 lat, żeby tak wyglądać” to już sprawdzone klasyki, dlatego te fartuchy śmiało możesz podarować na prezent na 40 urodziny.

Zmiana kodu na 4 z przodu - fartuch z nadrukiem

Pudełko z grawerem – czy nada się na prezent na 40 urodziny?

Jeszcze inną propozycją, nieco bardziej elegancką, lecz nadal nie pozbawioną humoru są pudełka z grawerem. Dlaczego to dobry prezent na 40 urodziny? 40stka to często huczna impreza, na którą szukamy bardziej stylowe podarunki. Takie drewniane pudełko z grawerem prezentuje się dostojnie i choć samo w sobie jest już świetnym prezentem, to do środka możesz włożyć dodatkowy upominek – na przykład herbatki czy słodycze. Dzięki temu na prezent na 40 urodziny pasuje idealnie!

40 lat - wszystkie części oryginalne - drewniane pudełko z grawerem

Related products

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)