Kategorie

Informacje

Ranking – top 3 prezenty dla miłośnika gór

Opublikowano: 2022-09-06 10:02:30
Kategorie: Aktualności

Wędrówki górskie to pasja wielu osób, dlatego dzisiaj przedstawimy kilka propozycji, które na pewno sprawdzą się dla miłośników tej formy aktywności.

W naszym rankingu zestawiliśmy trzy sprawdzone propozycje, które nie tylko przypadną do gustu obdarowanej osobie, ale także będą przydatnym prezentem.

Miejsce I - Wygodna koszulka z motywem gór dla niej i dla niego

Najważniejsza podczas górskich wypraw jest wygoda. Odpowiedni strój i buty to podstawa, jeśli chcemy, aby wędrówka była nie tylko przyjemna, ale także bezpieczna. Dlatego na pierwszym miejscu w naszym rankingu znajduje się koszulka z motywem gór. T-shirt wykonany jest w 100% z bawełny, dzięki czemu dobrze przepuszcza powietrze. Męska koszulka z nadrukiem posiada luźny krój, który nie krępuje ruchów, z kolei damska jest przylegająca do ciała. Tym, co wyróżnia koszulkę jest napis „Góry wzywają, muszę iść, dzięki czemu idealnie wpasuje się w górskie wędrówki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by ubierać ją na co dzień i tym samym pokazać innym swoją pasję. Taki prezent dla miłośnika gór na pewno nie wyląduje na dni szafy!

Góry wzywają - muszę iść - męska koszulka z nadrukiem

Miejsce II - Kubek z karabińczykiem – nieodzowny towarzysz wędrówki

Podczas wyprawy należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu, dlatego na drugim miejscu rankingu znajduje się kubek z nadrukiem z karabińczykiem. Karabińczyk pozwoli wygodnie przypiąć go do plecaka, dzięki czemu nie tracisz miejsca w swoim bagażu. To praktyczny prezent dla miłośnika gór, który doceni każdy, komu kiedykolwiek zabrakło miejsca w plecaku. Oczywiście nie mogło zabraknąć górskiego motywu – kubek posiada napis „W górach jest wszystko co kocham”, dlatego jako prezent dla miłośnika gór pasuje doskonale!

W górach jest wszystko co kocham - kubek metalowy z karabińczykiem

Miejsce III - Nieco inny prezent dla miłośnika gór

Na trzecim miejscu zaklasyfikował się nieco inny, bardziej oryginalny prezent dla miłośnika gór. A mianowicie... drewniany zegar z motywem gór. Może nie przyda się podczas wędrówki, ale zdecydowanie umili odliczanie czasu do kolejnej wyprawy! Co więcej, wisząc jako dekoracja nie tylko nada niepowtarzalny klimat wnętrzu, ale także będzie przywoływać wspomnienia minionych wypraw.


Góry - drewniany zegar ścienny z grawerem

Te trzy propozycje z pewnością zaskoczą obdarowaną osobę, a ze względu na bezpośrednie nawiązanie do tematyki gór będą miłą niespodzianką. W naszym sklepie znajdziesz również inne propozycje na prezenty dla miłośników gór – między innymi bluzy oraz poduszki, a także większą gamę wzorów koszulek i kubków.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)