Kategorie

Informacje

Pomysł na prezent dla 40-latka

Opublikowano: 2019-05-15 13:29:52
Kategorie: Aktualności

Lata płyną, a z nimi przybywa wiedzy, doświadczenia i życiowej mądrości. Osiągnięcie 40 lat to piękny okres, dlatego zasługuje na szczególne upamiętnienie. Warto, aby prezent dla 40-latka był wyjątkowy, zapamiętany na długo, ale też podkreślający rangę jego wieku i dobrany do charakteru osoby przez nas obdarowanej. Przedstawiamy kilka propozycji takich upominków.

Certyfikat jakości

Jak dobre wino potrzebuje czasu by lepiej smakować, tak mężczyzna potrzebuje czasu by osiągnąć prawdziwą dojrzałość. 40-lat to dobry kawał czasu, w którym mężczyzna ma już ustabilizowane życie rodzinne czy zawodowe. Ten okres pozwolił mu wypracować wiele pożądanych zalet, na które ciężko pracował: odpowiedzialność, zaradność, życiowa mądrość a także wyrafinowane poczucie humoru. Certyfikat jakości to zabawny sposób aby nagrodzić trud i wysiłek włożony we wszystkie dotychczasowe osiągnięcia 40-letniego jubilata.

Skórzany portfel

40 lat to nie tylko cyferki idące za datą urodzenia. To klasa i styl, których mogą pozazdrościć młodsze roczniki. Warto zatem upamiętnić doniosłą chwilę osiągnięcia tego wieku upominkiem na miarę 40-latka. Doskonałym pomysłem na prezent będzie skórzany portfel. Jako symbol elegancji i dobrego smaku podkreśli wyszukany gust naszego solenizanta, który przy każdej możliwej okazji będzie mógł pokazać się ze stylową galanterią. Plusem tego prezentu jest jego praktyczność, także będziemy mieli pewność że nasz prezent zostanie w pełni wykorzystany.

Grawerowane nosidło na piwo

Dla tych, którzy lubią wieczorne posiadówy z rodziną czy znajomymi, trafionym prezentem na czterdzieste urodziny będzie drewniane nosidło na piwo. Solidnie wykonana skrzynka usprawni transport alkoholu na każdą imprezę. Warto zainwestować w nosidło z przekładkami na butelki, co zapobiega ich stłuczeniu w drodze oraz z zamontowanym otwieraczem. Dostępne są też wersje z grawerem. Można korzystać z szerokiej gamy haseł bądź zaproponować własny tekst. Taki prezent nie dość że praktyczny, to dodatkowo wywoła uśmiech na twarzy gości.

Skok ze spadochronem

Być może Twój solenizant woli bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu. Skok ze spadochronem to świetny pomysł na prezent dla 40-latka poszukującego mocnych wrażeń. To spełnienie marzeń dla osób poszukujących adrenaliny i niezapomnianych emocji. Często podczas skoku istnieje też możliwość filmowania, co będzie świetną pamiątką na lata. Przy wyborze takiej formy upominku należy zwrócić uwagę aby skok odbywał się z doświadczonym skoczkiem w ośrodkach szkolenia które są Certyfikowane przez Urząd Lotnictwa.

Koszulka z zabawnym nadrukiem

Czterdzieste urodziny to także doskonała okazja aby obdarować solenizanta personalizowanym prezentem dla 40 latka w formie koszulki lub bluzy. Na rynku jest wiele dostępnych koszulkowych wzorów dla 40-latków z humorem. Ubiór to świetny sposób aby pochwalić się swoim wiekiem, dyskretnie zareklamować swoje atuty i pokazać kto tu naprawdę rządzi.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)