Kategorie

Informacje

Niezapomniane prezenty na ślub

Opublikowano: 2022-06-27 08:12:28
Kategorie: Aktualności

Prezent dla Pary Młodej, który pozostanie pamiątką na długi czas

Lato to sezon wesel, dla nowożeńców to czas przygotowań to tego ważnego wydarzenia, a dla gości czas poszukiwań prezentów. Minęły już czasy, kiedy to jako prezent dla Pary Młodej wybierało się komplet garnków czy zastawę obiadową, choć niewątpliwie i dziś wiele osób ucieszyłoby się z takiego praktycznego podarunku. Teraz jednak Para Młoda często prosi o pieniądze, ponieważ wtedy może kupić to, czego naprawdę potrzebuje.

Nikogo nie dziwi zatem narysowana na zaproszeniu koperta czy skarbonka, jednak jako goście chętnie decydujemy się na drobny prezent dla nowożeńców, który będzie miłym dodatkiem. Często zamiast kwiatów młodzi proszą o wino, dlatego czymś niezwykle praktycznym może być grawerowane pudełko na wino. Będzie wyglądać bardzo elegancko, a dzięki wygrawerowanym imionom pary młodej i dacie ślubu, stanie się to personalizowanym gadżetem.

Inną propozycją jest skarbonka ślubna – pomoże w odkładaniu oszczędności na wspólne marzenia i tym samym przyczyni się do ich szybszej realizacji. Ponadto będzie to świetny element dekoracyjny!

Na nową drogę życia - skarbonka z nadrukiem

Postaw na śmieszny prezent dla nowożeńców

Eleganckie i praktyczne prezenty ślubne to jak najbardziej dobry wybór, ale drugim, równie udanym sposobem na podarunek jest wybór czegoś zabawnego. Czymś, co na pewno rozśmieszy parę młodą to koszulki mąż i żona. Popularnym wzorem są takie z napisem Mr. Right i Mrs. Always Right. Oczywiście warto je kupić jako zestaw – wtedy nabierają sensu i humoru. Możesz wybrać coś bardziej personalizowanego i stworzyć koszulki z własnym nadrukiem, gdzie za zwrotem Mr i Mrs będzie umieszczone nazwisko Państwa Młodych.

Możesz także zamienić koszulki na kubki i wybrać komplet kubków dla pary młodej. Będzie to dobra opcja, jeśli chcesz podarować prezent na ślub, który będzie praktyczny. Gadżety dla dwojga nie od dziś cieszą się popularnością, zwłaszcza jako podarunek ślubny. Wśród licznych propozycji na pewno znajdziesz coś, co będzie pasować do Młodej Pary, a dobrze dobrany prezent ślubny sprawi, że nowożeńcy szczerze się z niego ucieszą.

Mr. Right Mrs. Always Right

Related products

Udostępnij ten wpis