Kategorie

Informacje

Koszulki na żagle

Opublikowano: 2019-09-10 11:14:57
Kategorie: Aktualności

Jak się przygotować do żeglowania.

To o czym powinniśmy pamiętać przed wyruszeniem na żagle to to aby przede wszystkim nie bać ze sobą zbyt dużo rzeczy. Nie powinniśmy brać również nic zbyt kosztownego, ponieważ w trakcie dużego przechylenia nasz ekwipunek bardzo szybko może znaleźć się za burtą. Podstawy to ubrania na każdą pogodę, zabezpieczenie w postaci zamykanej torebki foliowej na dokumenty oraz ochrona przed słońcem. Nie bylibyśmy koszulkowcami, gdybyśmy nie wspomnieli o żeglarskich koszulkach z nadrukiem! Wiemy jak wiele osób kocha żagle i sami oczywiście też za nimi przepadamy więc przygotowaliśmy cały szereg żeglarskich wzorów. Jest w czym wybierać więc na pewno każdy fan wielodniowego pływania znajdzie coś dla siebie.

Indywidualny żeglarski nadruk

Wiele osób decyduje się na pływanie całymi drużynami (co jest nie tylko przyjemniejsze, ale o wiele łatwiejsze, gdyż nie wiele osób ma wystarczającą ilość rąk, aby ogarnąć wszystkie liny). Dla takich ekip mamy ofertę specjalną, tj. możliwość zamówienia spersonalizowanych koszulek dla całej załogi w niesamowicie atrakcyjnej cenie. Ofertę można zobaczyć TUTAJ a zapytanie lub zamówienie złożyć na maila sklep@koszulkowy.pl Nie krepuj się, popuść wodze fantazji! Nasi klienci naprawdę są w stanie zamówić wszystko. Oprócz kapitanów, majtków czy kucharzy pokładowych nadrukowywaliśmy także takie funkcje jak np. balast :)

Koszulki żeglarskie sprawdzają się w każdej sytuacji

Kiedy po wspaniałej przygodzie wreszcie zejdziesz na ląd, pora na to co uwielbia każdy czyli ognisko, dobre towarzystwo i oczywiście szanty! Kapitan Twojej jednostki na pewno wie jak zorganizować odpowiedni, żeglarski klimat. Jednak nawet majtek może zaproponować reszcie ekipy sprawienie sobie koszulek żeglarskich. „Nie ma złej pogody na żeglowanie, są tylko słabe charaktery” czy „Wind, water, passion, sailing” to nasze bestsellery, ale pozostałe wzory cieszą się nie mniejszą popularnością. Koszulki z nadrukiem to nie tylko konieczność noszenia na sobie czegoś co nas ogrzeje w chłodny wieczór, ale także świetna zabawa stylem i słowem. Spraw sobie radość z otrzymania nowej, niepowtarzalne koszulki ze śmiesznym napisem już teraz.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)