Kategorie

Informacje

Koszulka na okrągłe urodziny 30,40,50...

Opublikowano: 2019-08-29 14:16:50
Kategorie: Aktualności

Co kupić na 30 urodziny

Oczywiście nie będziemy nikogo przekonywać, że koszulka z nadrukiem to najwspanialszy i jedyny rozsądny prezent jaki możemy kupić naszemu znajomemu jubilatowi, ale sam musisz przyznać, że nie da jej się odmówić uroku. Najlepsze w śmiesznych t-shirtach jest to, że mimo iż na początku zawsze wywołują rozbawienie to z czasem (lub natychmiast) okazują się szalenie praktyczne. Szczególnie dla tak młodej osoby jak 30 latek, koszulka ze wzorem to coś co na pewno przyniesie mu nie tylko wiele radości, ale także przyda się w życiu codziennym zarówno do ogrzania swego ciała jak i do bezsłownego pochwalenia się swoim wiekiem.

Jaki prezent dla 40 latka

Czterdzieści lat to już nie przelewki. Człowiek osiągnął swoją pełną dojrzałość i powoli przechodzi do ewaluacji swoich dotychczasowych osiągnięć. Czterdzieste urodziny to nie lada okazja, toteż wymaga niebanalnego prezentu. Od razu nasuwa się drogi alkohol, pudełko cygar lub karnet na coś ekstremalnego, ale fantastycznie sprawdzi się również koszulka ze śmiesznym nadrukiem, która na zawsze upamiętni chwilę przekroczenia progu czterdziestego roku życia. Wracając do karnetów, mamy kilka fajnych pomysłów np. wejściówka na strzelnicę czy lot samolotem. Oczywiście usługa nie musi być, aż tak ekstremalna, ale dlaczego nie? Przecież to ostatnie podrygi młodości, trzeba się wyszaleć! Tak czy siak, wszystko i tak najlepiej się robi w specjalnej, dedykowanej koszulce z nadrukiem dla 40 latka.

Najlepszy prezent dla 50 latka

Pół wieku po swoich narodzinach człowiek już ma wszystko. Osiągnął to czego chciał i co mu było dane. Dostał po drodze każdy możliwy prezent i widział już bardzo wiele. Jedyne czego jeszcze nie doświadczył to fantastycznych koszulek z nadrukiem specjalnie przygotowanych na 50 urodziny! Praktycznie codziennie dodajemy nowe wzory, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Śmieszna koszulka z nadrukiem może być super pomysłem na dodatek do prezentu głównego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby solenizant od razu ją ubrał by nikt nie miał wątpliwości w knajpie, kto dzisiaj obchodzi swojego Abrahama.

Więc jeśli wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, stoliki w restauracji zarezerwowane, msza w kościele zamówiona, a prezent czeka już tylko na spakowanie to nie pozostało nic innego jak wejście do naszej kategorii urodzinowej i zamówienie super koszulki z nadrukiem na 50 urodziny. Radość i satysfakcja jubilata gwarantowana.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

 (http://)