Kategorie

Informacje

Dzień kobiet - 5 współczesnych prezentów z okazji święta z ubiegłej epoki

Opublikowano: 2019-02-19 09:03:43
Kategorie: Aktualności

Prawda zaś jest taka, że nawet jeśli to wszystko prawda to i tak jedni bez drugich żyć nie mogą. I w takim impasie funkcjonujemy od wieków, psiocząc na siebie nawzajem na zmianę z zabieganiem o względy. Dalsze istnienie naszego świata we względnej harmonii wskazuje jednak na przeważanie zachowań pro pokojowych.

Dzień kobiet to nie obowiązek, to radość dawania

Ten jeden dzień w roku naprawdę może być wyjątkowy nie tylko dla obdarowanych kobiet, ale również dla mężczyzn jeżeli tylko mają trochę w sobie nieco wyobraźni i oczywiście motywacji. Można w ten dzień (lub najlepiej w jakiś inny, zupełnie powszedni) wyruszyć w miasto z naręczem kwiatów i rozdawać je obcym sobie kobietom. Ci którzy próbowali potwierdzają, iż mało co tak podnosi samopoczucie jak sprawienie przyjemności nieznajomej niewieście. Jasne, trzeba uważać ponieważ w każdej chwili z zza rogu może wyskoczyć jej partner i poniekąd słusznie mieć pretensje, ale nie ma ryzyka, nie ma zabawy. Sytuacja w której po rynku chodzi kilkadziesiąt facetów i rozdaje za darmo kwiaty byłaby dość ekstremalna, więc skupmy się jednak przede wszystkim na kobietach z naszego najbliższego otoczenia, bo to one zasługują na naszą najwyższą atencję.

Kwiaty na dzień kobiet

Chcesz podarować kwiaty na dzień kobiet? Lepiej uważaj..

Po pierwsze lepiej dobrze sprawdzić znaczenie poszczególnych rodzai kwiatów oraz kolorów róż. Było już parę takich agentów, którzy w prezencie podarowali kwiaty przeznaczone na ceremonię pogrzebową. Trzeba też pamiętać o aktualnie panujących modach, np. wszędzie obecne ekologiczne podejście. Mimo że kwiaty cięte do owego ścięcia są specjalnie hodowane, to lepszym pomysłem na prezent może się okazać roślina doniczkowa. Ładna, trwała i lubiana. Możesz też spróbować raz zaszaleć i w ogóle zrezygnować z klasycznego podarku jakim jest flora i pójść w stronę czegoś bardziej oryginalnego i zaskakującego. Ciekawym pomysłem na prezent na dzień kobiet jest zawsze modna koszulka z nadrukiem. Szczególnie dedykowane koszulki dla kobiet to dobry wybór, ponieważ nie tylko posłużą jako miły podarunek, ale także poszerzą garderobę obdarowanej o ładny, nowy ciuszek.

Koszulka na miarę czerwonego dywanu

Każda kobieta w dążeniu do doskonałości ma przed sobą jakiś ideał, który jest dla niej wzorem do naśladowania. Często jednak panie, zamiast zauważać swoje dobre cechy, które łączą je z upragnionym ideałem, doszukują się swoich braków. Dlatego potrzebują kogoś, kto pokaże im ich prawdziwe piękno. Dzięki Tobie Twoja kobieta poczuje się jak gwiazda wprost z czerwonego dywanu. Podaruj jej koszulkę z nadrukiem, a na pewno sprawisz jej radość i choć na chwilę przestanie myśleć (a przede wszystkim mówić) o swoich wyimaginowanych niedoskonałościach.

Bawełniana torba z nadrukiem zamiast torebki ze skóry krokodyla

Temat eko przewija się wszędzie. Żywność (nawet fast foody rezygnują z ostrej czerwonej kolorystyki na rzecz stonowanej, brązowo-zielonej kojarzącej się z naturą), programy wyborcze, zaproszenia ślubne oraz oczywiście galanteria. Nie owijając w bawełnę, trzeba przyznać, że bawełniana torba z nadrukiem to super pomysł na prezent na dzień kobiet. Oprócz swoich praktycznych zastosowań takich jak noszenie zakupów doskonale też spełnia swoje zadanie jako elegancki dodatek. Jeśli chcesz być na topie to musisz być eko. Czy wiesz, że taka torba rozkłada się zaledwie kilka do kilkunastu tygodni?

Kubek dla miłośniczki kawy i nie tylko

Kawyyy!” - dla ilu osób to pierwsze słowo wypowiedziane każdego ranka? Kawa jest dla wielu symbolem porannego powrotu do świata kontaktujących. Ogromną dawką mocy i energii, czymś bez czego niemożliwe jest rozpoczęcie dnia. A wiadomo, że aby kawa była dobra, musi być podana w odpowiedni sposób. Kubek z nadrukiem to idealny pomysł na prezent na dzień kobiet. Przydatny zarówno w domu, jak i w pracy. Niezależnie od miejsca, będzie zawsze przypominać o osobie obdarowującej. Umili poranki, popołudnia i wieczory. Chwile w samotności i spotkania z przyjaciółmi. Zawsze gdy Twoja wybranka będzie chciała uraczyć się aromatyczną kawą, pachnącą owocami herbatą czy słodkim kakaem.

Kubek z nadrukiem na dzień kobiet

Poduszka dla oczekujących czegoś więcej

Po dniu pełnym zadań i obowiązków, każda kobieta marzy o zasłużonym odpoczynku. Po odprężającej kąpieli chce już tylko wskoczyć w ulubioną piżamę i z lekkością rzucić się na ukochane łóżko, otulić pachnącą pościelą, oprzeć głowę na miękkiej poduszce. Chce delektować się wszechobecną ciszą, poczuć zapach zapalonych świec. Warto pomyśleć o czymś co umili jej ten rytuał. Podarowanie poduszki dla kobiet będzie idealnym na to sposobem. To nie tylko wyrażenie swoich uczuć ale także doskonała ozdoba pokoju. Umili też popołudniową drzemkę.

Udostępnij ten wpis