Kategorie

Informacje

5 prezentów pod choinkę dla mężczyzn

Opublikowano: 2022-12-13 06:53:05
Kategorie: Aktualności

Święta tuż za rogiem, więc najwyższy czas znaleźć pomysły na prezenty dla naszych bliskich. Dzisiaj pokażemy Ci, jakie podarunki możesz podarować mężczyźnie.

Koszulka z nadrukiem różne ma oblicza

Wiele osób przyzna, że łatwiej jest kupić prezent dla kobiety. Kosmetyki, perfumy czy dodatki do garderoby to w większości trafione wybory. Znacznie trudniej jest, kiedy szukamy pomysłu na prezent świąteczny dla niego. Jednak wcale nie musi tak być! Koszulka to coś, co mężczyźni często ubierają na co dzień, więc dlaczego nie dać jej w prezencie pod choinkę? Oczywiście nie chodzi nam o nudny t-shirt, ale o ciekawą koszulkę z fajnym, śmiesznym wzorem. Pierwszą propozycją są zatem koszulki świąteczne – w końcu ma to być prezent pod choinkę, więc taki t-shirt będzie jak znalazł. Drugą opcją są koszulki z nadrukiem związanym z pracą lub hobby. Śmieszne teksty wywołują uśmiech na twarzy obdarowanej osoby, a fakt, że prezent nawiązuje do pasji sprawia, że zazwyczaj jest to trafiony wybór.

Stary piernik to też ciacho - męska koszulka z nadrukiem

Gadżety z nadrukiem nie tylko na święta

Mężczyźni lubią różne gadżety, więc warto to wykorzystać wybierając prezent pod choinkę dla niego. Wbrew pozorom gadżety to nie tylko drobiazgi, a jednym z przykładów jest nosidło na piwo z grawerem. Taka skrzynka umożliwia Ci zapakowanie ulubionego piwa, więc świetnie sprawdzi się to jako prezent dla miłośników browaru. Personalizowany grawer dodaje elegancji, dzięki czemu takie nosidło może pełnić również funkcję dekoracyjną. Innym gadżetem jest kubek z nadrukiem. Śmieszny kubek to dobry prezent pod choinkę zarówno dla taty, kuzyna, jak i kumpla. A na zimowe wieczory będzie jak znalazł! Ostatnią, piątą już propozycją na prezent świąteczny dla mężczyzny, jest podkładka pod kubek lub kufel. Grawerowane podkładki to elegancki dodatek, a wzór nawiązujący do zainteresowań mężczyzny, sprawia, że taki prezent wywołuje radość. Jednak pamiętaj – wybierając podarunek kieruj się preferencjami osoby, którą chcesz obdarować.

Kocham dwie rzeczy w życiu: bycie elektrykiem oraz picie piwa - drewniane nosidło z grawerem

Related products