Inne, Różne, Wszelakie 

Oto kategoria dla ludzi myślących w sposób "Out of the box". Jeżeli nie znalazłeś nic dla siebie w żadnym inny miejscu na naszej stronie to to miejsce jest Twoją przed ostatnią szansą (w końcu zawsze możesz przesłać nam swój dowolny wzór, który z przyjemnością umieścimy na koszulce lub innym gadżecie). Wszystkie nasze koszulki z nadrukiem są dobrze uszyte i komfortowe w noszeniu, a nadruk odporny na pranie.
Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem niosą ze sobą nieograniczone możliwości ekspresji praktycznie każdemu. Nawet osoby na co dzień widywane wyłącznie w garniturach w końcu czasami je z siebie zrzucają by w wygodnym t shircie usiąść z piwem lub padem od konsoli w dłoni. Różnych wariacji grafik jakie mogą znaleźć się na koszulkac...

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem niosą ze sobą nieograniczone możliwości ekspresji praktycznie każdemu. Nawet osoby na co dzień widywane wyłącznie w garniturach w końcu czasami je z siebie zrzucają by w wygodnym t shircie usiąść z piwem lub padem od konsoli w dłoni. Różnych wariacji grafik jakie mogą znaleźć się na koszulkach jest tyle, że aż musieliśmy stworzyć kategorię "Inne, różne i wszelakie" zawierającą pomysły naszych designerów, nie pasujące do żadnej innej. Znajdziesz tutaj królika stworzonego z figur geometrycznych, Dartha Vadera, coś o uciekaniu, a nawet podobiznę świętej pamięci psa jednej z naszych koleżanek.

Nie musisz być hipsterem żeby wyróżniać się z tłumu..

Chcesz wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu? Najlepszym na to sposobem jest koszulka z wyjątkowym nadrukiem. Ile to razy mijamy na ulicy ludzie w t shirtach z marketów z napisami w stylu Los angeles 1987, przy czym doskonale wiemy po ich sposobie bycia, że ani nie byli w mieście aniołów, ani nawet nie było ich na świecie w tym roku... Lepiej pójść o krok dalej i założyć na siebie coś z sensem. Np. coś z przesłaniem, lub rozrywkowego, a może koszulkę z designerską grafiką lub nawet wkurzającego. Grunt by to co masz na sobie wyrażało Ciebie.

Więcej