Sport 

Jest 54 produktów.

Podkategorie

 • Narty i Snowboard
 • Paintball
 • Rowery

  Koszulki dla prawdziwych kolarzy i hobbystów

  Dla wielu osób kolarstwo staje się wręcz stylem życia i elementem tożsamości, nawet jeśli nie zależy im na biciu rekordów i rywalizacji w zawodach. Zajrzyj do naszej oferty, jeśli nie masz jeszcze ulubionej koszulki na rower. Z nadrukiem, jednym z wielu wariantów, które zaplanowaliśmy z myślą o miłośnikach kolarstwa na pewno poczujesz się lepiej, a także wyróżnisz w tłumie… lub peletonie.

  A może potrzebujesz dodatkowej motywacji do pokonywania kolejnych kilometrów? Koszulki rowerowe z nadrukiem zawierają między innymi hasła, które doskonale spełnią tę rolę. Które z nich najlepiej zmobilizują Cię do większego wysiłku i bicia rekordów? „Never stop riding”, a może bardziej wymowne i stawiające sprawę na ostrzu noża „Ride or die”?

  Koszulki dla sportowców i nie tylko

  Nasze koszulki kolarskie z nadrukiem nie powstają z myślą wyłącznie o sportowcach. Jazda na rowerze łączy w sobie same zalety, dlatego wiele naszych projektów idealnie nadaje się do propagowania tego świetnego i zdrowego sportu. „Burn Calories Not Oil! RIDE A BIKE” – nic dodać, nic ująć. A może do Twoich znajomych przemówi prostszy komunikat jak „Czas na rower”?

  Mamy nadzieję, że jedna z naszych propozycji Ci się spodoba, jednak nie przejmuj się, jeśli żadna spośród nich nie przypadła Ci do gustu. Pomożemy Ci zaprojektować własną koszulkę rowerową z nadrukiem. Gdy w Twojej głowie ułoży się koncepcja, koniecznie podziel się nią z nami. Nasi graficy stworzą na jej podstawie propozycję wizualną, a gdy ją zaakceptujesz przeniesiemy ją na wybraną przez Ciebie koszulkę. Będzie nam miło, jeśli pomożemy Ci stworzyć projekt, który zmotywuje Cię do jeszcze większego wysiłku.

  Jeśli jesteś organizatorem masowych wydarzeń sportowych, również świetnie trafiłeś. Z chęcią przygotujemy dla Ciebie zestaw koszulek rowerowych w różnych rozmiarach z indywidualnym projektem. Rozdając je uczestnikom sprawisz, że zyskają pamiątkę z Twojego wydarzenia, jak również pomogą w promowaniu jego przyszłych edycji.  

 • Żeglarskie
  Jedziesz na Żagle?
  Chcesz razem z załogą wyglądać jak jedna ekipa?
  Ta oferta jest właśnie dla Ciebie !!!
  Kilkanaście statków do wyboru
  Nadruk na rękawku
  Dowolny nadruk z tyłu koszulki
  Żeglarskie koszulki na rejs
  Statki do wyboru:
  Statki żeglarskie
  Ceny:
  Podstawa 26zł (koszulka t-shirt, koszulka lady)
  Long Sleeve +10zł
  Nadruki:
  Statek +2zł
  Napis na piersi +1,5zł
  Statek i napis na piersi +3zł
  Napis na rękawku +2zł
  Napis z tyłu (jedna lub dwie linie) +3zł
  Jak wyliczyć ceny?
  Np. jeśli chcemy koszulkę t-shirt ze statkiem na piersi (+2zł) oraz napisem na plecach Shotman i pod spodem Klub Żeglarski Giżycko (+3zł) zapłacimy 31zł
  (podstawa 26zł + t-shirt 0zł + statek 2zł + napis na plecach 3zł)
  Minimalne zamówienie to 5 koszulek.
  Zamówienia należy składać mailem pod adresem:
  sklep@koszulkowy.pl , tel. 794 337 352
  W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.
 • Bieganie i fitness
Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów