Muzyka 

Koszulki muzyczne to uniwersalny pomysł na prezent - niemal każdy z nas jest fanem jakiegoś konkretnego zespołu lub wokalisty, co z dumą zaprezentuje wszem i wobec, prosto ze swojej koszulki. Bob Marley, a nawet Chopin - niezależnie jakiej muzyki słuchasz, znajdziesz w naszym sklepie coś dla siebie. Choć musimy Wam przyznać, że t-shirty muzyczne to ciężki orzech do zgryzienia.
Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Jest tak wielu wykonawców, że ciężko nam znaleźć wszystkie zespoły, z którymi na 100% warto byłoby zaprojektować koszulki. Dlatego przypominamy, że również koszulki z nadrukami zespołów czy wokalistów mogą być Twojego autorstwa - prześlij nam napis lub nadruk Twoich faworytów, a my stworzymy koszulkę idealną dla Ciebie. I to z przyjemnością! Jeś...

Jest tak wielu wykonawców, że ciężko nam znaleźć wszystkie zespoły, z którymi na 100% warto byłoby zaprojektować koszulki. Dlatego przypominamy, że również koszulki z nadrukami zespołów czy wokalistów mogą być Twojego autorstwa - prześlij nam napis lub nadruk Twoich faworytów, a my stworzymy koszulkę idealną dla Ciebie. I to z przyjemnością! Jeśli wokalista będzie powszechnie znany, kto wie, może dołączymy Twój projekt do naszego sklepu na stałe!

 

Koszulki z nadrukiem muzyczne to nie tylko konkretne bandy czy konkretny wokaliści - jeśli na przykład jesteś fanem gier video i mistrzem w Guitar Hero - również mamy coś dla Ciebie. Pochwal się swoimi umiejętnościami już dziś! ;) Dużą popularnością cieszy się również koszulka „Make some noise” - jest stworzona na koncerty i we wszystkie inne miejsca, w których lubisz robić hałas. Swoją koszulką możesz również manifestować miłość do muzyki w ogólności, np. przez koszulkę „My Music” - nie ograniczając się do konkretnego zespołu.

 

Wszystkie nasze koszulki z nadrukiem zespołów muzycznych wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu koszulka wytrzyma wiele prań w niezmienionym stanie. Rozmiarówka jest uniwersalna, ale jeśli nie trafisz z rozmiarem pamiętaj, że do 14 dni możesz wymienić lub zwrócić do nas koszulkę bez żadnych problemów! To również bardzo przydatne, kiedy kupujesz u nas koszulkę na prezent, dlatego pamiętaj o tej możliwości ;)

Więcej