Alkohol 

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Wódka - connecting people

Alkohol tak jak i inne używki jest szkodliwy dla ludzkiego organizmu, powoduje obniżenie koncentracji, rozkojarzenie, przytłumienie naturalnych odruchów obronnych prowadząc do zachowań brawurowych lub wręcz agresywnych. Można się od niego łatwo uzależnić kiedy się go nadużywa, jest drogi i służy wielkim korporacjom i t...

Wódka - connecting people

Alkohol tak jak i inne używki jest szkodliwy dla ludzkiego organizmu, powoduje obniżenie koncentracji, rozkojarzenie, przytłumienie naturalnych odruchów obronnych prowadząc do zachowań brawurowych lub wręcz agresywnych. Można się od niego łatwo uzależnić kiedy się go nadużywa, jest drogi i służy wielkim korporacjom i tajnym stowarzyszeniom jako środek do ogłupiania ludzkiej masy. Problem w tym że po drugiej stronie medalu jest nawiązywanie świetnych znajomości znajomości, nieskrępowana zabawa pozwalająca się rozluźnić po stresie przeżywanym w pracy oraz romantyczne wieczory spędzane tylko we dwoje. Jako cieszący się życiem młodzi ludzie znamy te tematy bardzo dobrze, więc nie mogło u nas zabraknąć koszulek ze wzorami związanymi z alkoholem. Wódka, piwo, wino, każdy trunek ma swoje cechy i zastosowanie. Do okazji oprócz rodzaju alkoholu możesz teraz też dobrać koszulkę z odpowiednim nadrukiem.

Koszulki imprezowe - nie tylko alkoholowe

Koszulki z nadrukiem są teraz tak modne (w zasadzie zawsze były, ale to teraz to już maksymalnie), że nie może ich zabraknąć na żadnej domówce, spotkaniu w knajpie czy jakiejkolwiek innej luźnej imprezie doładowanej procentami. Zbierz swoją ekipę i zamówcie sobie wysokiej jakości t-shirty bawełniane z nadrukiem z naszej kolekcji lub przyślijcie swój niepowtarzalny pomysł. Stworzycie w ten sposób super klimat i dodatkowo rozkręcicie każde spotkanie. Jest to też super pomysł na prezent dla każdego z dobrym poczuciem humoru. Możesz skompletować ekstra zestaw składający sięz dobrego alkoholu, słodkiej zagrychy i zabawnej koszulki z nadrukiem. Nic prostszego, zamów co trzeba wygodnie przez internet z dostawą pod same drzwi lub z odbiorem w paczkomacie o dowolnej porze. Wśród naszych projektów znajdziesz coś zarówno dla miłośników piwa, wódki jak i innych specyfików poprawiających samopoczucie. Jakość naszych koszulek na pewno Cię zadowoli, są porządnie uszyte, materiał bardzo przyjemny w noszeniu, a nadruki wytrzymają niejedno pranie.
Więcej