Lekarze 

Panie doktorze, proszę zrzucić kitel lekarski i przywdziać wygodną i zabawną koszulkę z nadrukiem. Na imprezy, na wieczór z ukochaną, na co dzień, na zawsze. Koszulki i bluzy z nadrukiem dla lekarzy to także super prezent na każdą okazję. Niskie ceny, szybka realizacja i satysfakcja gwarantowana.
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Lekarze to nie bohaterowie serialów, ale prawdziwego życia.

Zawód lekarza najczęściej kojarzy się z dwiema rzeczami. Dostatnim życiem, pełnym luksusów oraz niesamowitąodpowiedzialnością za życie ludzkie. Osoby parajace się tym zawodem często też są przedstawiane jako karierowicze, dla których ważniejsze sąromanse niż ratowanie istnień ludzkic...

Lekarze to nie bohaterowie serialów, ale prawdziwego życia.

Zawód lekarza najczęściej kojarzy się z dwiema rzeczami. Dostatnim życiem, pełnym luksusów oraz niesamowitąodpowiedzialnością za życie ludzkie. Osoby parajace się tym zawodem często też są przedstawiane jako karierowicze, dla których ważniejsze sąromanse niż ratowanie istnień ludzkich poszkodowanych w wypadkach, ale seriale telewizyjne pozostawmy na boku. Lekarz to przede wszystkim bardzo dobrze wykształcony człowiek z wielką potrzebą niesienia pomocy innym.

Młody człowiek decydując się na studia medyczne wie, że po pierwsze czeka go niesamowita ilość nauki przez długie lata, a po drugie będzie w przyszłości odpowiadał za ludzkie życie i zdrowie. Na pewno nie jest to fach, którego możę podjąć się każdy. Potrzeba tu ogromnego rozsądku i opanowania, aby znieść trudy bycia lekarzem, a także odruchowego pefekcjonizmu by skutecznie leczyć - pomagać, a nie szkodzić. Często narzekamy na naszych lokalnych medyków, a to że są nie mili, spóźniający się na godziny ustalane przez samych siebie, czy pobieżnie sprawdzający nasz stan zdrowia. Lecz tak samo często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wymagający zawód wykonują, zapominamy że nierzadko pracują ponad ludzkie siły, a czasem są świadkami wręcz masakrycznych przypadków.

Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent dla lekarza?

My uważamy że koszulki z nadrukiem to świetny prezent dla osób w każdym zawodzie. Można też zadrukować lekarski kitel jakimiś ciekawymi grafikami, ale sądzimy że lepiej będzie dla pacjentów jeżeli pozostawimy je białymi. Wychodząc naprzeciw zapotrzebwaniu na koszulki oraz bluzy z nadrukiem dla lekarzy, prezentujemy naszą serię odzieży.

Jeśli jesteś lekarzem i szukasz luźnego t-shirtu na wieczory ze znajomymi, mamy dla Ciebie wzór ”Nic nie przeraża lekarza”, który pozwoli Ci poinformować ludzi wokół, że nie straszna Ci nadmierna ilość dobrej zabawy oraz jednocześnie żę mogą na Ciebie liczyć w przypadku tzw. „zgonu”. Masz konferencję za granicą? Weź ze sobą koszulkęz nadrukiem „Trust me, I'm a doctor”, dzięki której wejdziesz na każdą prezentację bez potrzeby legitymowania się.

Wszystkie nasze wzory nadają się na super prezent dla lekarza z Twojego otoczenia. Jeżeli szukasz prezentu, to świetnie trafiłeś. Oprócz koszulek i bluz wykonujemy również miękkie koszulki z nadrukiem oraz poręczne kubki. Wszystko dostępne w sprzedaży wysyłkowej z szyką i wygodną dostawą do domu lub pracy.

Więcej